Kvalifikace ME U21

Izrael – Maďarsko

3:0

konec (1:0)

16.11.2021, 18:40 • Itztadion HaMoshava, Petach Tikva • Skupina B • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.63 4.11 4.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+2

Izrael právě vstřelil branku!
Tak přeci jen ještě jedna gólová pojistka na výhru Izraele. Hostující obrana ustupovala před ZOHAREM ZASNEM tak dlouho, až došlo na křížnou střelu mimo Hegyiho dosah.

51

51. Bar ARAD - 2:0

51

I ve druhé půli Maďaři kapitulují zhruba po pěti minutách! Ťukes tří hráčů na pravé straně vyvrcholil centrem Jabera a hlavičkou BARA ARADA, za kterou se Hegyi stihl jen podívat.

5

5. Bar ARAD - 1:0

5

Domácí otevírají skóre z první střely na bránu! Sharar si pěkně naběhl na přihrávku z hloubi pole. Zprava nabídl balon BARU ARADOVI a ten suverénní koncovkou nedal brankáři soupeře šanci.