Kvalifikace ME U21

Řecko – Island

1:0

konec (1:0)

16.11.2021, 15:00 • Stadio Theodoros Kolokotronis (Tripoli). • Skupina D • Petr Frömel

Tipsport: 1.97 3.49 3.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (17:00:12)
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 6:7. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:16.
Druhá půle už gól nepřinesla, třebaže vše nahrávalo tomu, že ještě aspoň jeden padne. Hosté hráli prakticky celý druhý poločas přesilovku, v 71. minutě také kopali pokutový kop, přesto odchází dnes poraženi. Mohou se zlobit především na sebe a svoji mizernou produktivitu, naopak Řecko vytěžilo z minima maximum.

90+7

90+6

Tzolakis vyběhl z brány a centrovaný míč vyboxoval do bezpečí.

90+5

Žlutou kartu dostává Lyratzis (Řecko).

90+4

Domácí takticky zdržují, jeden z hráčů si vyžádal ošetření a hra je tak přerušena.

90+3

Hosté si tentokrát roh nevybojovali a musí se stáhnout.

90+2

Magnússon měl na kopačce vyrovnání. Hráč Islandu se zjevil zcela sám před gólmanem, ale z bezprostřední blízkosti pálil jen do vyběhnutého strážce řecké svatyně. Tohle měl být gól.

90+1

Nastavuje se ještě pět minut.

90

Teď ovšem faulovali a míč musí odevzdat protihráčům.

90

Hosté v závěru tlačí, ale vyrovnání ne a ne přijít.

89

Nyní se domácím daří odkopnout míč daleko do bezpečí.

88

A hosté si roh zkusí znovu.

88

Haraldsson by už býval byl mezi tři tyče mířil, jenže jeho pokus byl pro změnu zblokován na rohový kop.

86

Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Sourlis, přichází Athanasakopoulos.

85

Ingason nebyl o mnoho přesnější, jeho střela z dálky letí vysoko nad břevno.

84

Island dostal svého soupeře pod tlak, ve finále střílel z dobré pozice Hlynsson, ovšem míč zasáhl pravačkou velmi špatně a adresoval jej mimo bránu.