konec (1:0)

16.11.2021, 17:00 • Aréna Lvov • Skupina H • Karel Jedlička

Tipsport: 1.97 3.52 3.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 7:1. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:15. (19:01:22)
Fotbalisté Ukrajiny při stálé převaze doháněli ztracené vítězství v 81. minutě, kdy se trefil na přední tyč devatenáctiletý útočník Šachtaru Georgij Sudakov.
Srbové předtím přežili díky vynikajícímu Gordićovi pořádnou porci šancí Ukrajiny včetně penalty v poslední minutě poločasu a díky ojedinělé trefě Mitroviće nečekaně vyrovnali, ale nakonec vyšli opět naprázdno a jsou už bez naděje na postup.
Diváci ve Lvově aplaudují svěřencům Ruslana Rotaně, kteří obíhají čestné kolečko. Minimálně baráž mají se sedmibodovým náskokem 4 kola před koncem prakticky jistou a mohou naháhět vedoucí Francii.

90+6

90+5

Mudryk ukvapeně napálil trestný kop ze 30 metrů vysoko nad břevno.

90+4

Začíná druhá polovina nastavení, Očeretko vybojoval na půlce aut a Ukrajinci mohou podržet míč.

90+2

Mykola Mychajlenko (Ukrajina) vjel pod nohy Lukićovi jako na saních a také si zblízka prohlédl žlutou kartu.

90

Dnešní utkání sleduje 4771 diváků.

90

Rozhodčí Farkas nastaví 6 minut.

89

V nervózním závěru vidí žlutou kartu také Armin Đerlek (Srbsko).

88

Žlutou kartu dostává Mykola Kucharevyč (Ukrajina).

87

I ukrajinský trenér Rotaň má dostřídáno: kapitánskou pásku předává Bondarenko, na jeho místo přichází Alefirenko.

85

Po Mudrykově rohu hlavičkuje exkarvinský Ivan Želizko do rukavic Miloše Gordiće.

85

Kucharevyčovu střelu z úhlu srazil Marković na roh.

83

Naposledy střídá Srbsko: místo Topiće přichází Uroš Milovanović.

82

Zraněný Bohdan Vjunnik opouští trávník na nosítkách, v dresu Ukrajiny jej střídá Mykola Kucharevyč. Zároveň bývalý slávista Ruslan Rotaň posílá do hry Oleha Očeretka místo střelce vedoucí branky Sudakova.

81

81. SUDAKOV - 2:1

81

Ukrajina právě vstřelila branku!
Hosté se dlouho netěšili z vyrovnání. Lvovskou arénu rozjásal GEORGIJ SUDAKOV, který využil po Bondarenkově přihrávce ze souboje u praporku velkorysého prostoru v šestnáctce a přes dva obránce procpal míč k tyči, kde nechal Gordić skulinku.

80

Domácí si touží vzít vedení zpět, Vjunnik se prosmýkl kolem Erakoviće a sám proti brankáři trefuje jeho rozpaženou pravici.