16.11.2021, 18:15 • Audi-Sportpark, Ingolstadt • Skupina B • Patrik Czepiec

Tipsport: 1.0 30.0 36.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (20:08:27)
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 10:0. Střely mimo: 13:1. Rohy: 13:0. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 10:11.
Německo potvrdilo roli favorita, byť ve druhém poločase dalo jediný gól. O ten se postaral v 62. minutě Jan Thielmann. Jeho trefa znamená konečný výsledek 4:0. Němci se tak vrací na první místo skupiny B. San Marino pochopitelně bez zisku bodu zůstává poslední.

90+2

90+1

Nastavení bude trvat dvě minuty. Němci dnes neuštědří až takový debakl, pokud tedy ještě nějaký ten gól nepřidají.

89

Tvrdý souboj podstoupil v závěru základní hrací doby Leweling, takže si ještě odnese nějakou tu bolístku.

88

Ještě jedno střídání na straně San Marina. Pancotti se stahuje z hrací plochy, místo něj naskakuje Pasquinelli.

86

Němci dnes v koncovce nemají ani moc štěstí, jen do tyče namířil míč přes obránce Knauff.

84

Beckera sestřelil Rosti, ale sportovně se mu omlouvá.

82

Útočný faul vyrobil Burkardt, z přemíry snahy zatáhl obránce za dres.

81

Střela se nepovedla Lewelingovi, v týmu je ale stejně pro své skvělé asistence.

79

Dvojice střídání na straně San Marina, Ciacci a Dolcini už budou šetřit síly. Na hřiště se podívají Valentini a Babboni.

77

Do břevna odkopnul míč nechtěně Moretti, San Marino už mohlo prohrávat pětigólovým rozdílem.

76

Vzduchem proletěl Burkardt, ale nedokázal namířit svou hlavičku do brány.

75

Možná poprvé v utkání se balonu dotknul Mantl, spoluhráči mu věnovali zpětnou přihrávku.

72

Další změna na německé straně, Katterbach pro dnešek končí. Nahradí ho Netz.

68

Hosté mají k dispozici vhazování na ofenzivní polovině, stará se o něj Tosi.

65

Na hranici šestnáctky čaroval s míčem Burkardt, ale technická střela rotovala tak moc, až přelétla horní tyč.