16.11.2021, 20:45 • Victoria Stadium • Skupina G • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 7.6 4.28 1.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ze zápasu to bude všechno. Děkujeme za pozornost a hezký zbytek dne! (22:46:11)
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 2:4. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:16.
Utkání je u konce, jeho vítězem se dle očekávání stává Lotyšsko, které tak končí na předposledním místě skupiny s devíti body na kontě a skóre 11:14! To Gibraltar sice v utkání vedl, ale i tak si připsal desátou prohru a končí poslední se skóre 4:43.

Do vedení ho přitom již v sedmé minutě poslal Liam Walker (57/3 za reprezentaci), a to pěkným způsobem, kdy si pohrál s několika obránci soupeře. Ve 25. minutě ovšem bylo srovnáno, po zpracování od Uldriķise se prosadil Vladislav Gutkovskis (31/5).

Otočit skóre se Lotyšům podařilo deset minut po začátku druhého poločasu. V 55. minutě po rohovém kopu skóroval Roberts Uldriķis (32/4). Dvacet minut poté stvrdil vítězství hostujícího týmu střídající Raimonds Krollis (17/2), který se prosadil hlavičkou po centru Savaļniekse.

Lotyšsko tak v Gibraltaru vyhrálo 3:1!

90+4

90+3

Domácí celek pronikl před branku Robertse Ozolse, ale nedokázal si zde počínat úplně sebejistě, a tak z toho nic nebylo.

90+3

Centr Liama Walkera mířil do vápna, ale byl sražený do bezpečných prostor.

90+2

Igors Tarasovs se dostal k zakončení hlavou, ale balon poslal vysoko nad břevno brány Daylea Coleinga.

90+2

Centr z levého křídla byl ztečovaný na rohový kop, dobře situaci ubránil Kian Ronan.

90+1

Rozhodčí nastavil ještě čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90

Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Andrejs Cigaņiks, přichází Renars Varslavāns.

89

Po vhazování Robertse Savaļniekse hosté sice přišli o míč, ale Gibraltar to vzápětí pokazil také, takže nebezpečí bylo zažehnáno velice rychle.

88

Hra teď nemá moc tempo, Lotyši už se snaží své vedení bránit a Gibraltaru se nedaří zahrozit.

87

Scott Wiseman rozehrával přímý kop ze středového kruhu tak nepovedeně, že do protiútoku vyrazilo Lotyšsko. Krollis byl ale nachytán v ofsajdu, vzrušení tak nakonec bylo zbytečné.

86

Gibraltar vyrazil do protiútoku! Ve středu hřiště byl ale faulován Lee Casciaro a hostující Krišs Kārkliņš dostává žlutou kartu.

85

Kdo jiný než Scott Wiseman si vzal na starosti autové vhazování v útoku. Dlouhý míč posílal na hranici malého vápna, poté měl ještě možnost centrovat. V ani jednom případě ale nevytvořil spoluhráčům možnost ke střele.

84

Torrilla šlápl Kamešse a nešťastně při tom dostal do obličeje. Takový vzájemný a velmi nešťastný faul obou hráčů.

83

Centr Liama Walkera nenašel hlavy spoluhráčů. Odrazil se pak za vápno ke Casciarovi, který ale v rozhodující chvíli podklouzl.

83

Centr na Casciara byl zblokovaný Černomordijsem na rohový kop. Ten bude zahrávat Gibraltar poprvé v zápase.

82

Po autovém vhazování Ethana Brita vyrazil kupředu Gibraltar. Zatím se tak drží v útoku.

1:3

konec (1:1)

Branky: 7. Walker (De Barr) – 25. Gutkovskis (Uldriķis), 55. Uldriķis (Dubra), 75. Krollis (Savaļnieks)

Karty:   28. G. Torrilla (GIB), 70. Ronan (GIB), 80. Styche (GIB) – 46. Uldriķis (LAT), 66. Kamešs (LAT), 86. Kārkliņš (LAT)

Gibraltar: Coleing – Sergeant, Wiseman, R. Chipolina (C), Mouelhi, Britto – G. Torrilla, Annesley (67. Ronan), Valarino (76. Styche) – De Barr (45. L. Casciaro), Walker.
Náhradníci: Goldwin, Banda – Jolley, Bosio, L. Casciaro, Badr, Styche, Morgan, Barnett, Ronan, Vinet, Coombes.

Lotyšsko: Ozols – Savaļnieks, Černomordijs (C), Dubra, Jurkovskis – Jaunzems (46. Kamešs), Ķigurs (69. Krollis), Tarasovs, Cigaņiks (90. Varslavāns) – Gutkovskis, Uldriķis (69. Kārkliņš).
Náhradníci: Zviedris, Matrevičs – Sorokins, M. Ošs, Kamešs, Varslavāns, Fjodorovs, Zjuzins, Krollis, Kārkliņš.

Rozhodčí: Eskås – Haglund, Ytterland (všichni Norsko)