16.11.2021, 17:30 • Cracovia Stadium, Krakow • Skupina B • Jakub Kopřiva

Tipsport: 1.15 8.01 16.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

63

63. Kacper ŚPIEWAK - 5:0

63

Polsko právě vstřelilo branku!
A je to 5:0! KACPER ŚPIEWAK dostal přihrávku na hranici velkého vápna, udělal si prostor a poté míč zkušeně uklidil za bezmocného brankáře.

51

51. Kacper KOZLOWSKI - 4:0

51

Jenže o minutku později už to neplatí, protože KACPER KOZLOWSKI dostal přihrávku do vápna, poradil si s obráncem a prostřelil Solohu, 4:0!

45+2

45+2. Kacper ŚPIEWAK - 3:0

45+2

Tak to bylo fantastické střídání, protože po dalších dvou minutách střílí KACPER ŚPIEWAK další branku a Polsko jde do vedení 3:0!

45

45. Lukasz BEJGER - 2:0

45

A je to 2:0! Po centru se k hlavičce dostal LUKASZ BEJGER a Soloha byl bez šance!

32

32. Adrian BENEDYCZAK - 1:0

32

K míči se postavil ADRIAN BENEDYCZAK, který to udělal zkušeně, překonal Solohu a poslal svůj celek do vedení 1:0!

5:0

konec (3:0)

Branky: 32. Benedyczak, 45. Bejger, 45+2. Śpiewak, 51. Kozlowski, 63. Śpiewak

Karty:   28. Poręba (POL), 62. Kozlowski (POL) – 27. Ļotčikovs (LAT), 42. Birka (LAT)

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 6:0. Rohy: 17:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:12.

Polsko: Miszta – Bejger, Gruszkowski (58. Żukowski), Kiwior, Skóras (72. Sitek) – Bogusz (58. Starzyński), Kowlowski, Poręba – Zalewski, Benedyczak (43. Śpiewak), Kamiński (C) (72. Marchwiński)
Náhradníci: Majchrowicz – Kruk, Marchwiński, Żukowski, Śpiewak, Kubica, Lederman, Sitek, Starzyński

Lotyšsko: Soloha – Zeņģis (56. Zelenkovs), Ozolinš (75. Meļņiks), Korotkovs, Birka – Uldriķis, Veips, Toņiševs (C) – Dašķevičs (75. Dusalijevs), Lūsiņš (56. Kokins), Ļotčikovs (56. Ivanovs)
Náhradníci: Orols – Zelenkovs, Dusalijevs, Samoilovs, Lagūns, Meļņiks, Kramēns, Ivanovs, Kokins

Rozhodčí: Valikonis – Bučinskas, Kazlauskas