6:3
konec (1:1, 2:0, 3:2)
30.10.2021, 09:30 • Kroměříž, Zimní stadion • 11. kolo
HK Kroměříž – HC Černí Vlci
6:3
konec (1:1, 2:0, 3:2)
Branky a nahrávky: 9. Ševčík (Vácha, Morev), 28. Morev (Ševčík), 37. Macek (Morev, Koníček), 53. Morev (Opravil), 54. Kubový (Macek, Koblížek), 57. Opravil – 14. Moll (Kovář), 51. Moll (Němec, Jánoš), 59. Šimiček
Karty:
Neproměněná penalta:
HK Kroměříž:
Náhradníci:
Trenér:
HC Černí Vlci:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tomas Šico — Tomáš Mojžíšek, David Valentík
Diváci: 68
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
6:56 | CVL | 2 | Kriegiel, hákování | |
6:56 | CVL | 2 | Kriegiel, hákování | |
8:20 | KRO | 1:0 | Ševčík (Vácha, Morev) | |
8:20 | KRO | 1:0 | Ševčík (Vácha, Morev) | |
10:01 | KRO | 2 | Čapka, hákování | |
10:01 | KRO | 2 | Čapka, hákování | |
11:24 | CVL | 2 | Moll, hákování | |
11:24 | CVL | 2 | Moll, hákování | |
13:35 | CVL | 1:1 | Moll (Kovář) | |
13:35 | CVL | 1:1 | Moll (Kovář) | |
14:03 | CVL | 2 | Lyčka, hrubost | |
14:03 | CVL | 2 | Lyčka, hrubost | |
16:12 | CVL | 2 | Kovář, sekání | |
16:12 | CVL | 2 | Kovář, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
20:00 | KRO | 2 | Opravil, hákování | |
20:00 | KRO | 2 | Opravil, hákování | |
27:52 | KRO | 2:1 | Morev (Ševčík) | |
27:52 | KRO | 2:1 | Morev (Ševčík) | |
28:51 | KRO | 2 | Mojžíš, držení hole | |
28:51 | KRO | 2 | Mojžíš, držení hole | |
36:45 | KRO | 3:1 | Macek (Morev, Koníček) | |
36:45 | KRO | 3:1 | Macek (Morev, Koníček) | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
50:12 | CVL | 3:2 | Moll (Němec, Jánoš) | |
50:12 | CVL | 3:2 | Moll (Němec, Jánoš) | |
52:13 | KRO | 4:2 | Morev (Opravil) | |
52:13 | KRO | 4:2 | Morev (Opravil) | |
53:53 | KRO | 5:2 | Kubový (Macek, Koblížek) | |
53:53 | KRO | 5:2 | Kubový (Macek, Koblížek) | |
56:57 | KRO | 6:2 | Opravil | |
56:57 | KRO | 6:2 | Opravil | |
58:56 | CVL | 6:3 | Šimiček | |
58:56 | CVL | 6:3 | Šimiček | |
Konec | ||||
Konec |
Chomutov – Liberec 12:00 1:6
Zlín – Havířov 12:00 5:2
Jihlava – Salzburg 12:00 4:2
Kladno – Vítkovice • odloženo 12:00 0:0
Mountfield HK – K. Vary • po s.n. (1:2) 12:15 1:2
HC Litvínov – Mladá Boleslav 13:00 0:4
Sparta – Olomouc • po prodl. 13:00 2:3
Pardubice – Plzeň 13:00 3:5
Kometa Brno – Třinec 13:30 1:4
Slavia – Motor ČB 14:15 3:4
Přerov – Poruba 12:00 3:2
Olomouc – Třinec 12:00 5:1
PZ Kladno – Plzeň 12:00 2:12
Kobra – Technika Brno • po s.n. (0:1) 12:00 4:5
Liberec – HC Litvínov 12:30 4:7
K. Vary – Třemošná 13:00 10:2
Havířov – Kometa Brno 13:30 2:4
Kladno – Mladá Boleslav 15:30 1:4
Mountfield HK – Motor ČB 16:00 3:2
Sparta – Tábor 16:15 5:2
Slavia – Havlíčkův Brod 17:30 3:2
28:51
28:51
20:00
20:00
16:12
16:12
14:03
14:03
11:24
11:24
10:01
10:01
6:56
6:56