Chance liga

HC Slovan Ústí nad Labem – HC Slavia Praha

3:4

po prodl. (1:0, 1:0, 1:3 - 0:1)

30.10.2021, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 17. kolo • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 2.77 4.3 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z Ústí nad Labem se s vámi loučí Tomáš Suchánek. (18:16:55)
Je dobojováno! Slavia nakonec bere dva body za vítězství v prodloužení, když se hattrickem blýskl David Šteiner!

61:50

61:50 David ŠTEINER - 3:4

61:50

Slavia právě vstřelila branku!
A je hotovo! Bonusový bod si v prodloužení zasloužila Slavia. Hattrick završil únikem DAVID ŠTEINER – 3:4! Asistence: Patrik Machač.

61:10

Martin Weinhold ujel sám na Zajíčka, ale ten ustál tuto šanci hostů.

60:45

Lukáš Žejdl přestřelil první ranou v prodloužení.

60:01

Slavia vyhrála důležité vhazování.

60:01

Poslední třetina nám nachystala čtyři branky a pořádné drama, které rozuzlilo vyrovnávající brankou Jana Milfaita v závěrečném risku domácích bez brankáře! Uvidíme tedy v Ústí nad Labem prodloužení.

60:00

58:41

58:41 Jan MILFAIT - 3:3

58:41

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Slovanu se risk bez brankáře vyplatil! Nádhernou přihrávku do prázdné připravil Daniel Vrdlovec a JAN MILFAIT kotouč doklepl do odkryté branky – 3:3! Asistence: Daniel Vrdlovec a Jiří Drtina.

58:22

Slovan to zkouší bez brankáře!

58:22

Oddechový čas pro domácí Slovan.

58:22

Icing Slavie přesouvá hru před Romana Málka.

57:02

Slovan se sám připravil o pásmo a musí opět ze své třetiny.

56:18

Martin Tůma se svou rychlostní dostal do útočného pásma, ale ke střele se nedostal.

55:02

Slavia v pěti.

3:4

Branky a nahrávky: 11. Ondřej Bláha (Milfait), 25. Přindiš (Vrdlovec, J. Drtina), 59. Milfait (Vrdlovec, J. Drtina) – 48. T. Knotek (P. Machač), 49. Šteiner (Weinhold, Vlček), 51. Šteiner (Jaroslav Brož, R. Havel), 62. Šteiner (P. Machač)

HC Slovan Ústí nad Labem: Zajíček (Hamalčík) – Š. Havránek, J. Drtina (A), Přindiš, Trefný, L. Chalupa, Vladimír Brož (A), Záruba – Štěpán Bláha, Vrdlovec, Trávníček (C) – Ondřej Bláha, Milfait, M. Tůma – Ouřada, T. Čermák, Martin Bláha.

HC Slavia Praha: R. Málek (M. Michajlov) – Weinhold, Daniel Krejčí, Veber, T. Duda, Mikuláš Hovorka, Barák, R. Havel – M. Ondráček (A), Žejdl, Poletín (C) – Kern, T. Knotek (A), R. Všetečka – T. Pšenička, P. Machač, Vracovský – Šteiner, Vlček, Jaroslav Brož.

23:14 SLA 2 Barák, podrážení
24:48 UNL 2:0 Přindiš (Vrdlovec, J. Drtina)
27:32 UNL 2 L. Chalupa, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
35:29 SLA 2 R. Všetečka, sekání