AZ Havířov – HC Kometa Brno

2:4

konec (0:0, 2:1, 0:3)

30.10.2021, 13:30 • Gascontrol Aréna, Havířov • Skupina Východ • Tomáš Vlček

Ve třetí třetině favorizovaní hosté během čtyř minut otočili skóre třemi góly na 4:2 pro sebe a odváží si tak z Havířova tři body. AZ tedy své nadějné vedení neudržel a i přes sympatický výkon si z utkání žádný bod nepřipíše.
Ode mne je to pro dnešek vše, napočtenou u dalších přenosů, a nezapomeňte sledovat zápas Chance ligy mezi AZ Havířov a Litoměřicemi. (15:31:13)

59:05

Domácí gólman se chtěl přesunout na střídačku, ale hosté získali puk na své hokejky a z power-play AZetu nic nebude.

58:37

Na druhé straně má puk po sřele Jelénka Kavan v lapačce.

58:16

Rychlý průnik Eicha po křídle a střela, na brankovišti ještě zkoušel dorážet Zduba. Přecechtěl odolal.

56:40

Na druhé straně měl po vyšachování domácí obrany gólovku Škodík, ale Přecechtěl udržel puk mezi betony.

56:20

AZ hraje sympaticky až do konce, ale naráží na Kavana v brněnské bráně.

56:01

Ofsajd Komety.

55:33

Další zákrok Kavana, tentokrát před dotírajícím Karasem.

55:12

Jelénkovu střelu z levého kruhu kryje Kavan betonem.

54:25

Přecechtěl v sedě ve svém brankovišti odolal náporu hostujícíh útočníků.

54:12

54:06

Maršálkova střela od modré hned po buly, Kavan zasahuje.

54:01

Puk mimo led, buly před Kavanem.

53:45

Pilíškova střela sražena mimo brankovou konstrukci.

53:15

Puk za havířovskou brankou.

52:50

Zielinského prudká střela těsně minula brněnskou branku.

52:40

Hosté se osvobozují.

52:12

Vyloučení v týmu Kometa Brno (Pavlík – 2 min., nedovolené bránění).

2:4

Branky a nahrávky: 29. Toma (Vadovič, Middleton), 35. Jelének – 31. Kos (Rakus), 42. Nekvapil (Pavlík), 44. Nekvapil (Nesvadba), 46. Kos (Eich)

AZ Havířov: Přecechtěl (Maňásek) – Lička, Maršálek, Valouch, Barnošák, Zielinski, Jurček, Pilíšek, Vadovič – Karas, Kubečka, Middleton, Hansel, Jelének, Jung, Svozil, Koubek, Toma

HC Kometa Brno: Kavan (Matoušek) – Antony, Máša, Zubíček, Eich, Mitro, Kuswito – Kos, Rakus, Pavlík, Halačka, Nesvadba, Zduba, Červenka, Röss, Škodík, Nekvapil, Šantora

Rozhodčí: Kapitanov – Návrat, Piskoř