4:1
konec (2:0, 1:1, 1:0)
30.10.2021, 13:15 • Vsetín, Zimní stadion Na Lapači • 11. kolo
VHK ROBE Vsetín – HK Mladí Draci Šumperk
4:1
konec (2:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 3. Frolo, 8. Kovář (Vrba, Drozd), 23. Frolo, 59. Drozd – 29. Pazourek (Slováček)
Karty:
Neproměněná penalta:
VHK ROBE Vsetín:
Náhradníci:
Trenér:
HK Mladí Draci Šumperk:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pavel Tomeček — Roman Opletal, Jozef Šimek
Diváci: 89
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
2:46 | VSE | 1:0 | Frolo | |
2:46 | VSE | 1:0 | Frolo | |
2:46 | VSE | 1:0 | Frolo | |
6:37 | MDS | 2 | Burda, nedovolené bránění | |
6:37 | MDS | 2 | Burda, nedovolené bránění | |
6:37 | MDS | 2 | Burda, nedovolené bránění | |
7:24 | VSE | 2:0 | Kovář (Vrba, Drozd) | |
7:24 | VSE | 2:0 | Kovář (Vrba, Drozd) | |
7:24 | VSE | 2:0 | Kovář (Vrba, Drozd) | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
22:26 | VSE | 3:0 | Frolo | |
22:26 | VSE | 3:0 | Frolo | |
22:26 | VSE | 3:0 | Frolo | |
28:02 | MDS | 3:1 | Pazourek (Slováček) | |
28:02 | MDS | 3:1 | Pazourek (Slováček) | |
28:02 | MDS | 3:1 | Pazourek (Slováček) | |
37:22 | VSE | 2 | Matyaštík, nedovolené bránění | |
37:22 | VSE | 2 | Matyaštík, nedovolené bránění | |
37:22 | VSE | 2 | Matyaštík, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
40:15 | VSE | 2 | Drozd, podrážení | |
40:15 | VSE | 2 | Drozd, podrážení | |
40:15 | VSE | 2 | Drozd, podrážení | |
58:22 | VSE | 4:1 | Drozd | |
58:22 | VSE | 4:1 | Drozd | |
58:22 | VSE | 4:1 | Drozd | |
Konec | ||||
Konec | ||||
Konec |
Chomutov – Liberec 12:00 1:6
Zlín – Havířov 12:00 5:2
Jihlava – Salzburg 12:00 4:2
Kladno – Vítkovice • odloženo 12:00 0:0
Mountfield HK – K. Vary • po s.n. (1:2) 12:15 1:2
HC Litvínov – Mladá Boleslav 13:00 0:4
Sparta – Olomouc • po prodl. 13:00 2:3
Pardubice – Plzeň 13:00 3:5
Kometa Brno – Třinec 13:30 1:4
Slavia – Motor ČB 14:15 3:4
Přerov – Poruba 12:00 3:2
Olomouc – Třinec 12:00 5:1
PZ Kladno – Plzeň 12:00 2:12
Kobra – Technika Brno • po s.n. (0:1) 12:00 4:5
Liberec – HC Litvínov 12:30 4:7
K. Vary – Třemošná 13:00 10:2
Havířov – Kometa Brno 13:30 2:4
Kladno – Mladá Boleslav 15:30 1:4
Mountfield HK – Motor ČB 16:00 3:2
Sparta – Tábor 16:15 5:2
Slavia – Havlíčkův Brod 17:30 3:2
40:15
40:15
40:15
37:22
37:22
37:22
6:37
6:37
6:37