5:5
konec (3:3, 0:2, 2:0)
30.10.2021, 10:00 • Nejdek, Zimní stadion • 11. kolo
HC Rebel Město Nejdek – HC Mariánské Lázně
5:5
konec (3:3, 0:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 12. Rous, 16. Bachmann (Zima), 16. Horvátová (Huml), 52. Rous (Bachmann), 54. Horvátová – 4. Forejt (Růžička), 9. Růžička (Forejt), 15. Fajfárek, 22. Pešula, 31. Forejt (Růžička)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Rebel Město Nejdek:
Náhradníci:
Trenér:
HC Mariánské Lázně:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Josef Helecz, Sabina Matoušková
Diváci: 32
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
3:48 | MAL | 0:1 | Forejt (Růžička) | |
3:48 | MAL | 0:1 | Forejt (Růžička) | |
8:45 | MAL | 0:2 | Růžička (Forejt) | |
8:45 | MAL | 0:2 | Růžička (Forejt) | |
11:26 | NEJ | 1:2 | Rous | |
11:26 | NEJ | 1:2 | Rous | |
14:53 | MAL | 1:3 | Fajfárek | |
14:53 | MAL | 1:3 | Fajfárek | |
15:02 | NEJ | 2:3 | Bachmann (Zima) | |
15:02 | NEJ | 2:3 | Bachmann (Zima) | |
15:22 | NEJ | 3:3 | Horvátová (Huml) | |
15:22 | NEJ | 3:3 | Horvátová (Huml) | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
20:25 | NEJ | 2 | Hrůza, podrážení | |
20:25 | NEJ | 2 | Hrůza, podrážení | |
21:41 | MAL | 3:4 | Pešula | |
21:41 | MAL | 3:4 | Pešula | |
30:04 | MAL | 3:5 | Forejt (Růžička) | |
30:04 | MAL | 3:5 | Forejt (Růžička) | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
50:18 | MAL | 2 | Fajfárek, napadení, odpyká Ulrych | |
50:18 | MAL | 2 | Fajfárek, napadení, odpyká Ulrych | |
50:18 | NEJ | 2 | Berger, hrubost | |
50:18 | NEJ | 2 | Berger, hrubost | |
50:18 | MAL | 2 | Fajfárek, hrubost | |
50:18 | MAL | 2 | Fajfárek, hrubost | |
51:42 | NEJ | 4:5 | Rous (Bachmann) | |
51:42 | NEJ | 4:5 | Rous (Bachmann) | |
53:31 | NEJ | 5:5 | Horvátová | |
53:31 | NEJ | 5:5 | Horvátová | |
Konec | ||||
Konec |
Chomutov – Liberec 12:00 1:6
Zlín – Havířov 12:00 5:2
Jihlava – Salzburg 12:00 4:2
Kladno – Vítkovice • odloženo 12:00 0:0
Mountfield HK – K. Vary • po s.n. (1:2) 12:15 1:2
HC Litvínov – Mladá Boleslav 13:00 0:4
Sparta – Olomouc • po prodl. 13:00 2:3
Pardubice – Plzeň 13:00 3:5
Kometa Brno – Třinec 13:30 1:4
Slavia – Motor ČB 14:15 3:4
Přerov – Poruba 12:00 3:2
Olomouc – Třinec 12:00 5:1
PZ Kladno – Plzeň 12:00 2:12
Kobra – Technika Brno • po s.n. (0:1) 12:00 4:5
Liberec – HC Litvínov 12:30 4:7
K. Vary – Třemošná 13:00 10:2
Havířov – Kometa Brno 13:30 2:4
Kladno – Mladá Boleslav 15:30 1:4
Mountfield HK – Motor ČB 16:00 3:2
Sparta – Tábor 16:15 5:2
Slavia – Havlíčkův Brod 17:30 3:2
50:18
50:18
50:18
50:18
50:18
50:18
20:25
20:25