5:2
konec (0:0, 3:1, 2:1)
30.10.2021, 09:00 • Litomyšl, Zimní stadion • 11. kolo
HC Litomyšl – HC Orli Lanškroun
5:2
konec (0:0, 3:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 28. Sedlák (Chadima), 30. Pokorný (Poláček), 37. Kotlár, 47. Andrle (Poláček), 53. Pokorný (Andrle) – 39. Minář, 43. Stránský
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Litomyšl:
Náhradníci:
Trenér:
HC Orli Lanškroun:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: David Kolář, Pavel Kopecký
Diváci: 32
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
2:17 | LTO | 2 | Kotlár, vražení na mantinel | |
2:17 | LTO | 2 | Kotlár, vražení na mantinel | |
16:32 | LTO | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Pokorný | |
16:32 | LTO | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Pokorný | |
18:11 | LNK | 2 | Sklenář, držení | |
18:11 | LNK | 2 | Sklenář, držení | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
27:01 | LTO | 1:0 | Sedlák (Chadima) | |
27:01 | LTO | 1:0 | Sedlák (Chadima) | |
29:19 | LTO | 2:0 | Pokorný (Poláček) | |
29:19 | LTO | 2:0 | Pokorný (Poláček) | |
35:10 | LNK | 2 | Stránský, napadení | |
35:10 | LNK | 2 | Stránský, napadení | |
36:25 | LTO | 3:0 | Kotlár | |
36:25 | LTO | 3:0 | Kotlár | |
38:38 | LNK | 3:1 | Minář | |
38:38 | LNK | 3:1 | Minář | |
38:56 | LNK | 2 | Sklenář, podrážení | |
38:56 | LNK | 2 | Sklenář, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
42:51 | LNK | 3:2 | Stránský | |
42:51 | LNK | 3:2 | Stránský | |
46:02 | LTO | 4:2 | Andrle (Poláček) | |
46:02 | LTO | 4:2 | Andrle (Poláček) | |
52:22 | LTO | 5:2 | Pokorný (Andrle) | |
52:22 | LTO | 5:2 | Pokorný (Andrle) | |
58:36 | LNK | 2 | Stránský, podrážení | |
58:36 | LNK | 2 | Stránský, podrážení | |
59:49 | LTO | 2 | Kotlár, napadení | |
59:49 | LTO | 2 | Kotlár, napadení | |
Konec | ||||
Konec |
Chomutov – Liberec 12:00 1:6
Zlín – Havířov 12:00 5:2
Jihlava – Salzburg 12:00 4:2
Kladno – Vítkovice • odloženo 12:00 0:0
Mountfield HK – K. Vary • po s.n. (1:2) 12:15 1:2
HC Litvínov – Mladá Boleslav 13:00 0:4
Sparta – Olomouc • po prodl. 13:00 2:3
Pardubice – Plzeň 13:00 3:5
Kometa Brno – Třinec 13:30 1:4
Slavia – Motor ČB 14:15 3:4
Přerov – Poruba 12:00 3:2
Olomouc – Třinec 12:00 5:1
PZ Kladno – Plzeň 12:00 2:12
Kobra – Technika Brno • po s.n. (0:1) 12:00 4:5
Liberec – HC Litvínov 12:30 4:7
K. Vary – Třemošná 13:00 10:2
Havířov – Kometa Brno 13:30 2:4
Kladno – Mladá Boleslav 15:30 1:4
Mountfield HK – Motor ČB 16:00 3:2
Sparta – Tábor 16:15 5:2
Slavia – Havlíčkův Brod 17:30 3:2
59:49
59:49
58:36
58:36
38:56
38:56
35:10
35:10
18:11
18:11
16:32
16:32
2:17
2:17