7:0
konec (2:0, 3:0, 2:0)
30.10.2021, 11:00 • Frýdek-Místek, Hala Polárka • 11. kolo
HC Frýdek-Místek – HC ISMM Kopřivnice
7:0
konec (2:0, 3:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 15. Czerný (Káňa), 19. Indrst (Bobok), 24. Stareček, 28. Krpec, 34. Špačková (Káňa), 55. Urbačka (Hrček), 60. Grzymek (Hrček)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Frýdek-Místek:
Náhradníci:
Trenér:
HC ISMM Kopřivnice:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tomáš Piskoř — Jakub Frančiak, Zdenko Hudeček
Diváci: 52
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
10:03 | KOP | 2 | Knápek, podrážení | |
10:03 | KOP | 2 | Knápek, podrážení | |
10:03 | KOP | 2 | Knápek, podrážení | |
13:58 | KOP | 2 | Quitt, faul kolenem | |
13:58 | KOP | 2 | Quitt, faul kolenem | |
13:58 | KOP | 2 | Quitt, faul kolenem | |
14:13 | FRM | 1:0 | Czerný (Káňa) | |
14:13 | FRM | 1:0 | Czerný (Káňa) | |
14:13 | FRM | 1:0 | Czerný (Káňa) | |
14:21 | KOP | 2 | Quitt, podrážení | |
14:21 | KOP | 2 | Quitt, podrážení | |
14:21 | KOP | 2 | Quitt, podrážení | |
18:53 | FRM | 2:0 | Indrst (Bobok) | |
18:53 | FRM | 2:0 | Indrst (Bobok) | |
18:53 | FRM | 2:0 | Indrst (Bobok) | |
19:40 | KOP | 2 | Tončík, hákování | |
19:40 | KOP | 2 | Tončík, hákování | |
19:40 | KOP | 2 | Tončík, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
23:40 | FRM | 3:0 | Stareček | |
23:40 | FRM | 3:0 | Stareček | |
23:40 | FRM | 3:0 | Stareček | |
27:02 | FRM | 4:0 | Krpec | |
27:02 | FRM | 4:0 | Krpec | |
27:02 | FRM | 4:0 | Krpec | |
33:20 | FRM | 5:0 | Špačková (Káňa) | |
33:20 | FRM | 5:0 | Špačková (Káňa) | |
33:20 | FRM | 5:0 | Špačková (Káňa) | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
50:00 | FRM | 2 | Czerný, hrubost | |
50:00 | FRM | 2 | Czerný, hrubost | |
50:00 | FRM | 2 | Czerný, hrubost | |
50:00 | KOP | 2 | Quitt, hrubost | |
50:00 | KOP | 2 | Quitt, hrubost | |
50:00 | KOP | 2 | Quitt, hrubost | |
54:44 | FRM | 6:0 | Urbačka (Hrček) | |
54:44 | FRM | 6:0 | Urbačka (Hrček) | |
54:44 | FRM | 6:0 | Urbačka (Hrček) | |
59:06 | FRM | 7:0 | Grzymek (Hrček) | |
59:06 | FRM | 7:0 | Grzymek (Hrček) | |
59:06 | FRM | 7:0 | Grzymek (Hrček) | |
Konec | ||||
Konec | ||||
Konec |
Chomutov – Liberec 12:00 1:6
Zlín – Havířov 12:00 5:2
Jihlava – Salzburg 12:00 4:2
Kladno – Vítkovice • odloženo 12:00 0:0
Mountfield HK – K. Vary • po s.n. (1:2) 12:15 1:2
HC Litvínov – Mladá Boleslav 13:00 0:4
Sparta – Olomouc • po prodl. 13:00 2:3
Pardubice – Plzeň 13:00 3:5
Kometa Brno – Třinec 13:30 1:4
Slavia – Motor ČB 14:15 3:4
Přerov – Poruba 12:00 3:2
Olomouc – Třinec 12:00 5:1
PZ Kladno – Plzeň 12:00 2:12
Kobra – Technika Brno • po s.n. (0:1) 12:00 4:5
Liberec – HC Litvínov 12:30 4:7
K. Vary – Třemošná 13:00 10:2
Havířov – Kometa Brno 13:30 2:4
Kladno – Mladá Boleslav 15:30 1:4
Mountfield HK – Motor ČB 16:00 3:2
Sparta – Tábor 16:15 5:2
Slavia – Havlíčkův Brod 17:30 3:2
50:00
50:00
50:00
50:00
50:00
50:00
19:40
19:40
19:40
14:21
14:21
14:21
13:58
13:58
13:58
10:03
10:03
10:03