1:5
konec (0:1, 0:0, 1:4)
30.10.2021, 17:00 • Blansko, Zimní stadion • 8. kolo
Dynamiters Blansko HK – HK Kroměříž
1:5
konec (0:1, 0:0, 1:4)
Branky a nahrávky: 46. Miloš (Pilát, Jílek) – 8. Světlík (Matějka), 44. Podešva (Šťastný, Jergl), 52. Matějka (Hubík), 53. Šťastný (Jergl, Jelínek), 57. Matějka
Karty:
Neproměněná penalta:
Dynamiters Blansko HK:
Náhradníci:
Trenér:
HK Kroměříž:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Martin Maťašovský — Lukáš Ošlejšek, Radek Paulík
Diváci: 85
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
7:06 | KRO | 0:1 | Světlík (Matějka) | |
7:06 | KRO | 0:1 | Světlík (Matějka) | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
22:53 | BLA | 2 | Verner, podrážení | |
22:53 | BLA | 2 | Verner, podrážení | |
25:00 | BLA | 2 | Jílek, hákování | |
25:00 | BLA | 2 | Jílek, hákování | |
27:49 | KRO | 2 | Vávra, nedovolené bránění | |
27:49 | KRO | 2 | Vávra, nedovolené bránění | |
35:56 | KRO | 2 | Holík, sekání | |
35:56 | KRO | 2 | Holík, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
40:00 | KRO | 2 | Matějka, sekání | |
40:00 | KRO | 2 | Matějka, sekání | |
43:05 | KRO | 2 | Hubík, sekání | |
43:05 | KRO | 2 | Hubík, sekání | |
43:05 | BLA | 2 | Pilát, nedovolené bránění | |
43:05 | BLA | 2 | Pilát, nedovolené bránění | |
43:15 | KRO | 0:2 | Podešva (Šťastný, Jergl) | |
43:15 | KRO | 0:2 | Podešva (Šťastný, Jergl) | |
45:17 | BLA | 1:2 | Miloš (Pilát, Jílek) | |
45:17 | BLA | 1:2 | Miloš (Pilát, Jílek) | |
51:47 | BLA | 2 | Němec, hrubost | |
51:47 | BLA | 2 | Němec, hrubost | |
51:47 | KRO | 1:3 | Matějka (Hubík) | |
51:47 | KRO | 1:3 | Matějka (Hubík) | |
52:14 | KRO | 1:4 | Šťastný (Jergl, Jelínek) | |
52:14 | KRO | 1:4 | Šťastný (Jergl, Jelínek) | |
56:21 | KRO | 1:5 | Matějka | |
56:21 | KRO | 1:5 | Matějka | |
59:22 | KRO | 2 | Fajgl, podrážení, odpyká Podešva | |
59:22 | KRO | 2 | Fajgl, podrážení, odpyká Podešva | |
Konec | ||||
Konec |
Chomutov – Liberec 12:00 1:6
Zlín – Havířov 12:00 5:2
Jihlava – Salzburg 12:00 4:2
Kladno – Vítkovice • odloženo 12:00 0:0
Mountfield HK – K. Vary • po s.n. (1:2) 12:15 1:2
HC Litvínov – Mladá Boleslav 13:00 0:4
Sparta – Olomouc • po prodl. 13:00 2:3
Pardubice – Plzeň 13:00 3:5
Kometa Brno – Třinec 13:30 1:4
Slavia – Motor ČB 14:15 3:4
Přerov – Poruba 12:00 3:2
Olomouc – Třinec 12:00 5:1
PZ Kladno – Plzeň 12:00 2:12
Kobra – Technika Brno • po s.n. (0:1) 12:00 4:5
Liberec – HC Litvínov 12:30 4:7
K. Vary – Třemošná 13:00 10:2
Havířov – Kometa Brno 13:30 2:4
Kladno – Mladá Boleslav 15:30 1:4
Mountfield HK – Motor ČB 16:00 3:2
Sparta – Tábor 16:15 5:2
Slavia – Havlíčkův Brod 17:30 3:2
59:22
59:22
51:47
51:47
43:05
43:05
43:05
43:05
40:00
40:00
35:56
35:56
27:49
27:49
25:00
25:00
22:53
22:53