6:4
konec (3:0, 1:2, 2:2)
30.10.2021, 18:00 • Brno, Hokejové haly dětí a mládeže • 8. kolo
Technika Hockey Brno – HC Spartak Uherský Brod
6:4
konec (3:0, 1:2, 2:2)
Branky a nahrávky: 3. Račický (Tomaník), 9. Račický (Tomaník), 18. Hroudný (Úlehla), 36. Vlach (Hroudný, Blatný), 43. Račický (Karpíšek), 47. Vlach (Blatný) – 22. Kotek (Václavek), 30. Klusák (Šiller, Bařinka), 51. Stiksa (Mikulec), 52. Macharáček (Václavek)
Karty:
Neproměněná penalta:
Technika Hockey Brno:
Náhradníci:
Trenér:
HC Spartak Uherský Brod:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Michal Brzobohatý — Radek Jurčík, Jakub Kučera
Diváci: 32
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
2:29 | TEC | 1:0 | Račický (Tomaník) | |
2:29 | TEC | 1:0 | Račický (Tomaník) | |
4:40 | TEC | 2 | Karpíšek, podrážení | |
4:40 | TEC | 2 | Karpíšek, podrážení | |
8:18 | TEC | 2:0 | Račický (Tomaník) | |
8:18 | TEC | 2:0 | Račický (Tomaník) | |
8:49 | TEC | 2 | Rafaj, držení | |
8:49 | TEC | 2 | Rafaj, držení | |
15:37 | UBR | 2 | Řehoř, podrážení | |
15:37 | UBR | 2 | Řehoř, podrážení | |
17:53 | TEC | 3:0 | Hroudný (Úlehla) | |
17:53 | TEC | 3:0 | Hroudný (Úlehla) | |
19:36 | TEC | 2 | Rafaj, faul loktem | |
19:36 | TEC | 2 | Rafaj, faul loktem | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
21:35 | UBR | 3:1 | Kotek (Václavek) | |
21:35 | UBR | 3:1 | Kotek (Václavek) | |
24:44 | TEC | 2 | Domin, podrážení | |
24:44 | TEC | 2 | Domin, podrážení | |
28:46 | TEC | 2 | Karpíšek, vysoká hůl | |
28:46 | TEC | 2 | Karpíšek, vysoká hůl | |
29:53 | UBR | 3:2 | Klusák (Šiller, Bařinka) | |
29:53 | UBR | 3:2 | Klusák (Šiller, Bařinka) | |
35:22 | TEC | 4:2 | Vlach (Hroudný, Blatný) | |
35:22 | TEC | 4:2 | Vlach (Hroudný, Blatný) | |
36:25 | UBR | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Kočica | |
36:25 | UBR | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Kočica | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
42:31 | UBR | 2 | Stiksa, faul kolenem | |
42:31 | UBR | 2 | Stiksa, faul kolenem | |
42:54 | TEC | 5:2 | Račický (Karpíšek) | |
42:54 | TEC | 5:2 | Račický (Karpíšek) | |
46:49 | TEC | 6:2 | Vlach (Blatný) | |
46:49 | TEC | 6:2 | Vlach (Blatný) | |
50:56 | UBR | 6:3 | Stiksa (Mikulec) | |
50:56 | UBR | 6:3 | Stiksa (Mikulec) | |
51:25 | UBR | 6:4 | Macharáček (Václavek) | |
51:25 | UBR | 6:4 | Macharáček (Václavek) | |
51:53 | UBR | 2 | Kočica, faul kolenem | |
51:53 | UBR | 2 | Kočica, faul kolenem | |
Konec | ||||
Konec |
Chomutov – Liberec 12:00 1:6
Zlín – Havířov 12:00 5:2
Jihlava – Salzburg 12:00 4:2
Kladno – Vítkovice • odloženo 12:00 0:0
Mountfield HK – K. Vary • po s.n. (1:2) 12:15 1:2
HC Litvínov – Mladá Boleslav 13:00 0:4
Sparta – Olomouc • po prodl. 13:00 2:3
Pardubice – Plzeň 13:00 3:5
Kometa Brno – Třinec 13:30 1:4
Slavia – Motor ČB 14:15 3:4
Přerov – Poruba 12:00 3:2
Olomouc – Třinec 12:00 5:1
PZ Kladno – Plzeň 12:00 2:12
Kobra – Technika Brno • po s.n. (0:1) 12:00 4:5
Liberec – HC Litvínov 12:30 4:7
K. Vary – Třemošná 13:00 10:2
Havířov – Kometa Brno 13:30 2:4
Kladno – Mladá Boleslav 15:30 1:4
Mountfield HK – Motor ČB 16:00 3:2
Sparta – Tábor 16:15 5:2
Slavia – Havlíčkův Brod 17:30 3:2
51:53
51:53
42:31
42:31
36:25
36:25
28:46
28:46
24:44
24:44
19:36
19:36
15:37
15:37
8:49
8:49
4:40
4:40