4:5
konec (2:3, 0:2, 2:0)
30.10.2021, 17:00 • Cheb, Zimní stadion města Cheb • 6. kolo
HC Stadion Cheb – HC Tachov
4:5
konec (2:3, 0:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 10. Rozhon (Kužel), 12. Hlavatý (Rozhon), 52. Votoupal (Kubík, Dinga), 58. Hlavatý (Rozhon, Bruštík) – 7. Chaljavin (Jakubec), 9. Čadek (Hřebík), 19. Chaljavin (Kubeš), 23. Kubeš (Balín), 34. Jakubec (Chaljavin)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Stadion Cheb:
Náhradníci:
Trenér:
HC Tachov:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jakub Suchý — Tomáš Lengö, Josef Helecz
Diváci: 22
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
6:52 | TCH | 0:1 | Chaljavin (Jakubec) | |
6:52 | TCH | 0:1 | Chaljavin (Jakubec) | |
8:27 | TCH | 0:2 | Čadek (Hřebík) | |
8:27 | TCH | 0:2 | Čadek (Hřebík) | |
9:20 | CHB | 1:2 | Rozhon (Kužel) | |
9:20 | CHB | 1:2 | Rozhon (Kužel) | |
10:02 | CHB | 2 | Bruštík, podrážení | |
10:02 | CHB | 2 | Bruštík, podrážení | |
11:21 | CHB | 2:2 | Hlavatý (Rozhon) | |
11:21 | CHB | 2:2 | Hlavatý (Rozhon) | |
16:36 | TCH | 2 | Kubeš, hákování | |
16:36 | TCH | 2 | Kubeš, hákování | |
18:47 | TCH | 2:3 | Chaljavin (Kubeš) | |
18:47 | TCH | 2:3 | Chaljavin (Kubeš) | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
22:48 | TCH | 2:4 | Kubeš (Balín) | |
22:48 | TCH | 2:4 | Kubeš (Balín) | |
27:20 | TCH | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Buben | |
27:20 | TCH | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Buben | |
33:28 | TCH | 2:5 | Jakubec (Chaljavin) | |
33:28 | TCH | 2:5 | Jakubec (Chaljavin) | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
46:31 | TCH | 2 | Chaljavin, podrážení | |
46:31 | TCH | 2 | Chaljavin, podrážení | |
50:36 | TCH | 2 | Jakubec, podrážení | |
50:36 | TCH | 2 | Jakubec, podrážení | |
51:38 | CHB | 3:5 | Votoupal (Kubík, Dinga) | |
51:38 | CHB | 3:5 | Votoupal (Kubík, Dinga) | |
57:42 | CHB | 4:5 | Hlavatý (Rozhon, Bruštík) | |
57:42 | CHB | 4:5 | Hlavatý (Rozhon, Bruštík) | |
Konec | ||||
Konec |
Chomutov – Liberec 12:00 1:6
Zlín – Havířov 12:00 5:2
Jihlava – Salzburg 12:00 4:2
Kladno – Vítkovice • odloženo 12:00 0:0
Mountfield HK – K. Vary • po s.n. (1:2) 12:15 1:2
HC Litvínov – Mladá Boleslav 13:00 0:4
Sparta – Olomouc • po prodl. 13:00 2:3
Pardubice – Plzeň 13:00 3:5
Kometa Brno – Třinec 13:30 1:4
Slavia – Motor ČB 14:15 3:4
Přerov – Poruba 12:00 3:2
Olomouc – Třinec 12:00 5:1
PZ Kladno – Plzeň 12:00 2:12
Kobra – Technika Brno • po s.n. (0:1) 12:00 4:5
Liberec – HC Litvínov 12:30 4:7
K. Vary – Třemošná 13:00 10:2
Havířov – Kometa Brno 13:30 2:4
Kladno – Mladá Boleslav 15:30 1:4
Mountfield HK – Motor ČB 16:00 3:2
Sparta – Tábor 16:15 5:2
Slavia – Havlíčkův Brod 17:30 3:2
50:36
50:36
46:31
46:31
27:20
27:20
16:36
16:36
10:02
10:02