30.10.2021, 18:00 • 12. kolo • Bořek Vajda

Tipsport: 1.9 4.7 2.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HC ISMM Kopřivnice
Tomáš Fojtík (1+0), Marek Bail (0+1), Ondřej Sluštík (0+1), Jakub Mach (1+0), Patrik Gola (1+1), Dominik Pokorný (0+1) a Dominik Suchý (0+1)

HC Kometa Brno B
Tomáš Pigl (1+0), Vojtěch Kadlic (1+2), Dominick Vašíček (0+2), Petr Krejčí (2+0), Kamil Brabenec (1+2), Marek Škvrně (1+0), Pavel Buchal (0+1), Tomáš Malec (0+1) a Robert Havlát (0+2) (19:16:32)
Posledních 20 minut bylo ná góly bohatější než zbylých 40 minut. Nejprve dokázala Kopřivnice vyrovnat zásluhou Jakuba Macha a Patrika Goly, následně už ale skórovali pouze hosté, jmenovitě Vojtěch Kadlic, Kamil Brabenec a Petr Krejčí.

59:26

Tým Kometa Brno B právě vstřelil branku!
Autorem branky je PETR KREJČÍ. Asistence: Brabenec a Havlát.

59:12

Domácí to ještě zkoušejí, ale nedokáží se usadit v útočném pásmu.

58:02

Miroslav Marek potřetí, tentokrát byla jeho střela zablokovaná bránícími hráči.

58:01

Poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:52

Opět Miroslav Marek, tentokrát střílel od modré, ale pouze do lapačky Šembery.

57:30

Miroslav Marek je s pukem za brankou domácích a rozjíždí akci.

56:57

Hostům se podařilo vyhodit z obranného pásma.

56:46

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno B (Trnka – 2 min., podrážení).

56:12

Dominik Pokorný si hledal místo pro přihrávku, ale byla zablokovaná.

55:41

Domácí opět v útočném pásmu.

54:35

Z rychlého protiútoku dokázali hosté vstřelit branku. KAMIL BRABENEC společně s asistujícím Robertem Havlátem rozpohybovali brankáře Kučeru a následně jej první jmenovaný prostřelil.. Asistence: Havlát.

54:15

Marek Slavík vystřelil tvrdou ránu od modré, ale byla moc vysoká.

53:51

Ondřej Sluštík nahazuje do útočného pásma.

53:28

53:03

Tomáš Fojtík zablokoval střelu Marka Škvrněho.

52:34

Domácím se povedlo vyhodit puk mimo jejich obranné pásmo a tak mohou vystřídat.

51:28

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Seidler – 2 min., hrubost).

51:11

Hostům se povedlo opět odskočit na rozdíl jedné branky zásluhou VOJTĚCHA KADLICE, který dokázal dostat puk za záda Maxima Kučery. Asistence: Malec.

50:57

Kučera raději podržel odražený puk od mantinelu.

50:46

Jakub Mach se dostal k puku ve středním pásmu a zkoušel jej dostat přes brankáře Komety, ale neúspěšně.

50:16

Střelu ze středního pásma vyrazil Maxim Kučera do ochranné sítě.

49:37

Z první střílel od modré Marek Slavík.

48:59

Patrik Gola střílel po přihrávce od Dominika Suchého, ale střela letěla nad brankovou konstrukci.

47:50

Tečovaná střela od modré z hokejky Jiřího Kališe skončila mimo branku.

47:09

Ondřej Sluštík míří za pukem do útočného pásma.

46:40

Dominik Pokorný zblokoval střelu Štěpána Kučery.

45:35

Závar před brněnskou bránou ukončilo až vyhození hostů.

44:52

Daniel Häring napadáním až v útočném pásmu získal kotouč.

44:06

Hosté po vyhraném vhazování uzavřeli útočné pásmo.

44:01

Zakázané uvolnění Kopřivnice.

41:42

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Pouze 15 sekund dělí oba góly domácích. Tentokrát puk za brankovou čáru tečoval PATRIK GOLA, který dostal přihrávku přes osu hřiště od svých spoluhráčů a srovnal tak stav utkání na 3:3. Asistence: Pokorný a Suchý.

41:27

Kopřivnice využila další přesilovku. Po nahrávce od Patrika Goly vymetl levý horní růžek Šemberovy branky z velmi ostrého úhlu JAKUB MACH a snížil na 2:3. Asistence: Gola.

41:15

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno B (Havlát – 2 min., sekání).

40:58

Domácí s pukem za brankou zkouší využít výhodu 6 na 5, po faulu na Ondřeje Sluštíka.

40:24

40:15

Po vyhraném vhazování se domácí dostali do útočného pásma.

40:06

40:01

Domácím zbývá ještě 24 sekund z přesilovky 5 na 4, kterou si přenesli z druhé třetiny.
Další třetina začne zhruba v 18:35.
Dalších 20 minut plných šancí dopadl gólově lépe pro hosty z Brna, kteří se dokázali prosadit ve 33. minutě zásluhou Marka Škvrněho, který dokázal po kombinaci využít přesilovku hostů.

I v těchto dvaceti minutách měl každý tým k dispozici jednu přesilovku, ale s využitím to bylo opačně než v první třetině.

40:00

39:56

Patrik Gola střílel z ostrého úhlu a trefil brankáře Šemberu do masky.

39:36

Tomášovi Fojtíkovi sjel puk z hokejky při střele.

39:01

Poslední minuta první třetiny.

38:59

Marek Bail nezastavil puk na modré čáře a tak musí domácí vyklidit útočné pásmo.

38:41

Domácí se usadili v útočném pásmu.

38:25

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno B (Kučera – 2 min., podrážení).

38:19

Zakázané uvolnění hostů.

37:38

Filip Krzak odstavil tělem hosta mířícího s pukem k brance.

37:16

Hosté opět v ofsajdovém postavení.

36:25

Hosté vyhazují, puk ale jel tak pomalu že se nepíská zakázané uvolnění.

36:10

Domácí zatlačili hosty v jejich obranném pásmu, ale nedokázali vystřelit.

35:14

Dominik Pokorný projel celé kluziště s pukem na hokejce až do útočného pásma.

34:56

Zakázané uvolnění, tentokrát na straně hostů.

34:48

Z otočky vystřelil Jiří Pargáč.

34:33

zakázané uvolnění domácích.

34:05

Jiří Pargáč nahodil puk před bránu, který se otřel o tyč.

33:21

Ofsajd hostů.

32:55

Třetí branku do sítě domácích přidává MAREK ŠKVRNĚ, který dokázal prostřelit Maxima Kučeru. Asistence: Buchal a Vašíček.

32:32

Další přetlačovaní o puk, tentokrát v rohu útočného pásma hostů.

32:00

Patrik Gola nahrával před bránu hostů, tam ale nikdo z domácích nebyl.

31:32

Kučera si připisuje další zákrok.

31:19

Aleš trnka střílel od modré, mířil ale příliš vysoko.

29:00

Na podruhé trefil pouze prvního bránícího hráče.

28:42

Tomáš Fojtík přestřelil.

27:32

Dvakrát za sebou střílel Štěpán Kučera, ale ani jednou střela nedošla k Maximovi Kučerovi.

26:58

Nepřesná rozehrávka hostů vedla k tomu, že domácí získali puk a míří do útočného písma.

24:09

I hosté dokázali využít početní výhodu. Po kombinaci před Kučerovou bránou vystřelil PETR KREJČÍ a opět poslal hosty do vedení. Asistence: Kadlic a Brabenec.

23:30

Domácí sice vyhráli vhazování, ale Marek Bail nedokázal vyhodit.

23:06

Dominik Suchý zblokoval střelu hostů.

22:56

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Marek – 2 min., nedovolené bránění).

22:24

Domácí nastřelili puk do útočného pásma, žene se za nim Jiří Pargáč.

22:00

Ihned po vhazování střílel Robert Havlát.

21:56

Od modré nahazoval Pavel Buchal, ale Kučera puk viděl a bez problémů chytil.

21:35

Hosté zavezli puk do útočného pásma, kde získali také vhazování.

20:22

Po vyhraném vhazování se hosté hnali dopředu, ale domácí jim nedovolili se usadit v útočném pásmu.

20:01

Další třetina začne zhruba v 17:47.
V prvních 20 minutách se oba týmy prosdadily právě jednou, když nejprve ve 2. minutě otevřel skóre ihned po vhazování Tomáš Pigl , následně v 5. minutě srovnal ránou od modré Tomáš Fojtík.

Každý tým měl k dispozici jednu přesilovou hru, domácí ji na rozdíl od hostů dokázali využít a srovnat tak stav utkání.

Oba týmy si během prvních dvaceti minut dokázaly vytvořit několik šancí, ale nikdo další se nezapsal na listinu střelců.

20:00

19:06

Vojtěch Krejčiřík protečoval puk do útočného pásma, tam ale byli pouze kopřivničtí.

19:01

18:56

Brankář Kučera chytá puk do lapačky.

17:56

Kombinace mezi Petrem Seidlerem a Rostislavem Vaňkem skončila až střelou druhého jmenovaného, ale brankář si i s touto střelou poradil.

17:31

Tomáš Fojtík střílel opět od modré, tentokrát ale brankář střelu viděl a bez problémů chytil.

16:53

Matěj Mach zachytil rozehrávku hostů a ještě udržel domácí v útočném pásmu.

16:15

Dominik Suchý nahrával na teč před bránu Vojtěchu Pindelovi, ten ale minul.

15:44

Domácí začínají akci z vlastního obranného pásma.

14:58

Hosté zavřeli domácí v obranném pásmu, ale těm se podařilo vyhodit tak, aby mohli vystřídat.

14:00

Petr Seidler dostal puk do jízdy, těsně před brankářem vystřelil bekhendem na jeho lapačku, ke štěstí hostů brankář opět chytil.

13:43

13:15

Hlavní sudí píská hru vysokou holí, vhazování ve středním pásmu.

13:07

Dominik Pokorný sice sprintoval za pukem, ale brněnský hráč byl blíže a tak se píská zakázané uvolnění.

12:50

Marek Škvrně jel směrem ke Kučerově bráně, ale střílel až z velmi ostrého úhlu, a střelu jeho střelu brankář domácích bez problémů viděl.

12:24

Další šance domácích, ale brankář hosty opět podržel.

11:05

10:56

Dominik Pokorný jel sám na brankáře, ale nedokázal puk dostat za jeho záda a žaden z domácích puk nedorazil až za brankovou čáru.

10:21

Domácím se podařilo dvakrát za sebou vyhodit z obranného pásma a ukrajují další vteřinky z oslabení mimo jejich obranné pásmo.

09:27

Hosté kombinují v útočném pásmu a přestože se domácím povedlo zachytit jejich přihrávku, nedokázali puk vyhodit ven z obranného pásma.

09:05

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Seidler – 2 min., hákování).

08:38

Marek Slavík střílel od modré, ale střela, která byla několikrát tečovaná skončila mimo 3 tyče.

08:16

Petr Krejčí protečoval puk přímo na Maxima Kučeru, ten jej raději podržel pod lapačkou.

07:46

Miroslav Marek prokličkoval obranné pásmo a vyhodil do středního pásma.

06:50

Sám před bránou byl Adam Gajarský, ale než si zpracoval puk, odstavil ho od něj Tomáš Fojtík.

06:28

Domácí protečovali do útočného pásma.

05:42

Od modré střílel Jan Švejda.

04:47

Kopřivnici se podařilo využít hned první početní výhodu. Po sérii přihrávek se do puku od modré opřel TOMÁŠ FOJTÍK a srovnal stav utkání. Asistence: Bail a Sluštík.

04:00

Nepřesnosti v domácí rozehrávce využil Vojtěch Krejčiřík a podržel si puk na hokejce.

03:15

Domácí vyhráli vhazování v útočném písmu a kombinují s pukem.

03:10

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno B (Kališ – 2 min., nedovolené bránění).

02:41

Zakázané uvolnění domácích.

01:55

Ofsajd zastavil akci hostů.

01:45

Hosté vyhráli vhazování v útočném pásmu a po přihrávce přes osu hřiště skóroval do poloodkryté brány TOMÁŠ PIGL a otevřel taj skóre utkání.. Asistence: Kadlic a Vašíček.

00:59

Rozhodčí odpískal zakázané uvolnění, jeho verdikt ale opravil hlavní sudí a vhazuje se ve středovém kruhu.

00:11

Domácí se ihned po vhazování dostali do útočného pásma.

00:01

Oba týmy jsou již na hrací ploše, za chvilku začínáme.

HC ISMM Kopřivnice: Kučera (Šindelka) – Fojtík, Bail, Krzak, Marek (A), Slavík – Suchý, Pokorný, Pindel, Vaněk, Indrst, Mach M., Häring, Mach J. (C), Gola, PArgáč, Sluštík (A), Seidler, Urban – trenér: Jaroslav Kofroň

HC Kometa Brno B: Šembera (Slavíček) – Kališ, Bouchal, Kučera (A), Švejda, Malec (A), Trnka – Pigl, Škvrně, Havlát, Kadlic, Vašíček, Brabenec (C), Gajarský, Mokrohajský, Krejčí, Krejčiřík – trenér: Jiří Otoupalík

Rozhodčí: Rapák – Kořistka, Veselý.
Do dnešního utkání vstupují domácí z 6. místa v tabulce, hosté jsou o příčku níže, oba týmy dělí v tabulce 4 body.

Kopřivnice ve středu nedokázala navázat na úspěšný minulý týden, kdy porazila Opavu a Hodonín, ve středečním 11. kole prohrála na ledě Valašského Meziříčí.

Kometa v minulém týdnu doma porazila ďábly z Nového Jičína, prohrála na ledě Velkého meziříčí a ve středu rovněž prohrála, tentokrát na ledě Hodonína.
Zdravím všechny fanoušky druholigového hokeje na utkání 12. kola mezi domácí Kopřivnicí a hosty z Brna. V této sezóně se celky utkají podruhé, přičemž první vzájemný zápas na brněnském ledě vyhrála Kopřivnice výsledkem 4:3 po prodloužení, když rozhodující branku vstřelil Patrik Gola.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

3:6

Branky a nahrávky: 5. T.Fojtík (Bail, Sluštík), 42. J.Mach (Gola), 42. Gola (Pokorný, Suchý) – 2. Pigl (Kadlic, Vašíček), 25. Krejčí (Kadlic, Brabenec), 33. Škvrně (Buchal, Vašíček), 52. Kadlic (Malec), 55. Brabenec (Havlát), 60. Krejčí (Brabenec, Havlát)

Rozhodčí: Rapák – Kořistka, Veselý

01:45 KMB 0:1 Pigl (Kadlic, Vašíček)
03:10 KMB 2 Kališ, nedovolené bránění
04:47 KOP 1:1 T.Fojtík (Bail, Sluštík)
09:05 KOP 2 Seidler, hákování
22:56 KOP 2 Marek, nedovolené bránění
24:09 KMB 1:2 Krejčí (Kadlic, Brabenec)
32:55 KMB 1:3 Škvrně (Buchal, Vašíček)