Chance liga

HC Frýdek-Místek – HC Stadion Vrchlabí

1:5

konec (0:2, 0:3, 1:0)

30.10.2021, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • 17. kolo • Igor Mainka (@igor_mainka)

Tipsport: 2.54 4.3 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:05

Peterek za Soukupovou brankou podrazil hráče Vrchlabí a hosté si v závěru utkání zahrají přesilovou hru.

47:17

Vrchlabí si zahraje přesilovku, Matouš Čmiel byl vyloučen na dvě minuty za sekání.

42:37

Na ledě zůstal ležet jeden z domácích hráčů. Zřejmě je to Komorski. Rozhodčí nakonec budou vylučovat, za vysokou hůl byl potrestán na dvě minuty Tomáš Zeman.

37:39

Domácích bylo na ledě v jednu chvíli šest a navíc brankář Šimboch. Rozhodčí zareagovali na hlasitý křik z lavičky Vrchlabí a ukončili domácí přesilovku. Trest odpyká Lyszczarczyk.

35:47

Domácí si zahrají přesilovou hru, na dvě minuty za nedovolené bránění byl vyloučen Jan Oliva.

25:03

Christov byl u zadního mantinelu zasažen vysokou holí a domácí budou hrát přesilovou hru. Vyloučeným je Matěj Kloz.

22:38

Ciura fauloval ujíždějícího Pochobradského a rozhodčí nařídil trestné střílení.

17:24

Dvě minuty za sekání inkasoval domácí Filip Komorski a dvojnásobnou přesilovku si zahrají hosté.

16:12

První přesilovku si zahrají hosté. Na dvě minuty za hákování byl vyloučen domácí útočník Ján Blaško.

09:49

David Klimša ukončil dvojnásobnou přesilovku, když si přidržel protihráče. Domácí čeká přesilovka čtyři na tři a vhazování před brankářem Šimbochem.

09:44

Kajínek míří na trestnou lavici. Čeká ho dvouminutový trest za vysokou hůl. Frýdek-Místek si zahraje dvojnásobnou přesilovku o délce 90 sekund.

09:14

Domácí si zahrají přesilovou hru. Na dvě minuty za krosček byl vyloučen Ondřej Vála.

1:5

Branky a nahrávky: 56. Šlahař (Teper) – 17. Mrňa (T. Kaut, D. Chalupa), 19. O. Vála (T. Kaut, P. Urban), 21. Kajínek (Chrtek, Pochobradský), 23. T. Zeman (TS), 34. T. Kaut (Mrňa, T. Kynčl)

HC Frýdek-Místek: Šimboch (Nešpůrek) – Ciura, Teper, J. Adámek, J. Michálek, Z. Malík, Matyáš – Lyszczarczyk, Peterek, Šlahař – Christov (C), Komorski, Klimša (A) – Tadeáš Král, Matiaško, Ján Blaško – Čmiel.

HC Stadion Vrchlabí: J. Soukup (O. Štěpánek) – Kajínek, T. Jelínek, O. Vála, T. Kynčl, M. Voženílek, Bučko, Oliva – Pochobradský, Chrtek, Heřman (A) – D. Chalupa, T. Kaut (C), Mrňa – T. Zeman, P. Urban (A), Matýs – F. Moník, L. Kučera, M. Kloz.

Rozhodčí: Koziol, Šudoma – T. Kučera, Blažek.