Chance liga

HC Slovan Ústí nad Labem – HC Slavia Praha

3:4

po prodl. (1:0, 1:0, 1:3 - 0:1)

30.10.2021, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 17. kolo • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 2.77 4.3 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z Ústí nad Labem se s vámi loučí Tomáš Suchánek. (18:16:55)
Je dobojováno! Slavia nakonec bere dva body za vítězství v prodloužení, když se hattrickem blýskl David Šteiner!

61:50

61:50 David ŠTEINER - 3:4

61:50

Slavia právě vstřelila branku!
A je hotovo! Bonusový bod si v prodloužení zasloužila Slavia. Hattrick završil únikem DAVID ŠTEINER – 3:4! Asistence: Patrik Machač.

61:10

Martin Weinhold ujel sám na Zajíčka, ale ten ustál tuto šanci hostů.

60:45

Lukáš Žejdl přestřelil první ranou v prodloužení.

60:01

Slavia vyhrála důležité vhazování.

60:01

Poslední třetina nám nachystala čtyři branky a pořádné drama, které rozuzlilo vyrovnávající brankou Jana Milfaita v závěrečném risku domácích bez brankáře! Uvidíme tedy v Ústí nad Labem prodloužení.

60:00

58:41

58:41 Jan MILFAIT - 3:3

58:41

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Slovanu se risk bez brankáře vyplatil! Nádhernou přihrávku do prázdné připravil Daniel Vrdlovec a JAN MILFAIT kotouč doklepl do odkryté branky – 3:3! Asistence: Daniel Vrdlovec a Jiří Drtina.

58:22

Slovan to zkouší bez brankáře!

58:22

Oddechový čas pro domácí Slovan.

58:22

Icing Slavie přesouvá hru před Romana Málka.

57:02

Slovan se sám připravil o pásmo a musí opět ze své třetiny.

56:18

Martin Tůma se svou rychlostní dostal do útočného pásma, ale ke střele se nedostal.

55:02

Slavia v pěti.

54:30

Michal Trávníček svou dělovkou nepřekonal Málka. Přesilovka Slovanu však ovšem výborná, jen tomu chybí branka.

53:40

Jan Milfait pálil ostře, ale Roman Málek převedl skvělý zákrok! Zámek Slovanu pokračuje.

Dnešnímu utkání přihlíží 968 diváků.

53:02

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Michal Poletín – 2 min., vysoká hůl).

52:45

Na druhé straně naopak Šimon Zajíček podržel domácí skvělým zákrokem!

51:47

Tomáš Čermák měl na hokejce srovnání! V situaci dvou na jednoho měl již položeného Málka, ale nakonec jej přehodit nedokázal!

50:36

50:36 David ŠTEINER - 2:3

50:36

A Slavia dokonce otáčí vývoj celého zápasu! Opět to byl DAVID ŠTEINER, který krásnou ranou překvapil Šimona Zajíčka – 2:3! Asistence: Jaroslav Brož a Radek Havel.

50:20

Icing Slavie přesouvá hru před Málka.

49:27

Slavia při chuti. Robin Všetečka se snažil kotouč zasunout za tyč a Šimon Zajíček musel hodně rychle na led.

48:31

48:31 David ŠTEINER - 2:2

48:31

A o pár vteřin později je srovnáno! Závar před domácí brankou vyřešil dorážkou pod víko DAVID ŠTEINER a začínáme od znovu – 2:2! Asistence: Martin Weinhold a Filip Vlček.

47:45

47:45 Tomáš KNOTEK - 2:1

47:45

Slavia zlomila prokletí Šimona Zajíčka a využívá přesilovou hru. Krásnou křížnou přihrávkou se prezentoval Patrik Machač a TOMÁŠ KNOTEK pálil do polo odkryté branky – 2:1! Asistence: Patrik Machač.

47:10

Daniel Vrdlovec rychle vyhodil kotouč přes všechny čáry.

46:51

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Petr Přindiš – 2 min., držení).

45:42

Jaroslav Brož byl nejblíže vstřelené brance, když z pravého kruhu orazítkoval tyč!

45:07

Slovan stále poctivě brání střední pásmo a Slavia se nadře na každou střelu.

43:14

Tomáš Pšenička z ideální pozice netrefil prostor mezi třemi tyčemi! Slavia se trápí v koncovce.

42:50

Opět Šimon Zajíček na místě. Rutinní zákrok pro ústeckého hrdinu zápasu.

42:02

Michal Poletín se narval silou do brankovište, ale ani on nenašel recept na Šimona Zajíčka.

41:12

Zakázané uvolnění Slovan, které následně hlavní sudí přehodnotil a bude se vhazovat ve středním pásmu.

40:13

Jan Kern hned v úvodu třetí třetiny vystrašil Zajíčka, ale kotouč zamířil vedle levé tyče.

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:38.
I ve druhé třetině jsme viděli jedinou branku. Opět se prosadili pouze domácí hokejisté. Opět v přesilové hře, když se prosadil Petr Přindiš. Po dvou třetinách tak vede Slovan 2:0.

40:00

39:30

Až nyní se Slavia osvobodila vyhozením přes všechny čáry.

38:47

Štěpán Havránek trefil svou ranou pouze Žejdla.

37:59

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Filip Vlček – 2 min., podrážení).

37:29

Oba týmy v plném počtu. Ve čtyřech byla aktivnější Slavia, ale k vyložené šanci se nedostala.

35:29

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Robin Všetečka – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Lukáš Chalupa – 2 min., sekání).

35:29

Šimon Zajíček podržel kotouč a pustil do hry reklamní pauzu.

34:35

Pasáž bez větší šance. Slovan poctivě brání střední třetinu a Slavie se nemůže dostat do útočného pásma.

32:25

Další dobrý tlak Slavie, ale Tomáš Knotek ranou švihem minul tři tyče.

31:01

Šimon Zajíček znovu na místě. Radek Havel jej nepřekvapil od modré.

29:57

Daniel Krejčí si dobře počkal, ale poté z mezikruží trefil pouze skvěle chytajícího Zajíčka.

29:32

Slovan v plném počtu.

29:14

Šimon Zajíček opět na místě, když kryl tvrdou ránu Václava Vebera od modré.

28:11

Daniel Vrdlovec a Michal Trávníček ujeli v oslabení dva proti jednomu, ale nakonec přišla nepřesná přihrávka. Každopádně tato zkušená dvojice ušetřila cenné vtřetinky.

27:32

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Lukáš Chalupa – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

27:27

Filip Vlček měl teď odkrytou branku u levé tyče, ale nepochopitelně kotouč neskončil za Šimonem Zajíčkem!

26:54

Šimon Zajíček a jeho lapačka v akci proti ráně Pšeničky. Domácí fantom je dnes opět velkou oporou Slovanu.

25:49

Tomáš Duda vybídl ke skórování Filipa Vlčka, ale ten z ideální pozice trefil Zajíčka.

24:48

24:48 Petr PŘINDIŠ - 2:0

24:48

Dlouhý zámek v přesilovce ukončil nejlepším možným způsobem PETR PŘINDIŠ, který tvrdou ranou z první překonal Málka! Druhý využitá přesilovka domácích v zápase – 2:0! Asistence: Daniel Vrdlovec a Jiří Drtina.

23:14

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jindřich Barák – 2 min., podrážení).

22:40

Slovan zvládl výborný presink Slavie a vymanil z tlaku.

21:08

Další možnost první ústecké formace. Daniel Vrdlovec těsně minul pravé víko.

20:40

Trávníčkova sražená rána skončila těsně nad brankou Roman Málka.

20:01

Další třetina začne přibližně v 16:46.
První třetina je minulostí. Sledujeme v Ústí nad Labem vyrovnaný hokej, kterému zatím dala ráz jedna branka. Tu vstřelil domácí Slovan v přesilové hře. Po nádherné přihrávce Jana Milfaita se trefil Ondřej Bláha!

20:00

19:02

Šimon Zajíček neviděl ránu Ondráčka, ta však skončila nakonec vedle domácí svatyně.

18:30

Kotouč v ochranné síti. Vhazovat se bude před Zajíčkem.

17:45

Ofsajd zastavil postup Slavie do útočné třetiny.

17:15

Kryštof Ouřada mírně podržen Hovorkou, ale sudí se neuchýlí k vylučování.

15:59

Slovan se nemůže usadit v útočné třetině a opět otáčí hru Pražané.

14:34

Jan Kern dostal prostor na pravé straně, ale Šimon Zajíček si pohlídal svou bližší tyčku. Následuje reklamní pauza.

13:04

Vyloučený Tomáš Čermák zpět na ledě.

12:15

Robin Všetečka šikovně tečoval na brankovišti a Šimon Zajíček měl plné ruce práce.

11:04

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Tomáš Čermák – 2 min., sekání).

10:41

10:41 Ondřej BLÁHA - 1:0

10:41

Slovan jde do vedení ve své první přesilové hře! Smekám klobouk před Janem Milfaitem, který krásnou kličkou a zadovkou vysunul ONDŘEJE BLÁHU, jenž propálil Málka – 1:0! Asistence: Jan Milfait.

10:05

Štěpán Havránek poslal od modré navštívenku na Romana Málka, ale ten byl na místě se svou lapačkou.

09:13

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jan Kern – 2 min., podrážení).

08:01

Petr Přindiš zpět na ledové ploše.

07:34

Šimon Zajíček si poradil i se střelou bývalého hráče Slovanu Martina Weinholda.

07:02

Lukáš Žejdl střílel od modré, ale Šimon Zajíček byl se svými betony na místě.

06:25

Daniel Vrdlovec osvobodil domácí.

06:01

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Petr Přindiš – 2 min., hrubost).

05:18

David Šteiner na druhé straně ve stejné situaci jako domácí kapitán, ale stejně dobře si vedl Šimon Zajíček a samostatný nájezd kryl!

04:36

Michal Trávníček ujel sám na Romana Málka, ale hostující brankář domácího kapitána vychytal!

04:16

Střela Havla sražena do ochranné sítě. Vhazovat se bude po levé ruce Šimona Zajíčka.

03:40

Slavia začala hodně ofensivně. Tomáš Knotek střílel nad branku.

03:02

Michal Poletín střílel z první, ale ani z jeho hole kotouč nezamířil mezi tyče.

02:40

Lukáš Žejdl skrytým nahozením jen těsně minul pravou tyč Zajíčkovy branky.

01:42

Patrik Machač krásnou ranou vystrašil Zajíčka, ale ani on se mezi tři tyče netrefil.

00:52

Martin Tůma zkoušel jako první bekhendem ohrozit Málka, ale branku hostů minul.

00:01

Slovan vyhrál úvodní buly utkání.

00:01

HC Slovan Ústí nad Labem: Zajíček (Hamalčík) – Š. Havránek, J. Drtina (A), Přindiš, Trefný, L. Chalupa, Vladimír Brož (A), Záruba – Štěpán Bláha, Vrdlovec, Trávníček (C) – Ondřej Bláha, Milfait, M. Tůma – Ouřada, T. Čermák, Martin Bláha.

HC Slavia Praha: R. Málek (M. Michajlov) – Weinhold, Daniel Krejčí, Veber, T. Duda, Mikuláš Hovorka, Barák, R. Havel – M. Ondráček (A), Žejdl, Poletín (C) – Kern, T. Knotek (A), R. Všetečka – T. Pšenička, P. Machač, Vracovský – Šteiner, Vlček, Jaroslav Brož.

Rozhodčí: Petružálek, Bejček- Baxa, Dědek.
HC Slavia Praha
Dvě výhry v řadě posunuli Slavii na jedenácté místo Chance ligy, ale Sešívaní určitě pomýšleli a pomýšlí na mnohem lepší umístění. Jejich fanoušci se musí nadále vypořádat se zraněním Petra Kafky, který si v prvních deseti zápasech připsal skvělých 17 bodů! V brance v posledním zápase exceloval Roman Málek junior, syn Slávistické legendy a současného trenéra brankářů. Vyhraje Slavie i třetí zápas v řadě?
HC Slovan Ústí nad Labem
Přestože Slovan mocně dotahoval, středeční derby v Litoměřicích prohrál 4:3 a v tabulce mu aktuálně patří 13. příčka. Dvakrát se prosadil kapitán Michal Trávníček a s šesti trefami je nejlepší střelec Ústí. Ústecký celek doplatil na častá vyloučení a ve druhém dějství inkasoval v oslabení hned třikrát během šesti minut! Pokud bude chtít Slovan na domácím ledě Slavii porazit, bude se muset v tomto ukazateli určitě zlepšit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

3:4

Branky a nahrávky: 11. Ondřej Bláha (Milfait), 25. Přindiš (Vrdlovec, J. Drtina), 59. Milfait (Vrdlovec, J. Drtina) – 48. T. Knotek (P. Machač), 49. Šteiner (Weinhold, Vlček), 51. Šteiner (Jaroslav Brož, R. Havel), 62. Šteiner (P. Machač)

23:14 SLA 2 Barák, podrážení
24:48 UNL 2:0 Přindiš (Vrdlovec, J. Drtina)
27:32 UNL 2 L. Chalupa, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
35:29 SLA 2 R. Všetečka, sekání