23.10.2021, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 1.95 4.21 3.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

64:15

64:15 Denis GURJANOV - 3:2

64:15

Dallas právě vstřelil branku!
Stars otáčejí stav tohoto utkání, když se přeci jen dočkáváme branky v tomto nesmírně napínavém prodloužení. DENIS GURJANOV vzal vše na sebe. Najel s pukem po pravé straně k bráně Los Angeles, kde jej bekhendem poslal do vzdálenějšího růžku hostující klece, a rozhodl tak o výhře domácího týmu. Asistence: Miro Heiskanen, Roope Hintz.

62:52

Radulov nahrál křižně Bennovi, jehož okamžitou střelu však Quick parádně vychytal. Benn poté i dorážel, jenže přestřelil bránu Los Angeles.

62:00

Brown byl zcela sám před Holtbym, kam i dostal přihrávku, ale příliš před domácím brankářem míchal s pukem a Holtby zasáhl svou hokejkou a vypíchl puk.

58:18

Arvidsson měl vedení Los Angeles na své hokejce, když obdržel přihrávku na hranici levého kruhu, kde byl zcela sám a následně si ještě snažil Holtbyho vytáhnout z brány, jenže domácí brankář útočníka Kings skvěle vychytal.

51:35

Jenže hra v plném počtu Los Angeles příliš dlouho nevydržela, když se Matt Roy (LAK) dopustil dalšího zbytečného faulu. Na útočné modré nedovolené bránil jednoho z domácích a ti si zahrají další přesilovku.

50:58

50:58 Miro HEISKANEN - 2:2

50:58

Stars využívají přesilovou hru! Seguin přihrál kotouč na levou stranu Pavelskému, který ihned adresoval svůj pas na MIRA HEISKANENA a finský obránce se trefil přesně ke vzdálenější tyči. Domácí se prosadili chvíli po konci prvního trestu. Asistence: Joe Pavelski, Tyler Seguin.

50:18

Tak domácím hokejistům se naskýtá velká příležitost vyrovnat stav utkání, když Matt Roy (LAK) z obranného pásma poslal puk do ochranné sítě a dostává dvě minuty. Stars budou hrát 36 vteřin proti třem.

50:18

Stars si berou svůj oddechový čas.

48:54

Sean Walker (LAK) v útočném pásmu hodně zbytečně podrazil Raffla, a tak za své počínání dostává dvě minuty.

46:45

Hosté jeli ve třech na jednoho, kde nakonec Arvidsson příliš otálel svou přihrávkou a jeho zakončení se navíc od ležícího hráče Dallasu odrazilo mimo hrací plochu.

41:08

Hintz objel s pukem hostující klec a chtěl puk zasunout za Quicka, který se zde stihl přesunou, ale kotouč se poté odrazil před Gurjanova, jenž nedokázal trefit puk do odkryté brány Los Angeles.

37:32

37:32 Gabriel VILARDI - 1:2

37:32

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Kings využívají přesilovou hru! Kaliyev vyslal parádní křižný pas do pravého kruhu na GABRIELA VILARDIHO, jehož střela sice trefila Holtbyho do ramene, ale od něj se kotouč odrazil za záda domácího brankáře. Asistence: Arthur Kaliyev, Sean Walker.

35:59

Tak tady se není ani o čem bavit. Doughty je ze hry, když mu na střídačku pomáhají spoluhráči a zápas končí i pro finského obránce Janiho Hakanpu (DAL), jenž dostává pět minut a trest do konce utkání.

34:44

O převaze Los Angeles hovoří jasně i počet střel na bránu, kde Kings vedou jasně 27:9.

30:54

Jani Hakanpää (DAL) je dalším vyloučeným hráčem na domácí straně, když domácí obránce dostává dvě minuty za držení.

29:36

Přesilovka Los Angeles končí předčasně, protože Victor Arvidsson (LAK) za bránou Dallasu podrazil Raffla.

29:10

Ryan Suter (DAL) krosčekoval Lizotta, a tak putuje na dvě minuty na trestnou lavici.

24:14

Joe Pavelski (DAL) je druhým vyloučeným domácím hráčem v tomto utkání, když dostává dvě minuty za držení. Nicméně domácím fanouškům se tohle rozhodnutí příliš nelíbí.

19:21

19:21 Tyler SEGUIN - 1:1

19:21

Stars využívají přesilovou hru, když Heiskanen nahrál kotouč na modrou čáru Suterovi, jenž jej poté ihned poslal do levého kruhu TYLERU SEGUINOVI, jehož střela z první skončila u vzdálenější tyče hostující klece. Asistence: Ryan Suter, Miro Heiskanen.

18:30

Až nyní je hra zastavena, když je tedy na trestnou lavici poslán Drew Doughty (LAK) na dvě minuty za krosček.

17:11

17:11 Anže KOPITAR - 0:1

17:11

Hostující hokejisté jdou zaslouženě do vedení, když Brown nahrál křižně Arvidssonovi, který ihned poslal kotouč před zcela prázdnou klec ANŽEMU KOPITAROVI, jenž už měl před sebou hodně lehkou úlohu. Asistence: Victor Arvidsson, Dustin Brown.

11:56

Je tu první vyloučení v utkání, když je na dvě minuty za podrážení poslán na trestnou lavici Radek Faksa (DAL).

06:39

Z čista jasna se kotouč od mantinelu dostal před bránu Los Angeles, kde byl úplně volný Benn, jenž se snažil ukličkovat ležícího Quicka, ale domácí kapitán proti němu neuspěl.

06:08

Stars jeli ve dvou na jednoho, kde Peterson nahrával Hintzovi, jenž však vůbec netrefil bránu!

3:2

Branky a nahrávky: 20. Seguin (R. Suter, M. Heiskanen), 51. M. Heiskanen (Pavelski, Seguin), 65. Gurjanov (M. Heiskanen, Hintz) – 18. Kopitar (Arvidsson, D. Brown), 38. Vilardi (Kaliyev, S. Walker)

Dallas Stars: Holtby (Chudobin) – R. Suter, Sekera, Lindell, M. Heiskanen, Hakanpää, Hanley – Kiviranta, Seguin, Glendening – Peterson, Hintz, A. Radulov – M. Raffl, Faksa, Pavelski – Kero, Jamie Benn, Gurjanov.

Los Angeles Kings: Quick (C. Petersen) – M. Anderson, Doughty, Edler, S. Walker, Björnfot, M. Roy – Arvidsson, Kopitar, D. Brown – A. Kempe, Danault, Iafallo – Grundström, Lizotte, Kupari – T. Moore, Vilardi, Kaliyev.

Rozhodčí: Pochmara, Meier – Gawryletz, Deschamps

Diváci: 18 532

11:56 DAL 2 Faksa, podrážení
17:11 LAK 0:1 Kopitar (Arvidsson, D. Brown)
18:30 LAK 2 Doughty, krosček
19:21 DAL 1:1 Seguin (R. Suter, M. Heiskanen)
24:14 DAL 2 Pavelski, držení
29:10 DAL 2 R. Suter, krosček
29:36 LAK 2 Arvidsson, podrážení
30:54 DAL 2 Hakanpää, držení
35:59 DAL 5+20 OK Hakanpää, faul kolenem+faul kolenem
37:32 LAK 1:2 Vilardi (Kaliyev, S. Walker)
48:54 LAK 2 S. Walker, podrážení
50:18 LAK 2 M. Roy, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
50:58 DAL 2:2 M. Heiskanen (Pavelski, Seguin)
51:35 LAK 2 M. Roy, nedovolené bránění