23.10.2021, 18:00 • Zimní stadion Žďár nad Sázavou • 10. kolo • Tomáš Michal

Tipsport: 2.1 4.5 2.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:15

Icing hosté

58:34

Žďár právě vstřelil branku!
Hosté to zkoušeli bez brankáře, ale k puku se dostal ve své třetině MAREK PROKŠ a trefuje se přes celé kluziště do prázdné brány.
Dvě minuty do konce.

57:34

Další samostatná akce Bureše končí opět u vynikajícího Baldíka.

56:00

Hodně nepřesností je teď ve hře obou týmů.

52:27

Domácí drží puk, ale nestřílí. A když, tak kryje Baldík.

51:07

Vyloučení v týmu Slezan OPAVA (Krupa – 2 min., nedovolené bránění). Hosté to přehnali s napadáním a je z toho přesilovka pro Plameny. Rozhodnou?

50:00

Hosté se snaží vyrovnat. Napadají, dostávají se do šancí, ale Sláma je pozorný.

49:18

Ofsajd hosté.

48:20

Lukáš Bureš si položil brankáře a na tribunách to jen zahučelo. Nikdo nechápe, jak se brankář dokázal natáhnout betonem a Burešovi zkazit radost.

45:40

Domácí zarputile brání a blokují střely vlastním tělem. Prvně Půža, pak Váňa schytali bolestivé rány.

44:44

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Lojek – 2 min., vysoká hůl).

43:53

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Štěpánek – 2 min., nedovolené bránění).

41:28

Štěpánek se dral do zakončení, ale hlídán obráncem jen trefuje brankáře.

40:01

Ve druhém dějství jsme viděli tři branky. Domácí půjdou do třetí třetiny s jednobrankovým náskokem. Hra začíná bolet, kdy je vidět hodně osobních soubojů a plexisklo jen drnčí. Udrží Plameny náskok? Jistě to bude ještě napínavá 20-ti minutovka.

4:2

Branky a nahrávky: 4. BUREŠ (Půža, Kovářů), 28. WASSERBAUER (Bureš), 34. VÁŇA (Pleva), 59. Prokš (Gregar) – 16. PROKOP (Kunc), 34. WOLF (Štindl)

SKLH Žďár nad Sázavou: Čáp(Sláma) – Pleva(C), Macek, Čermák, Váňa, Pražák, Lojek, Půža – Štola, Štěpánek, Jícha, Wasserbauer, Adam, Prokš, Gregar, Bureš, Kovářů, Malenovský

HK Opava: Piták(Baldík) – Zapletal, Kunc, Šindelář(C), Věntus, Prokop, Thiel, Zouhar – Wolf, Buršík, Krupa, Římský, Kadula, Beránek, Damašek, Peterka, Vašenka, Vojtovič, Malina, Štindl

Rozhodčí: Pokorný – Roupec, Štěrba

03:51 ZNS 1:0 BUREŠ (Půža, Kovářů)
11:34 OPA 2 Šindelář, nedovolené bránění
14:54 ZNS 2 Jan Čermák, podrážení
15:18 OPA 1:1 PROKOP (Kunc)
16:25 ZNS 2 Štěpánek, podrážení
24:48 ZNS 2 Prokš, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
27:08 ZNS 2:1 WASSERBAUER (Bureš)
33:02 OPA 2:2 WOLF (Štindl)
33:55 ZNS 3:2 VÁŇA (Pleva)
35:07 OPA 2 Zapletal, hákování
43:53 ZNS 2 Štěpánek, nedovolené bránění
44:44 ZNS 2 Lojek, vysoká hůl
51:07 OPA 2 Krupa, nedovolené bránění
58:34 ZNS 4:3 Prokš (Gregar)