HC Vítkovice Ridera – HC Dukla Jihlava

8:4

konec (0:1, 2:1, 6:2)

23.10.2021, 13:00 • MFH Ostrava • 13. kolo • Monika Baloghová

První dvě třetiny dnešního zápasu byly vyrovnané, hrané v rychlém tempu. Zkraje třetí třetiny se domácí dostali do vedení několika rychlými góly, na než Dukla nedokázala tak svižně odpovídat. Až v závěru se podařilo hostům snížit dvěma brankami, ale na rozjeté vítkovické to nestačilo – navíc to bylo už pozdě. Tři body tedy zůstávají v Ostravě. Mějte příjemný zbytek víkendu a já se budu těšit zase brzy na počtenou. (15:11:31)

59:45

Domácí kontrolují kotouč a ještě budou prověřovat Maláče.

59:22

Dukla právě vstřelila branku!
Hosté korigují výsledek, po několika pokusech před brankou vyšla spolupráce Melenovského s MATOUŠEM MENŠÍKEM, který poslal puk do sítě za již překonaného Irgla – 8:4. Asistence: Marek Melenovský, Adam Rauš.

59:10

Hodinář poslal puk na branku, ale Maláče na hruškách nenachytal.

58:38

Vítkovičtí bojují u Maláče, Macias trefil jen jeho betony.

58:04

Domácí na skok v pásmu,Dukla kotouč vytěsňuje do středního pásma.

56:22

Bystroň se ujímá vyhozeného puku ve středním pásmu.

56:14

Vítkovičtí v útoku, ale hosté se brání dobře.

55:36

Kerber uchránil puk ve středním pásmu a míří směrem k vítkovické kleci.

55:13

Macias se snažil za hostující brankou sebrat puk soupeři, ale nepodařilo se.

55:04

Vítkovice právě vstřelily branku!
Gól je i přes protesty hostující střídačky uznán, od modré poslal puk do Maláčovy klece TOMÁŠ MACHŮ – 8:3. Bez asistence.

55:04

Puk končí v brance hostů, kam byl poslán od modré, ale ti reklamují útočícího hráče v brankovišti.

53:59

S góly se v této třetině roztrhl pytel, domácí odpovídají na poslední gól Jihlavy, Rajčan poslal puk k JAKUBOVI SLUSARCZYKOVI a ten se nemýlil – 7:3. Asistence: Samuel Rajčan, Krzysztof Tomasz Macias.

53:18

Sotva se hosté usadili v pásmu, už se stahovali k brance, po nahrávce Vyviala umístil puk za Irgla MARTIN MATĚJÍČEK – 6:3. Asistence: Josef Vyvial.

53:02

Vítkovičtí nahazují puk za Maláčovu klec.

8:4

Branky a nahrávky: 23. Machů (Kubík), 25. Macias K.T. (Kotásek, Puchala), 42. Kubík (Bystroň, Gebauer), 45. Macias K.T. (Kotásek, Machů), 47. Kotásek (Rajčan, Macias K.T.), 48. Kotásek, 54. Slusarczyk (Rajčan, Macias K.T.), 56. Machů – 9. Jungwirth (Menšík, Číhal), 31. Čermák, 54. Matějíček (Vyvial), 60. Menšík (Melenovský, Rauš)

HC Vítkovice Ridera: Irgl (Bartošák) – Hodinář, Bystroň (A), Smolka, Puchala, Prčík, Machů, Bialy – Slusarczyk, Kotásek (C), Tvrdý, Schauer, K. T. Macias, Holaník, Rajčan, Skřipčák, Kubík, Gebauer (A)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Krejčí) – Kerber, Sapík (A), Matějíček, Vranka, Číhal – Báťa, Melenovský, Bačkovský, Zdarsa, Vyvial (C), Jungwirth, Menšík (A), Rauš, Čermák, Bulík, Nevšímal

Rozhodčí: Šutara – Gančarčík, Kořistka

03:41 JIH 2 Vyvial, hákování
08:45 JIH 0:1 Jungwirth (Menšík, Číhal)
22:37 VIT 1:1 Machů (Kubík)
24:12 VIT 2:1 Macias K.T. (Kotásek, Puchala)
27:34 JIH 2 Melenovský, podrážení