po prodl. (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)

23.10.2021, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 1.95 4.21 3.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

51:35

Jenže hra v plném počtu Los Angeles příliš dlouho nevydržela, když se Matt Roy (LAK) dopustil dalšího zbytečného faulu. Na útočné modré nedovolené bránil jednoho z domácích a ti si zahrají další přesilovku.

50:18

Tak domácím hokejistům se naskýtá velká příležitost vyrovnat stav utkání, když Matt Roy (LAK) z obranného pásma poslal puk do ochranné sítě a dostává dvě minuty. Stars budou hrát 36 vteřin proti třem.

48:54

Sean Walker (LAK) v útočném pásmu hodně zbytečně podrazil Raffla, a tak za své počínání dostává dvě minuty.

35:59

Tak tady se není ani o čem bavit. Doughty je ze hry, když mu na střídačku pomáhají spoluhráči a zápas končí i pro finského obránce Janiho Hakanpu (DAL), jenž dostává pět minut a trest do konce utkání.

30:54

Jani Hakanpää (DAL) je dalším vyloučeným hráčem na domácí straně, když domácí obránce dostává dvě minuty za držení.

29:36

Přesilovka Los Angeles končí předčasně, protože Victor Arvidsson (LAK) za bránou Dallasu podrazil Raffla.

29:10

Ryan Suter (DAL) krosčekoval Lizotta, a tak putuje na dvě minuty na trestnou lavici.

24:14

Joe Pavelski (DAL) je druhým vyloučeným domácím hráčem v tomto utkání, když dostává dvě minuty za držení. Nicméně domácím fanouškům se tohle rozhodnutí příliš nelíbí.

18:30

Až nyní je hra zastavena, když je tedy na trestnou lavici poslán Drew Doughty (LAK) na dvě minuty za krosček.

11:56

Je tu první vyloučení v utkání, když je na dvě minuty za podrážení poslán na trestnou lavici Radek Faksa (DAL).

3:2

Branky a nahrávky: 20. Seguin (R. Suter, M. Heiskanen), 51. M. Heiskanen (Pavelski, Seguin), 65. Gurjanov (M. Heiskanen, Hintz) – 18. Kopitar (Arvidsson, D. Brown), 38. Vilardi (Kaliyev, S. Walker)

Dallas Stars: Holtby (Chudobin) – R. Suter, Sekera, Lindell, M. Heiskanen, Hakanpää, Hanley – Kiviranta, Seguin, Glendening – Peterson, Hintz, A. Radulov – M. Raffl, Faksa, Pavelski – Kero, Jamie Benn, Gurjanov.

Los Angeles Kings: Quick (C. Petersen) – M. Anderson, Doughty, Edler, S. Walker, Björnfot, M. Roy – Arvidsson, Kopitar, D. Brown – A. Kempe, Danault, Iafallo – Grundström, Lizotte, Kupari – T. Moore, Vilardi, Kaliyev.

Rozhodčí: Pochmara, Meier – Gawryletz, Deschamps

Diváci: 18 532

11:56 DAL 2 Faksa, podrážení
17:11 LAK 0:1 Kopitar (Arvidsson, D. Brown)
18:30 LAK 2 Doughty, krosček
19:21 DAL 1:1 Seguin (R. Suter, M. Heiskanen)
24:14 DAL 2 Pavelski, držení
29:10 DAL 2 R. Suter, krosček
29:36 LAK 2 Arvidsson, podrážení
30:54 DAL 2 Hakanpää, držení
35:59 DAL 5+20 OK Hakanpää, faul kolenem+faul kolenem
37:32 LAK 1:2 Vilardi (Kaliyev, S. Walker)
48:54 LAK 2 S. Walker, podrážení
50:18 LAK 2 M. Roy, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
50:58 DAL 2:2 M. Heiskanen (Pavelski, Seguin)
51:35 LAK 2 M. Roy, nedovolené bránění