Liga juniorů

Technika Hockey Brno – HK Mladí Draci Šumperk

3:2

po s.n. (2:1) (1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)

10.09.2021, 19:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • 1. kolo • Alena Ryšavá (@@alenarysavaa)

Je za nám i dnešní první kolo Ligy juniorů. Dlouhý zápas nakonec ovládla domácí Technika, ta v utkání nejprve vedla. Zápas otevřel Alex Sever. Ve druhé třetině na svou stranu překlopili utkání Ondřej Šotkovský a Marek Netolický. Mladí Draci vedli 2:1. Ve třetí třetině srovnal krok Andrej Vlach. Následně šel Šumperk do dvojitého oslabení, nejprve byl vyloučen Ševčík do konce utkání, následně ho doplnil jeden z jeho spoluhráčů. Šumperk se bránil, hrál obětavě a v dlouhé početní nevýhodě nedovolil ke konci třetí třetiny domácím branku, ta nepřišla ani v prodloužení. O vítězi tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých Technice vystřelil výhru Erik Pospíšil. Dva body po výhře domácích 3:2sn zůstávají na Technice.
Ode mě je to pro dnešek vše a budu se na vás těšit u nedělního přenosu Ligy juniorů, během něhož se utkají Mladí Draci Šumperk se Vsetínem. Zítra vás také provedu přenosem Chance ligového utkání VHK ROBE Vsetín – Trhači Kadaň. (21:54:24)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Technika Hockey Brno.

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení rozhodnutí nepřineslo, ke konci třetí třetiny hrál šumperský celek oslabení, následně se tato početní nevýhoda protáhla i do prodloužení, ale Technika přes velký tlak Draky neoklamala, šumperští hráči i brankář zaslouží za obětavost velkou pochvalu. O vítězi rozhodnou až nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

3:2

Branky a nahrávky: 20. Sever (Blaško), 45. Vlach (Pospíšil), rozh. náj. Pospíšil – 29. Šotkovský, 37. Netolický (Plhal)