BK Havlíčkův Brod – HC Slovan Ústí nad Labem

4:0

konec (1:0, 3:0, 0:0)

10.09.2021, 18:30 • Zimní stadion Kotlina • 1. kolo • Tomáš Sochor

Třetí část již branku nepřinesla. Ústí nad Labem se ze začátku snažilo ještě s výsledkem něco udělat. Jak ale běžel čas, jejich tempo uvadalo. Bruslaři tak vyhráli první kolo Ligy juniorů zasloužené 4:0.

To je dnes ode mě vše, těším se na vás u další přenosu, napočtenou. (20:31:17)

59:39

Bruslaři kombinují ve vlastní třetině. Je jasné, že nejenže vyhrají, ale udrží i čisté konto.

59:02

Když už se hosté dostali do útočné třetiny, hned se z ní kvůli nepovedené kombinaci a následnému postavení mimo hru vypudili pryč.

58:04

Do konce zbývají necelé dvě minuty a Havlíčkův Brod stále drží puk.

57:17

Pavel Ježek měl nyní práci s několika střelami od modré čáry. Všechny však viděl a neměl s nimi větší problém.

56:34

Bruslaři se drží na kotouči a nyní bojují hlavně o udržení čistého konta.

55:46

Po chybě domácí obrany se dostal s kotoučem před bránu Jakub Tot. Byl však na poslední chvíli atakován, a nedokázal tak zakončit.

55:19

Vypadá to, že konec zápasu mají Bruslaři pod kontrolou.

54:29

Na útočný výlet se vydal Lukáš Číhal, jemuž se podařilo i zakončit. Rána to nebyla bůhvíjaká, stačila ale na vybojování útočného pásma.

53:30

Bruslaři najížděli do útočného pásma ve vysoké rychlosti, byli však zastaveni odpískaným ofsajdem.

52:38

Nyní přetvrdili muziku i hráči Ústí nad Labem. Domácí se však nenechají v tvrdosti zahanbit.

52:07

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Česnohlídek – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Fiala – 2 min., hrubost).

51:21

Ústí se snaží kousat, havlíčkobrodští ale několika tvrdými hity ukazují, že dnes jsou pány kluziště oni.

50:44

Nepovedená přihrávka z vlastního pásma projela až na Hynka Petržílku. Před gólmanem domácích se rychle objevil Jakub Tot, a maskovaný muž tak raději kotouč přikryl.

50:07

Po nahození z hole Jana Macela se před bránu cpal Pavel Kušej. Ve vysoké rychlosti však nedokázal usměrnit kotouč na bránu.

49:40

O kotouč se bojuje za bránou hostů, což domácím maximálně vyhovuje.

49:13

Pomalu se blíží polovina třetí třetiny a po nevyužité přesilovce ztrácejí hosté tempo. Nyní vyhodili pouze na zakázané uvolnění.

4:0

Branky a nahrávky: 2. Juřička (Mlejnek), 23. Mlejnek (Báťa), 28. Dymák (Číhal, Báťa), 34. Číhal (Hrbek, Báťa)

BK Havlíčkův Brod: Petržílka (Havlík) – Číhal, Endl, Besmák, Hrbek, Kutlvašr, Kuchta – Pártl (C), Holenda, Mlejnek, Kravec, Fiala, Juřička, Báťa, Janko, Hrdlička, Dymák, Prášek

HC Slovan Ústí nad Labem: Štěpka (28. Ježek) – Filip, Kuchler, Hora, Polata (C) – Nedoma, Svoboda, Špaček, Macek, Hurný, Tot, Kredl, Česnohlídek, Bár, Vlach, Kušej, Macel, Koval

Rozhodčí: Marek Honza – Jaroslav Štěrba, Patrik Augusta

01:51 HBR 1:0 Juřička (Mlejnek)
04:17 HBR 2 Báťa, podrážení
10:31 UNL 2 Vlach, podrážení
12:19 UNL 2 Filip, podrážení
18:40 HBR 2 Fiala, vražení na hrazení