35 zákroků, 4 OG, úspěšnost 89,7%, odchytal 62:54
Spencer Knight (FLA) 24 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88,9%, odchytal 64:08
Československá stopa v utkání

Dominik Kubalík (CHI) 0+1, +2 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 15:06
David Kampf (CHI) 0+0, -1 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 13:19
Radko Gudas (FLA) 0+0, -2 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 19:25
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím favorizované Floridy, která svého soupeře porazila výsledkem 4:3 po prodloužení. Florida se ve třetí třetině vůbec poprvé v tomto duelu dostala do vedení, které nedokázala udržet do konce třetiny. Chicago se v závěru zápasu rozhodlo pro hru bez brankáře, která mu zaručila vyrovnávací branku a tedy prodloužení. V něm Florida přežila několik kritických momentů, načež sama udeřila a získala druhý bod.

64:08

64:08 Sam BENNETT - 3:4

64:08

Florida právě vstřelila branku!
Plusový bod přeci jenom bere Florida! SAM BENNETT se totiž dostal do pásma soupeře, kde to nakonec vzal na sebe, přičemž zakončení zápěstím poslal přesně nad vyrážečku brankáře Lankinena.
Asistence: MacKenzie Weegar.

63:47

Do šance se před malým momentem dostával také Barkov, ke kterému na poslední chvíli přispěchal domácí Hinostroza, který ho dokázal zastavit.

63:02

Rozhodující branku měl na hokejce domácí Kane, který ovšem střelou švihem trefil pouze dobře postavený beton. Florida přečkala několik kritických momentů.

62:11

Hagel se během chvíle dostal do další vyložené šance, jenomže mířil vedle branky. Posléze ho napodobil také Kalynuk, který pro změnu přestřelil branku.

61:30

Do úniku se posléze dostal domácí Hagel, který měl také málo místa na zakončení a trefil pouze beton brankáře.

61:11

Florida se sice dostala do protiútoku, jenomže Huberdeau vyprodukoval slabé zakončení, se kterým si Lankinen dokázal poradit. Oba celky dokázal vystřídat.

60:10

Úvodní vhazování prodloužení vyznělo lépe pro domácí celek, konkrétněji se dokázal prosadit Kampf, kterému se podařilo přetlačit Barkova.

60:01

60:00

59:42

59:42 Alex DEBRINCAT - 3:3

59:42

Chicago právě vstřelilo branku!
Domácím se nakonec povedlo srovnat krok! Nahrávka totiž směřovala na naprosto volného ALEXE DEBRINCATA, který měl u levého kruhu hodně prostoru, kde se mu přesnou střelou povedlo vyzrát na brankáře Knighta.
Asistence: Patrick Kane, Wyatt Kalynuk.

59:00

Minuta do konce třetí třetiny.

58:30

Lankinen míří na střídačku!

3:4

Branky a nahrávky: 14. Gaudette (D. Strome, D. Kubalík), 31. Hinostroza (Hagel, Dach), 60. DeBrincat (P. Kane, Kalynuk) – 28. Weegar (Huberdeau, Tippett), 34. Duclair (Montour, Děnisenko), 50. Montour (Wennberg, Nutivaara), 65. S. Bennett (Weegar)

Chicago Blackhawks: Lankinen (M. Subban) – C. Murphy, Zadorov, Kalynuk, Keith (A), Beaudin, Stillman – Hagel, Dach, Hinostroza – Suter, P. Kane (A), DeBrincat (A) – Gaudette, D. Strome, D. Kubalík – Connolly, Kämpf, Hardman.

Florida Panthers: Knight (Bobrovskij) – Weegar, Forsling, Gudas, Montour, Nutivaara, Yandle (A) – Duclair, Barkov (C), Děnisenko – Tippett, S. Bennett, Huberdeau (A) – Vatrano, Wennberg, Heponiemi – Lomberg, Lammikko, Acciari.

Rozhodčí: Kozari, Luxmore – Flemington, Pancich

06:22 FLA 2 Lammikko, nedovolené bránění
13:47 CHI 1:0 Gaudette (D. Strome, D. Kubalík)
19:31 FLA 2 S. Bennett, nedovolené bránění
26:02 CHI 2 Keith, nedovolené bránění
27:47 FLA 1:1 Weegar (Huberdeau, Tippett)