4:1

konec (3:0, 1:0, 0:1) Stav série: 2:0

05.03.2021, 17:30 • Tatněfť Arena, Kazaň • Osmifinále • Jan Prošek

Tipsport: 1.41 5.65 5.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ak Bars Kazaň vede v sérii 2:0 na zápasy a další dvě utkání se budou hrát v Novgorodu. Úvodní mač vyhrála Kazaň v prodloužení 2:1, dnešní výhra byla už přesvědčivější, Ak Bars vyhrál díky dobré první třetině 4:1.

Podle papírových předpokladů vede celek, který do play-off postoupil z první pozice. (20:04:37)

59:36

Už se pravděpodobně nic nestane.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry.
Chris Wideman (N.Novgorod) pálil od modré čáry, ale trefil jen dobře postaveného domácího brankáře.

58:13

Hostující celek rozehrává od své branky, i hráči Novgorodu ví, že s tímto zápasem už nic udělat nedokáží.

57:06

57:06 Ivan ČECHOVIČ - 4:1

57:06

Torpedo právě vstřelilo branku!
Domácí brankář čisté konto mít nebude, po nedůrazné hře obrany Ak Bars se z bezprostřední blízkosti prosazuje IVAN ČECHOVIČ. Asistence: Jordan Szwarz a Mark Marin.

56:40

Hostující obrana musí hrát, zakázané uvolnění Kazaně se nepíská.

56:21

Alexandr Burmistrov (Kazaň) se dostal po vyhraném buly k volnému puku, ale prostřelit brankáře nedokázal.

56:04

Domácí hokejisté hrají aktivně, kontrolují hru, snaží se nedávat soupeři mnoho prostoru pro aktivní hru.

54:30

Trevor Murphy (Kazaň) v situaci dva na jednoho mohl zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku, která byla zblokovaná.

54:06

Kazaň rozehrává od své branky, nahodila kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing, a pak šli domácí střídat.

52:40

Bez nějakých výraznějších šancí hra plyne dál. Teď to zkoušel od modré čáry Arťom Michejev (N.Novgorod). Jeho ránu našel Timur Biljalov ve své výstroji.

51:50

Andrej Belevič (N.Novgorod) pálil ze střední vzdálenosti, jeho rána byla domácí obranou zblokovaná do ochranné sítě. Buly v útočném pásmu Torpeda.

51:27

Nižnij Novgorod přesilovku neproměnil. Hra je nyní přerušena, buly ve středním pásmu. Komerční přestávka.

51:27

50:17

Dmitrij Voronkov (Kazaň) se při vlastním oslabení dostal do střelecké pozice, ale prostřelit brankáře soupeře nedokázal.

49:48

Timur Biljalov (Kazaň) kryje ránu soupeře. Novgorod vybojoval buly v útočném pásmu.

4:1

Branky a nahrávky: 5. V. Tichonov (Cormier, Ljamkin), 7. S. Da Costa (V. Tichonov), 19. Cormier (Pesonen, Žuravljov), 38. Žuravljov (Pesonen, K. Petrov) – 58. Čechovič (Szwarz, Marin)

Ak Bars Kazaň: Biljalov (Golubjov) – Jarullin, T. Murphy, Pedan, Wikstrand, Judin, Ljamkin, Žuravljov – S. Da Costa, Dawes, V. Tichonov – Lukojanov, M. Gluchov, Burmistrov – Pesonen, K. Petrov, Cormier – Safonov, Voronkov, Galijev – A. Galimov.

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Kočetkov) – Pajgin, Ch. Wideman, Orlov, Austin, Marin, Mišarin, Ručkin – Čechovič, Miele, Žafjarov – Terry, Šenfeld, Szwarz – Der-Argučincev, Varnakov, Gončaruk – Urakov, A. Michejev, Belevič.

Rozhodčí: Birin, Ravodin, Kučava, Novikov

Diváci: 4 445

04:08 KZN 1:0 V. Tichonov (Cormier, Ljamkin)
06:57 KZN 2:0 S. Da Costa (V. Tichonov)
08:57 KZN 2 Burmistrov, sekání
13:25 KZN 2 Žuravljov, podrážení