2:1

po prodl. (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0) Stav série: 1:0

03.03.2021, 17:30 • Tatněfť Arena, Kazaň • Osmifinále • Jan Prošek

Tipsport: 1.39 5.81 5.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ak Bars Kazaň se dokázal v zápase prosadit jako první, hostující celek ve třetí třetině srovnal na 1:1. V prodloužení v čase 71:56 rozhodl Trevor Murphy. Kazaň vede v sérii 1:0. (20:26:54)

71:56

71:56 Trevor MURPHY - 2:1

71:56

Kazaň vstřelila branku!
Domácí celek vyhrává tento zápas 2:1 v prodloužení. O výhře Kazaně rozhodl tvrdou ránou od modré čáry
TREVOR MURPHY. Asistence: Stéphane Da Costa.

71:12

Alexandr Burmistrov (Kazaň) čekal na přihrávku před brankou, puk sek němu nedostal.

70:52

Harri Pesonen (Kazaň) dobře clonil před brankou, ale Andrej Tichomirov byl pozorný a neinkasoval.

70:24

Rychlá domácí rána končí vedle branky, gólman tentokrát zasahovat nemusel. Následně byla střela zblokovaná.

70:13

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Chris Wideman – 2 min., sevření puku rukou).

70:01

Dostáváme se do druhé poloviny prvního prodloužení, hraje se spíše ve středním pásmu.
Po ofsajdu se bude vhazovat ve středním pásmu.

69:16

Hostující celek se usadil v útočném pásmu, tvrdá rána byla zblokovaná domácí obranou.

69:02

Vyloučený hráč se vrací do hry, následně Andy Miele pálil. Jeho pokus kryje brankář Kazaně.

68:09

Albert Jarullin (Kazaň) pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná, následně Stéphane Da Costa trefil brankáře.

67:40

Torpedo Nižnij Novgorod nyní dostalo hru pryč ze svého pásma, a tak mohou hosté šetřit čas.

67:20

Tvrdá rána domácího obránce od modré čáry končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.

67:16

Andrej Tichomirov (N.Novgorod) tak tak udržel kotouč před brankovou čárou.

67:05

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Damir Žafjarov – 2 min., držení).

67:00

Hra je přerušená.

2:1

Branky a nahrávky: 5. A. Galimov (T. Murphy, Lukojanov), 72. T. Murphy (S. Da Costa) – 51. Ch. Wideman (Terry)

Ak Bars Kazaň: Reideborn (Biljalov) – Jarullin, T. Murphy, Pedan, Chenkel, Rukavišnikov, Judin, Žuravljov – S. Da Costa, Dawes, V. Tichonov – Lukojanov, M. Gluchov, Burmistrov – Pesonen, K. Petrov, Cormier – Voronkov, Safonov, Galijev – A. Galimov.

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Kočetkov) – Pajgin, Ch. Wideman, Orlov, Austin, Marin, Mišarin, Ručkin – Čechovič, Miele, Žafjarov – Terry, Šenfeld, Szwarz – Der-Argučincev, Varnakov, Gončaruk – Urakov, A. Michejev, Belevič.

Rozhodčí: Birin, Ovčinnikov – Kučava, Novikov

Diváci: 3 976

04:22 KZN 1:0 A. Galimov (T. Murphy, Lukojanov)
12:49 KZN 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Pesonen
15:31 NNO 2 Urakov, hákování
17:38 NNO 5+20 OK Orlov, zásah do hlavy nebo krku