3:2

po prodl. (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)

05.03.2021, 18:00 • enteria arena, Pardubice • 51. kolo • Dominik Dubovči

Tipsport: 1.2 8.0 8.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to v tuto chvíli vše, velice Vám děkuji za pozornost a těším se na další textový přenos z nejvyšší české hokejové soutěže. Přeji hezký zbytek večera. (20:17:55)
Přesný průstřel kapitána Jakuba Nakládala po Blümelově přihrávce znamená využitou přesilovou hru i vítězné prodloužení pro tým z Pardubic. Domácí tak vítězí 3:2 a získávají dva body, kterými si pojišťují sedmou příčku v extraligové tabulce.

61:20

61:20 Jakub NAKLÁDAL - 3:2

61:20

Dynamo právě vstřelilo branku!
Od modré čáry vypálil z první JAKUB NAKLÁDAL, jehož rána se zastavila až v síti. Asistence: Matěj Blümel.

61:02

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Michal Plutnar – 2 min., podrážení).

60:52

Zohorna střílel, Poulíček pak vymýšlel nahrávku, ani jedna akce ale neslavila úspěch.

60:35

Camara získal puk v mezikruží a byl podražen, Dynamo má výhodu.

60:01

Díky brance Kowalczyka z 55. minuty je stav nerozhodný, mladí bojovníci z Karlových Varů tak zatím berou bod a Dynamo vyzvou ještě v prodloužení. Kdo jej získá na svou stranu?

60:00

59:59

Domácí měli možnost ke střele v samotném závěru základní hrací doby, Camara a Zohorna si však nepřihráli přesně a hosté zvládli přečíslení dobruslit.

58:39

Blümel vybojoval puk a zkoušel se prodrat do zakončení, úspěšný ale nebyl.

57:21

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Matej Paulovič – 2 min., napadení).

56:34

Válova střela úspěšná nebyla, Habal je dnes ve formě.

55:31

Domácí se snaží napravit své zaváhání v podobě obdržené branky, jde jim to však težko. Vary mají soustředěnou a pohotovou defenzivu.

54:28

54:28 Daniel KOWALCZYK - 2:2

54:28

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Autorem srovnávacího zásahu je DANIEL KOWALCZYK, který vyslal přesnou střelu přes bránícího hráče. Asistence: Róbert Bačo.

53:57

V důsledku souboje spadla Habalova branková konstrukce na led.

3:2

Branky a nahrávky: 5. L. Horký (J. Kolář, Rohlík), 27. Camara (T. Zohorna, R. Kousal), 62. Nakládal (Blümel) – 11. Šik, 55. Kowalczyk (Bačo)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Barulin) – Vála, Nakládal (C), Mikuš, Ďaloga, J. Kolář (A), Hrádek, Bučko – Paulovič, Poulíček (A), Blümel – R. Kousal, T. Zohorna, Camara – L. Horký, O. Roman, Rohlík – Pochobradský, M. Kratochvil, A. Kosticyn.

HC Energie Karlovy Vary: Habal (M. Kubát) – Weinhold, Kowalczyk, Krajčík, Plutnar (A), Tureček, D. Mikyska – O. Beránek (C), Hladonik, Bačo – Redlich (A), Vildumetz, Kupčo – Osmík, T. Mikúš, Šik – Křemen, Křehlík, Adámek.

Rozhodčí: Jeřábek, Vrba – Kajínek, Rampír

04:58 PCE 1:0 L. Horký (J. Kolář, Rohlík)
10:16 KVA 1:1 Šik
16:45 PCE 2 Camara, podrážení
24:51 KVA 2 Osmík, podrážení
26:50 PCE 2:1 Camara (T. Zohorna, R. Kousal)
31:19 KVA 2 Hladonik, držení