2:3

konec (0:0, 0:3, 2:0)

29.01.2021, 18:00 • Steel aréna, Košice • 35. kolo • Lukáš Pancurák sk

Tipsport: 2.57 4.1 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončil sa zápas medzi Košicami a Michalovcami. Favoritom boli hostia, ktorí to do druhej tretiny aj potvrdzovali. Potom však prišla košická dramatizácia, po ktorej platí konečný výsledok 2:3.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim. Prajem vám ešte pekný zvyšok piatkového večera a príjemný víkend. (20:23:00)

59:15

Košičania sú na ľade piati, ale bez brankára.

58:50

Erkinjuntti mohol skórovať aj po štvrtýkrát. Nepodarilo sa mu to.

58:20

Vylúčenie v tíme HC Košice (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

58:16

Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny. Hostia držia puk ďaleko od vlastnej bránky, čo je z ich pohľadu v tejto chvíli najdôležitejšie.

57:30

Zakázané uvoľnenie hostí. Hra sa presťahuje pred Tomeka.

56:48

Réwayov individuálny prienik neúspešný. Michalovčania sa natlačili do útočného pásma a budú chcieť definitívne rozhodnúť.

55:48

Mihalik sa nemal kam ponáhľať, puk preto podržal pred Tomekom. A to až dovtedy, kým michalovská formácia nedostriedala.

55:01

Je tu posledných päť minút riadnej hracej doby.

54:22

Košice dali gól!
A je tu dramatizácia. Oceliari napokon predsa len využívajú svoju presilovú hru, o čo sa postaral ADAM LAPŠANSKÝ strelou príklepom z ľavého kruhu. Asistencia: Martin Réway.

53:55

Réwayovo jemné zakončenie malo smerovať zrejme pod betóny. Tomek ich mal ale na ľade, preto nebol najmenší dôvod na košickú radosť.

53:26

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Christophe Lalancette – 2 min., sekanie).

52:47

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mark Louis – 2 min., hrubosť).

52:47

Vylúčenie v tíme HC Košice (Michal Chovan – 2 min., hrubosť).

52:47

Chovan poslal súpera cez mantinel na striedačku nedovoleným spôsobom. Nahnevaný, ale po správnosti odíde na trestnú lavicu.

52:26

Pavlinova rana od modrej bola zrazená. Puk ešte prekĺzol pred michalovské bránkovisko, ale domáci celok to nevyužil.