Pavel Zacha (NJD) – 0+0, -1 účast, 2 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 16:39
Jakub Voráček (PHI) – 0+1, +1 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 13:50

Vyhraná vhazování: 26% : 74%
Využití přesilovek: 0/4 : 0/2
Trestné minuty: 4:8
hity: 14:14
Zápas skončil, Philadelphia vyhrála na ledě New Jersey i druhý zápas, tentokrát 3:1. New Jersey sice svého soupeře výrazně přestřílelo, ale skvělý zápas dnes odchytal brankář Philadelphie Carter Hart, hlavně díky něj Flyers vyšli z dnešního zápasu vítězně. Domácí otevřeli skóre, když se v osmé minutě prosadil Damon Severson, hosté ale velmi rychle vyrovnali, už v desáté minutě se z dorážky trefil Nate Prosser. Ve druhé třetině branka nepadla a v té třetí hosté rozhodli o svém vítězství. Ve 43. minutě se trefil z dorážky Michael Raffl a ve 47. minutě se šikovnou tečí prosadil Claude Giroux a stanovil konečné skóre 3:1.

59:42

Hosté vyhráli vhazování a tohle utkání už jim nemůže proklouznout mezi prsty.

59:32

Philadelphii se povedlo dostat puk z obranného pásma. Giroux poté ale minul prázdnou branku a je z toho zakázané uvolněnní.

58:45

Prudce vypálil Janne Kuokkanen a kotouč se odrazil od tyče Hartovy branky! To mohl být první gól v NHL pro tohoto finského hráče.

58:36

Puk skončil na střídačce Flyers a New Jersey získalo vhazování v útočném pásmu.

58:16

Domácí si zatím nedokázali vynutit tlak a usadit se v útočném pásmu.

57:24

Scott Wedgewood už je opět na střídačce!

57:14

Hraje se v obraném pásmu Devils, to vůbec není pro domácí dobrá zpráva.

56:39

Kotouč ale nyní vylétl ze hry a vhazovat se bude ve středním pásmu. Scott Wedgewood se tak alespoň na chvíli do branky vrátil.

56:15

Devils už riskují. Odvolali brankáře a zkoušejí to v šesti.

56:15

Staňte se fanoušky NHL.cz!

56:15

Kotouč skončil na střídačce Philadelphie a máme tu další komerční přestávku.

54:55

Farabee vybojoval v obranném pásmu puk a Flyers jeli do přečíslení dva na jednoho. To ale výborně vyřešil obránce Devils Ty Smith.

53:54

Od pravého mantinelu z dálky vystřelil Erik Gustafsson, kotouč jen prolétl vedle branky Devils.

53:16

Carter Hart si připsal další výborný zákrok lapačkou, tentokrát rozesmutnil Pavla Zachu, jehož střelu bekhendem vychytal.

1:3

Branky a nahrávky: 8. Severson (R. Murray) – 10. Prosser (J. van Riemsdyk, E. Gustafsson), 43. M. Raffl (Bunnaman, Aube-Kubel), 47. Giroux (E. Gustafsson, Voráček)

New Jersey Devils: Wedgewood (Cormier) – P. K. Subban, R. Murray, Severson (A), D. Kulikov, Tennyson, T. Smith – Palmieri (A), J. Hughes, N. Gusev – Kuokkanen, Zajac (A), A. Johnsson – Bratt, Zacha, Šarangovič – Bastian, M. McLeod, Wood.

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Gostisbehere, Provorov, Prosser, Sanheim, Braun, E. Gustafsson – Konecny, Patrick (C), Giroux (A) – Voráček (A), K. Hayes, J. van Riemsdyk – Farabee, Laughton, Lindblom – Aube-Kubel, Bunnaman, M. Raffl.

Rozhodčí: Lambert, L’Ecuyer – Kelly, Berg

07:11 NJD 1:0 Severson (R. Murray)
09:23 PHI 1:1 Prosser (J. van Riemsdyk, E. Gustafsson)
15:22 PHI 2 Sanheim, nedovolené bránění
23:40 PHI 2 Patrick, sekání
30:28 NJD 2 Zacha, držení