5:3

konec (3:0, 1:2, 1:1)

29.01.2021, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.92 4.2 3.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání mezi Minnesotou a Los Angeles. Čtvrté vzájemné měření sil těchto soupeřů zvládla lépe Minnesota, která hlavně díky skvělé první třetině zvítězila 5:3. Sledovali jsme poměrně vyhrocené utkání s velkým počtem trestných minut, viděli jsme mnoho branek a Králům se ke vší smůle zranili dva obránci. Rozdílovou trefu utkání si připsal na konci druhé periody Nick Bjugstad, dva body tedy zůstávají u Divočáků.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního rána. Na počtenou. (04:57:08)

59:52

Teď už to s Minnesotou vypadá velmi dobře, hraje ve středním pásmu a utkání už dohraje do vítězného konce.

59:19

Minnesota jen o kousek netrefila přes celé kluziště prázdnou bránu. Zakázané uvolnění se ale nepískalo, protože hosté hrají přesilovku.

58:56

Iafallo jen o pár centimetrů nedokázal dorazit ránu Anžeho Kopitara. Tlak Kings je ale obrovský.

58:16

Adrian Kempe napálil puk vší silou na pravém kruhu. Kähkönen nadvakrát dokázal zasáhnout, neboť zakročil i proti dorážce.

58:08

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Kaapo Kähkönen – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:39

Doughty měl co dělat, aby dostihl vyhození Minnesoty, které mířilo do opuštěné klece.

57:27

Vhazování v útočné třetině Kings. Jonathan Quick už je na střídačce, takže Králové to zkouší v šesti.

57:11

Parise nahodil puk do útočné třetiny a u mantinelu si jej dobruslil. Následně ušetřil několik vteřin.

56:39

Po poslední komerční přestávce hra pokračuje. Času už ale hostům moc nezbývá.

56:02

Kaapo Kähkönen teď zachránil své spoluhráče, neboť v jasné gólové příležitosti dokázal vychytat zakončujícího Austina Wagnera.

55:48

Andersonova střela od modré čáry se odrazila k Amadiovi, který však vystřelil pozdě.

55:04

Anže Kopitar znovu prokázal výborný přehled v útočném pásmu, když adresoval Clagueovi přihrávku do jízdy.

54:22

Minnesota se v posledních minutách spíše brání, Los Angeles hraje častěji v útočné třetině s pukem na hokejkách.

53:46

Staňte se fanoušky NHL.cz!

53:46

Dustin Brown si najel na přihrávku Andersona a hned poté vystřelil. Kähkönen jeho pokus ale vyrazil ramenem.

53:25

Jonathan Quick si připsal další úspěšný zákrok. Budeme pokračovat po komerční přestávce.

5:3

Branky a nahrávky: 4. Ma. Johansson (Bonino, Soucy), 9. Fiala, 13. Kaprizov (Ma. Johansson, Cole), 39. Bjugstad (Brodin, Parise), 45. J. Eriksson Ek (Brodin, Greenway) – 24. D. Brown (Kopitar, Doughty), 30. Doughty (Kopitar, Amadio), 50. Iafallo (D. Brown, Clague)

Minnesota Wild: Kähkönen (Hammond) – Dumba, Suter (A), Spurgeon (C), Brodin, Soucy, Cole – Fiala, Bjugstad, Parise (A) – Kaprizov, J. Eriksson Ek, Ma. Johansson – M. Foligno, Sturm, Greenway – Hartman, Bonino, V. Rask.

Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – Doughty (A), M. Anderson, Roy, Clague, MacDermid, Walker – Iafallo, Kopitar (C), A. Kempe – J. Carter (A), Lizotte, L. Andersson – D. Brown, Vilardi, Grundström – Moore, Amadio, Wagner.

Rozhodčí: St. Pierre, South – Baker, Knorr

00:03 MNS 5 M. Foligno, bitka