4:1

konec (2:1, 1:0, 1:0)

29.01.2021, 17:00 • WERK ARENA, Třinec • 40. kolo • Jakub Kotajny

Tipsport: 1.65 4.7 4.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro dnešní utkání již úplně vše, děkuji za pozornost. Budu se na Vás těšit u některého z dalších zápasů třineckých Ocelářů. Na početnou! (19:19:18)
Bohužel zisk vhazování bylo to poslední, co Brno ve zbytku utkání dokáže, čas je totiž nemilosrdný a zápas mezi třineckými Oceláři a brněnskou Kometou je u konce. Stejně jako v úterý, tak i dnes se z vítězství raduje Třinec, který tentokrát zdolal svého soka poměrem 4:1. Závěrečná část hry nám nabídla jen jednu úspěšnou trefu, o kosmetickou úpravu skóre se v šestačtyřicáté minutě postaral Martin Růžička, který tak za Třinec vstřelil během základní části Extraligy už 191 branek.

59:54

To se jim však nejspíš nepodaří, Kometa totiž vybojovala šest vteřin před koncem utkání vhazování po pravici třineckého brankáře.

59:35

Další postavení mimo hru, Oceláři už chtějí dohrát zápas co nejdále od Štěpánkovy branky.

59:18

Vyhrané vhazování dovolilo Třinci postup do útočného pásma, brzdí je však ofsajd.

58:51

Zakázané uvolnění Ocelářů ale přesouvá dění hry před Štěpánka.

58:09

Necelé dvě minuty nás dělí od konce zápasu v rámci čtyřicátého kola Tipsport extraligy mezi celky HC Oceláři Třinec a HC Kometa Brno, domácí Třinec zatím vede poměrem 4:1, navíc má Varaďova parta k dispozici vhazování před Vejmelkou.

57:30

Filip Král se zapisuje na listinu neúspěšných střelců, Jakub Štěpánek zneškodnil jeho střelu z kruhu vykopnutím pravého betonu.

56:50

Další smolná situace v řadách Komety, Klepiš dostal přihrávkou pouze na paty a kotouč tak končí na hokejkách Třince.

55:50

Adámek si nyní vyjel z obranné řady až do mezikruží, jeho následná střela však mezi tři tyče nezamířila a kotouč navíc získává Kometa.

54:21

Bondra už spěchal s kotoučem na holi do útočného pásma, kotouč mu ale u čepele odskočil a zmocnili se ho Oceláři.

53:08

Silvester Kusko teď nepříjemně zasáhl Jana Jaroměřského do obličeje svou holí, arbitr nakonec tento zákrok vyhodnotil jako vysokou hůl a poslal Kuska na trestnou lavici

52:40

Ani tato informace však není aktuální, Brno totiž v třiapadesáté minutě spěchá do útoku.

52:10

Po několika šancích Komety, kdy se opět vyznamenal třinecký gólman, hra pokračuje před Vejmelkou.

50:58

To bylo něco! Hned tři hráči z řad domácích neměli v oslabení hokejku, Kurovský se Štěpánkem o ni přišli v zápasu boje, Musil pak chtěl tu svou třineckému gólmanovi půjčit a celá situace vygradovala, když se hokejka ocitla za brankou Ocelářů.

49:15

Perfektní zákrok Jakuba Štěpánka, který skvělým přesunem vystavil stopku Peteru Muellerovi. V tuto chvíli by celý třinecký zimák bezesporu tleskal ve stoje.

48:52

Tady si Marian Adámek počínal nedovoleně, během tlaku soupeře zvedl svou hůl příliš vysoko a odpyká si za to dvě minuty na trestné lavici.

48:17

Po vřavě před Štěpánkem se ozvaly i útočné snahy Třince, ty ale dlouhého trvání nemají a domácí spěchají zpět do svého pásma.

4:1

Branky a nahrávky: 4. Gernát (Špaček, M. Doudera), 17. O. Kovařčík (M. Adámek, Jaroměřský), 33. Hrňa (O. Kovařčík), 46. Martin Růžička (P. Vrána) – 4. Schneider (Mueller, Zámorský)

HC Oceláři Třinec: Štěpánek (Kacetl) – M. Doudera, Gernát, D. Musil, Dravecký, M. Adámek, Jaroměřský – Martin Růžička, P. Vrána, M. Stránský – Rodewald, Špaček, Leier – Kurovský, Marcinko, Hrehorčák – Hrňa, M. Kovařčík, Kofroň – O. Kovařčík.

HC Kometa Brno: Vejmelka (Schnattinger) – F. Král, Zámorský, Holland, Svozil, Gulaši, Kučeřík, Trška – Zaťovič, P. Holík, Mueller – Valský, Klepiš, Schneider – Plášek ml., Střondala, Kusko – Bondra, F. Dvořák, Šoustal.

Rozhodčí: Hradil, Jeřábek – Frodl, Komárek

02:32 TRI 2 Dravecký, podrážení
03:09 KOM 0:1 Schneider (Mueller, Zámorský)
03:56 TRI 1:1 Gernát (Špaček, M. Doudera)
04:18 TRI 2 P. Vrána, držení hole
14:41 KOM 2 Gulaši, sekání
16:39 TRI 2:1 O. Kovařčík (M. Adámek, Jaroměřský)