4:1

konec (1:1, 1:0, 2:0)

17.01.2021, 18:00 • Stez Aréna • 21. kolo • Dana Kontuľová sk

Tipsport: 1.21 7.4 6.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tak výsledok 4:1 nám neodzrkadľuje priebeh zápasu, pretože do druhej tretiny to bol v celku vyrovnaný zápas, hoci som od domácich čakala viac. Tretia tretina však už patrila im a súper sa dostával do minimálnych príležitostí. Nepomohol ani oddychový čas. Zásah do preznej brány už iba uzavrel skóre. Ja sa lúčim a prajem pekný večer. (20:15:38)

59:34

Spišská Nová Ves dala gól!
Giľákovi sa to na druhý krát však už podarilo potom čo Černý ho vysunul dopredu prihrávkou popri striedačkách.
Asistencia: Černý

59:05

Durkech zachytil puk v strednom pásme a zabránil gólu do prázdnej brány.

58:50

Hostia to skúšajú hrou bez brankára, vhadzovanie si však zopakujú.

58:41

Oddychový čas hostí.

58:11

Rapáč, len vyhodil puk cez stred a utekal striedať.

58:07

Dve minúty do konca tretej tretiny.

57:18

Striedanie počas hry, tempo hry, je iba vlažné, akoby sa zápas už iba dohrával.

57:00

Hostia v plnom počte.

55:35

Hostia sa oslabili školáckou chybou, ktorá môže prameniť z frustrácie. Táto rozohrávka nemala hlavu ani pätu a domáci sa sami obrali o cenné sekundy z presilovky.

55:00

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Minárik – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

54:30

Tieto minúty sa hrajú prevažne v obrannej tretine hostí a zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, aby sa to malo zmeniť, ale nikoho nechcem zatratiť, pretože hra trvá 60 minút.

53:48

Ofsajd domácich bol zrušený, no nikomu sa nechcelo korčuľovať za pukom až ich museli arbitri hlasno upozorniť.

52:20

Skákajúci hráč domácich sa mohol dostať do brejku, no puk bol pridlhý o niekoľko milimetríkov.

52:07

Domáci v plnom počte.

51:22

Rehák sa šikovne obtočil v hĺbke útočného pásma, no jeho strela skončila na zadnom mantinely.

50:35

Drevenák to na osy ihriska trocha prekombinoval, namiesto miešania puku si situácia žiadala strelu, ku ktorej sa však nedostal.