2:0

konec (0:0, 0:0, 2:0)

17.01.2021, 15:30 • Tatněfť Arena, Kazaň • Jan Prošek

Tipsport: 1.45 5.48 5.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ak Bars Kazaň vyhrává díky povedené třetí třetině tento zápas 2:0 a získává body do tabulky. Střelecky byli sice mírně aktivnější hosté (31:30), ale kazaňský Adam Reideborn pochytal všech 31 střel soupeře. Domácí celek neinkasoval a bere body. (17:55:52)

59:42

59:42 Patrice CORMIER - 2:0

59:42

Kazaň vstřelila branku!
A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje. PATRICE CORMIER zblokoval přihrávku soupeře, a pak se přes celé hřiště trefil do prázdné branky.

59:04

Hostující celek sice vyhrál buly v útočném pásmu, ale vypálit nedokázal. Následně Kazaň vyhodila přes všechny čáry.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry.

58:41

Novgorod se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

58:30

Domácí zakončit nedokázali, hosté rychle otočili směr hry a Adam Reideborn přerušil hru.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, hosté hrají v šesti. Jsou v útočném pásmu.

58:00

Oddechový čas pro hosty.

57:26

Roman Rukavišnikov a Roman Ljubimov dobře pracovali ve svém obranném pásmu a nenechali Novgorod vypálit.

57:00

Situace dva na dva, Roman Ljubimov (Kazaň) se chtěl dostat do zakončení, ale obrana přihrávku na něj zblokovala.

56:40

Mnoho času už hostujícímu celku na případné vyrovnání nezbývá.

56:18

Georgij Mišarin (N.Novgorod) to zkoušel od modré čáry, jeho pokus ale nebyl přesný. Následně jeho spoluhráči přišli o útočné pásmo.

56:00

Trevor Murphy (Kazaň) pálil z dobré pozice, s jeho ránou si brankář snadno dokázal poradit.

55:45

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

54:51

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, aktivní střelecky je domácí celek, v tomto ohledu vede 28:25, ale zatím dokázal vstřelit jen jednu branku.