Tipsport extraliga

HC Energie Karlovy Vary – HC Olomouc

3:2

konec (0:1, 1:0, 2:1)

17.01.2021, 16:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 36. kolo • Vlastimil Mourek (@04Vlastam)

Tipsport: 1.75 4.5 3.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše a u dalších online přenosů se s vámi loučí Vlastimil Mourek. (18:17:18)
Je tu konec! Utkání nakonec rozhodla třetí třetina. V té nejprve hosté vedli zásluhou druhé trefy Tomáše Kucsery. Energetici se však rychle oklepali a rychlé srovnání zařídil Tomáš Mikúš. Dlouho se hrálo vyrovnaně a na obou stranách byly vidět velké příležitosti. Tu svoji využil v čase 51:34 navrátilec Tomáš Rachůnek, pro kterého to byla první trefa od příchodu z Liberce. Karlovarští tak uzamkli obranné pásmo a snažili se odrážet všechny nájezdy od olomouckých útočníků. Nakonec se jim to také se zásluhou Filipa Novotného podařilo ubránit a Kohouti tak odjíždějí domů s prázdnou.

59:24

Novotný zkoušel vyhodit na branku, mířil ale mimo.

57:36

Ondrušek od modré provětral Novotného lapačku.

57:01

Novotný vyhazuje do středního pásma a domácí tak získávají drahocenné vteřiny.

56:36

Olomoučtí vyčkávají s rozehrávkou za brankou.

55:43

Domácí úspěšně odrážejí olomoucké přechody do útočného pásma.

54:49

Mikúš zkoušel zakončit zpoza branky, Konrád si na něj dal pozor.

53:59

Hosté tvrdě útočí a zasypávají Novotného střelami.

53:08

Káňovo nahození ztečoval Nahodil do Novotného.

52:48

Koblasa z kruhů prověřil pozornost olomouckého brankáře a následuje komerční přestávka.

51:34

51:34 Tomáš RACHŮNEK - 3:2

51:34

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
TOMÁŠ RACHŮNEK se poprvé letos prosazuje v karlovarském dresu! Nejprve si s kotoučem na holi objel útočné pásmu a z mezikruží vymetl horní roh Konrádovy brány. Asistence: Jakub Flek.

50:50

Greš pálil od modré, trefil pouze Novotného beton.

3:2

Branky a nahrávky: 23. Vondráček (Redlich), 48. T. Mikúš (Černoch, T. Rachůnek), 52. T. Rachůnek (Flek) – 20. Kucsera (J. Káňa, Ondrušek), 46. Kucsera (Nahodil, J. Káňa)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Horák) – M. Rohan (A), Šenkeřík, Graňák, Weinhold, Pulpán (A), Zábranský, D. Mikyska – T. Rachůnek, T. Mikúš, Flek – M. Zabloudil, Hladonik, O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý (C), Vondráček.

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Švrček, Dujsík, Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), A. Rutar, Valenta – J. Káňa, Nahodil, Kucsera – Ostřížek, Kolouch, V. Tomeček – Burian, Ministr, Bambula – Tomajko, Handl, Gřeš.

Rozhodčí: Svoboda, Pražák – Brejcha, Gerát

00:27 OLO 2 Švrček, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
15:05 OLO 2 Nahodil, hákování
18:01 KVA 2 Redlich, podrážení
19:36 OLO 0:1 Kucsera (J. Káňa, Ondrušek)
22:35 KVA 1:1 Vondráček (Redlich)
25:53 OLO 2 Tomajko, vysoká hůl