Play-off NHL

Philadelphia Flyers – Montreal Canadiens

2:1

konec (1:0, 1:1, 0:0) Stav série: 1:0

13.08.2020, 02:00 • Scotiabank Arena, Toronto • Čtvrtfinále V. konference • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.96 4.25 3.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:33

Nick Suzuki dnes zabránil jistému gólu a nyní mohl vyrovnat po střele z pravého kruhu, puk se ale od horní tyče odrazil do ochranné sítě!

53:29

53:29 Nate Thompson teď mohl skórovat do prázdné brány!

53:29

Nate Thompson zahodil stoprocentní šanci, když po přihrávce z pravého kruhu mohl skórovat do prázdné brány, jenže puk usměrnil těsně mimo!

51:26

Ben Chiarot nyní dostal dvě minuty za hákování a Philadelphia může rozhodnout o dnešním střetnutím.

46:31

Artturi Lehkonen byl vyloučen za podrážení a Flyers si zahrají po reklamní přestávce druhou přesilovou hru.

45:46

Joel Farabee a Max Domi se zapojili do větší potyčky a oba byli vyloučeni za hrubost. Následuje hra 4 na 4.

34:54

34:54 Joel FARABEE - 2:1

34:54

Philadelphia právě vstřelila branku!
JOEL FARABEE teď před bránou skvěle tečoval nahození Travise Sanheima od modré čáry a po zákroku Careyho Price levým betonem se poté prosadil z dorážky! Blesková odpověď Flyers, kteří podruhé vedou. Asistence: Travis Sanheim.

34:38

34:38 Shea WEBER - 1:1

34:38

Montreal právě vstřelil branku!
SHEA WEBER se střelou z bodu levého kruhu pro vhazování neuspěl, vzápětí si ovšem najel na zpětnou přihrávku od Jonathana Drouina a z blízkosti skóroval do prázdné brány! Také Montreal využil úvodní přesilovou hru – 1:1. Asistence: Jonathan Drouin a Brendan Gallagher.

33:44

Nicolas Aube-Kubel byl vyloučen na dvě minuty za držení poté, co u hrazení fauloval Jonathana Drouina.

33:18

33:18 Carter Hart vytáhl skvělý zákrok proti ráně Paula Byrona

33:18

Paul Byron si najel na nádhernou přihrávku přes šířku útočného pásma a střelou z pravého kruhu pro vhazování poté málem skóroval do odkryté brány, Carter Hart se ale stačil včas přesunout a sevřel puk v náručí! Vyrovnání stále nikde.

32:03

32:03 Nick Suzuki dokázal zabránit jistému gólu Flyers helmou

32:03

Scott Laughton odmítl gól na 2:0, když si najel do mezikruží a ze druhé vlny mohl skórovat do zcela odkryté brány, jenže Carey Price zůstal po jeho střele záhadným způsobem nepřekonán! Nick Suzuki zřejmě přizvedl puk do ochranného skla helmou. Flyers zahodili vyloženou šanci!

20:23

20:23 Artturi Lehkonen nyní zahodil další slibnou příležitost

20:23

Carter Hart zasáhl proti střele Habs od modré čáry a z blízkosti ho mohl překonat z dorážky Artturi Lehkonen, jeho zakončení z otočky ale skončilo na pravém betonu brankáře Flyers!

19:59

Travis Konecny a Jesperi Kotkaniemi odešli předčasně do kabin, když dostali shodně dvě minuty za hrubost.

18:41

18:41 Carey Price si musel sjednat pořádek v svém brankovišti

18:41

Derek Grant se natlačil z levého kruhu před bránu a po nepřesné střele nad zboural Careyho Price, který mu to vzápětí pořádně vyčinil!

13:05

13:05 Artturi Lehkonen měl na hokejce vyrovnávací gól na 1:1

13:05

Artturi Lehkonen se zrodil z ničeho nic úplně sám před Carterem Hartem, bekhendem ovšem puk mezi jeho betony zasunout nedokázal!

08:54

08:54 Ivan PROVOROV - 1:0

08:54

IVAN PROVOROV podruhé v rychlém sledu vypálil od modré čáry a tentokrát jeho rána s příklepem zamířila mezi pravou rukou a tělem Careyho Price do sítě! Flyers využili úvodní přesilovou hru – 1:0. Asistence: Claude Giroux a Travis Konecny.

07:19

Jonathan Drouin teď fauloval v blízkosti vlastní modré obranné čáry a byl vyloučen na dvě minuty za sekání.

2:1

Branky a nahrávky: 9. Provorov (Giroux, Konecny), 35. Farabee (Sanheim) – 35. S. Weber (Drouin, Gallagher)

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, P. Myers, Sanheim, Braun, Gostisbehere (A) – Voráček (A), Couturier (C), Giroux – Konecny, K. Hayes, Laughton – Aube-Kubel, D. Grant, J. van Riemsdyk – Pitlick, N. Thompson, Farabee. Hlavní trenér: Alain Vigneault.

Montreal Canadiens: Price (Ch. Lindgren) – S. Weber (C), Chiarot, Petry, Kulak, Mete, Ouellet – Gallagher (A), Suzuki, Tatar – Armia, Kotkaniemi, Drouin – Byron (A), Danault, Lehkonen – Weise, Domi, Belzile. Hlavní trenér: Claude Julien.

Rozhodčí: Hanson, Furlatt – MacPherson, Nansen

07:19 MTL 2 Drouin, sekání
08:54 PHI 1:0 Provorov (Giroux, Konecny)
19:59 MTL 2 Kotkaniemi, hrubost