Generali Česká Cup

BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec

8:2

konec (3:0, 2:1, 3:1)

13.08.2020, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • Skupina B • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Tipsport: 2.5 4.3 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tolik pro dnešek z Mladé Boleslavi, přeji dobrý večer. (19:21:37)
Druhé derby v rámci přípravy na novou sezónu zvládla jednoznačně lépe Mladá Boleslav, která deklasovala Liberec 8:2. Domácí si nyní užívají děkovačku s fanoušky, hokejisté Liberce mezitím už odešli do kabiny.

59:48

Boleslavi se podařilo vyhodit.

59:36

Liberec má tlak, domácí ho však zatím nepouštějí ke střelám.

59:17

Ještě jedno vyloučení. Za sekání byl na dvě minuty vyloučen David Šťastný (MBL).

59:03

Puk se po Pláňkově střele zastavil v pravém kruhu o bránícího hráče.

58:35

Domácí ujeli do brejku, Cienciala z rohu namířil puk do brankoviště, ale nikdo z Bruslařů se nedostal do zakončení.

57:20

V závěru zápasu má více ze hry Liberec, Boleslavští se musejí čím dál víc bránit.

57:01

Ráznou střelu Ronalda Knota od modré čáry zlikvidoval brankář betonem.

54:39

Liberec má tlak v útočném pásmu, Boleslavi se však po chvíli podařilo poslat puk do středního pásma.

54:11

Na soupeřova brankáře ujížděl Adam Zbořil, Jaroslav Pavelka však kotouč v pravý čas vyrazil.

53:34

53:34 HANOUSEK - 8:2

53:34

Liberec právě vstřelil branku!
Bílí Tygři snižují na 8:2 z pohledu domácích. K volnému puku si z pravého kruhu sjel TOMÁŠ HANOUSEK a překonal Gašpera Krošelje. Asistence: Misla Rosandič.

52:21

Utkání sleduje 353 diváků.

52:21

Boleslavi se nezdařil přesun do útočného pásma, byl jim odpískán ofsajd. Následuje komerční přestávka.

51:41

Přihrávku domácích vystihli Bílí Tygři, kteří vyhodili puk do středního pásma a mohli odjet vystřídat.

50:14

50:07

Od modré čáry zaměstnal gólmana další střelou Tomáš Hanousek. Následuje další buly v útočném pásmu Liberce.

8:2

Branky a nahrávky: 4. Alderson (Jaaskelainen), 5. Alderson (Zbrořil, Klikorka), 15. Kousal (Najman, Strnad), 29. Zohorna (Fillman, Bernad), 36. Fillmann (Bernad), 41. Cienciala (Zohorna), 48. Strnad (Kousal, Klikorka), 49. Alderson – 27. Knot (Šmíd, Birner), 54. Hanousek (Rosandič)

BK Mladá Boleslav: Krošelj (Růžička) – Hrbas, Klikorka, Dlapa, Pláněk (C), Bernad, Fillman – Cienciala, Zohorna, Šťastný (A) – Strnad, Najman, Kousal – Alderson, Zbořil, Jaaskelainen – Lunter, Bičevskis, Stránský (A)

Bílí Tygři Liberec: Pavelka (Kváča) – Šmíd (C), Knot, Rosandič, Hanousek, Kunst, Štibinger – Birner (A), Filippi, Bulíř – Rachůnek, Gríger, Lenc – Vlach, Šír, Rychlovský

Rozhodčí: Pešina, Pražák – Votrubec, Ševic