3:2

konec (1:2, 1:0, 1:0)

13.08.2020, 18:00 • Nevoga aréna • Jaroslav Hejlek

Tipsport: 1.4 5.3 4.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Znojmo nakonec roli favorita potvrdilo! Zajímavostí je, že podruhé v řadě otáčí vývoj zápas na svojí stranu, tentokrát ze stavu 0:2. Orli tak vítězí i v druhém přípravném utkání a již v úterý je čeká odveta s Havířovem. Loučím se s vámi a děkuji za pozornost. (20:03:21)

59:45

Tábor to zkouší v šesti, ale Znojmo drží puk.

59:38

Oddechový čas pro hosty.

59:26

Utkání se odehrává v obranném pásmu Znojma. Šedivý zkoušel zakončovat, ale Pechek úspěšný.

59:00

Matuš nebyl daleko hattricku, jenže v poslední chvíli mu sjel puk z hole a brankář Novák puk shrábl lapačkou.

58:18

Orli drží Kohouty pod tlakem a Novák má spoustu práce. Avšak Orli budou mít už klasickou přesilovku, 5 na 4.

58:00

Zbývají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:38

Orli mají početní převahu 5 na 3!

56:38

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Patrik Zayml – 2 min., sekání).

56:25

Další přesilovka pro Znojmo. Využije ji i tentokrát?

55:37

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Jan Radoš – 2 min., faul kolenem).

55:00

Orli právě vstřelili branku!

Nepovedené vyhození Tábora zachytil Sedlák, který přihrál Svobodovi. Střelcem je však RADIM MATUŠ, který si připisuje druhou branku v utkání a otáčí zápas ve prospěch Znojma. Asistence: Tomáš Svoboda, Adam Sedlák.

55:00

Zbývá posledních 5 minut třetí třetiny vítěze zápasu neznáme. Orli však mají k dobru přesilovou hru, využijí tuto šanci?

54:14

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Marcel Dvořák – 2 min., nedovolené bránění).

54:09

Zakázané uvolnění Znojma.

53:32

Závar před brankou Znojma vyřešil Pechek se svojí obranou. Akce však vypadala nebezpečně.

52:57

Souboj u mantinelu ve prospěch Orlů, ale do šance se řítil Tábor.

51:45

Jeden z hráčů Tábora měl být vyslán do úniku, jenže neměl dostatečnou rychlost.

3:2

Branky a nahrávky: 15. Svoboda (Havlík, Čermák), 39. Matuš (Havlík), 55. Matuš (Svoboda, Sedlák) – 5. Přibyl (Prášek), 10. Macháček (Šedivý)

HC LERAM Orli Znojmo: Pechek (Groh) – Sedlák, Čermák, Stránský, Tejnor, Šáňa, Ficek – Havlík, Matuš (C), Svoboda T., Podešva, Beránek, Oščádal, Kover, Svoboda O., Molnár, Telezs

HC Tábor: Novák D. (Novák M.) – Pařízek, Radoš, Černý, Havelka, Dvořák, Beran, Hajič – Prášek, Zayml, Březina, Dančišin, Matiášek, Pejchal, Šedivý, Pecka, Přibyl, Macháček, Řezáč

04:02 TAB 0:1 Přibyl (Prášek)
09:27 TAB 0:2 Macháček (Šedivý)
12:49 TAB 2 Pařízek, držení
14:10 TAB 2 Dvořák, hákování
14:32 ZNO 1:2 Svoboda (Havlík, Čermák)
21:50 TAB 2 Pejchal, vysoká hůl