Play-off NHL

Washington Capitals – New York Islanders

2:4

konec (0:0, 2:1, 0:3) Stav série: 0:1

12.08.2020, 22:04 • Scotiabank Arena, Toronto • Čtvrtfinále V. konference • Jan Prošek

Tipsport: 2.24 3.99 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Richard Pánik(WSH) 0+0, 1 střela, čas na ledě: 11:59
Washington Capitals vedl ve druhé třetině 2:0.Pal se ale Islanders dokázali prosadit čtyřikrát v řadě, díky čemuž vyhrávají tento zápas. Střelecky byl aktivnější tým hostů, vyhrál 27:26.

59:50

Už se pravděpodobně nic nestane.

59:32

Capitals hrají bez brankáře.

59:20

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Tom Wilson – 2 min., držení).

58:59

Oddechový čas pro domácí.

58:59

Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:34

Dlouhou dobu hrají Capitals bez brankáře, ale do výraznější šance se nedostali.

58:15

Jean-Gabriel Pageau (NY Islanders) zakončoval od modré čáry do prázdné, ale minul ji.

57:35

Capitals se nemohou usadit v útočné třetině. Travis Boyd to vzal na sebe, jeho rána končí vedle branky.

57:16

Dmitrij Orlov (Washington) přišel o útočné pásmo, jeho kolegové o něj musí bojovat.

57:08

56:44

V poklidném tempu se zápas dohrává, mnoho šancích k vidění není.

56:10

Capitals rozehrávají od své branky, dostali se do útočného pásma, ale o něj rychle přišli.

55:42

Braden Holtby (Washington) má kotouč za svou brankou a mnoho času už jeho spoluhráčům nebaví.

55:27

Michal Kempný (Washington) pálil od modré čáry, jeho projejktil byl zblokovaný.

55:07

T. J. Oshie (Washington) to zkoušel individuálně, ale jeho akci zastavila pozorná obrana Islanders.

2:4

Branky a nahrávky: 26. Oshie (Kuzněcov, Carlson), 32. Oshie (T. Wilson, Carlson) – 39. Eberle (Barzal), 41. Lee (Pulock, B. Nelson), 47. Jo. Bailey (B. Nelson), 52. Beauvillier (Jo. Bailey, Barzal)

Washington Capitals: Holtby (Vaněček) – Kempný, Carlson, Dillon, Orlov, Siegenthaler, Jensen – Ovečkin, Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Bäckström, Oshie – Hagelin, Boyd, Kovalčuk – Pánik, Dowd, Hathaway.

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield, Leddy, Boychuk – Lee, Barzal, Eberle – Beauvillier, B. Nelson, Jo. Bailey – Brassard, Pageau, Komarov – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck.

Rozhodčí: Pollock, Rehman – Barton, Berg

02:33 WSH 2 Carlson, hrubost