5:3

konec (1:0, 1:2, 3:1) Stav série: 1:0

07.03.2020, 17:00 • ZS Kotlina • Předkolo • Tomáš Sochor

Tipsport: 1.45 5.0 4.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tu konec prvního zápasu série předkola play off. Bruslaři se na začátku třetí třetiny dostali zpět do vedení, Kopřivnice ale vzápětí znovu vyrovnala. Havlíčkovu Brodu se ale povedl závěr utkání a zaslouženě vede sérii 1:0. (19:14:51)

59:59

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Bruslaři ještě v poslední sekundě dávají pátý gól! Miroslav Třetina vyhodil přes celé hřiště na zakázané uvolnění. Puk ale fantasticky dojel PATRIK PŘIDAL, jenž těsně před sirénou dostal puk do brány. Asistence: Miroslav Třetina a David Vala

59:36

Bruslaři vyhazují a již jsou v pěti!

58:59

Ladislav Pospíchal vyhodil kotouč o mantinel a jen o pár centimetrů netrefil prázdnou bránu!

58:11

Domácí znovu vyhazují.

57:53

Bruslařům se podařilo dostat puk do středního pásma.

57:40

Hosté hrají s šesti hráči v poli!

57:36

Oddechový čas pro hosty.

57:36

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Plachý – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:25

Teď už se icing píská. Na svědomí ho však mají hosté.

57:09

Kopřivnice se vytvořila tlak. Bruslaři vyhazují kotouč. Zakázané uvolnění to však nebude.

56:58

Od pravého mantinelu vyslal svižnou střelu Robin Gebauer. Holík jí schoval v lapačce.

56:28

Dominik Suchý zkusil překvapit Martina Holíka, když obkroužil bránu a zakončil k bližší tyči. Havlíčkobrodský brankář se však zaskočit nenechal.

56:19

Marek Bail si na modré čáře obhodil dva Bruslaře. Jeho střela však mířila přesně doprostřed brány.

55:44

Z vrcholku pravého kruhu vystřelil Patrik Gola mimo.

55:20

Velice pěknou ránu vyslal z levého kruhu Tomáš Plachý. Hromada projektil mířící do levého horního rohu vyrazil.

54:36

Vojtěch Holenda zachytil kopřivnickou nahrávku a zavezl kotouč do útočného pásma. Bruslaři však nakonec nevystřelili.

53:54

Nyní musel bránit své brankoviště Petr Hromada. Se svými proporcemi však s tímto úkolem nemá problém.

53:32

Díky dlouhé přihrávce se za obranou domácích ocitl s kotoučem Dominik Suchý. Dostal se až do rohu kluziště, odkud nahrál a modrou Davidu Střížovi, jenž z první vystřelil. Holík velice prudkou ránu vyrazil.

52:27

Jiří Benák nahodil kotouč na bránu. Bruslaři se usadili v útočném pásmu.

52:04

Další střelu vyslal Petr Kuchta. Nyní to ale zkoušel z ostrého úhlu a Hromada si s tím bez problémů poradil.

51:46

Po chybě obrany hostů se ke střele z mezikruží dostal Patrik Přidal. Ránu vyslal v pádu a Petr Hromada si s ní poradil.

50:54

Domácí jdou znovu do vedení! Michal Kliment našel PETRA KUCHTU na ose hřiště. Ten si udělal dva kroky doleva a střelou těsně nad beton překvapil Petra Hromadu. Střelec gólu si připisuje hattrick! Asistence: Michal Kliment a Roman Mikeš

50:25

Kopřivnici vstřelená branka neskutečně nakopla. Je jí teď plné hřiště.

49:22

Obrovský šance Kopřivnice! Po chybě obrany se ke střele z bezprostřední blízkosti dostal Jakub Mach. Vystřelil přízemní ránu k levé tyči, Martin Holík však zázračně zasáhl levým betonem.

47:54

Kopřivnice právě vstřelila branku!
V Kotlině je znovu vyrovnáno! Ondřej Imrich vyslal do souboje jeden na jednoho DOMINIKA SUCHÉHO. Ten vystřelil přes bránícího hráče. Holík jeho ránu jen vyrazil před sebe. Střelec branky si vlastní střelu dojel, objel si ležícího brankáře a zavěsil. Asistence: Ondřej Imrich

46:48

Z vrcholku pravého kruhu vystřelil Ladislav Pospíchal. Petr Hromada si proti němu povyjel a střelu zlikvidoval.

46:42

Hostí vyhazují na zakázané uvolnění.

46:27

Od modré čáry vystřelil David Vala. Hromada na střelu neviděl, i tak jí ale vyrazil.

45:46

Domácí využívají přesilovou hru a jdou znovu do vedení! Richard Cachnín nahrál na modrou čáru Kryštofu Kulhánkovi, který střílenou přihrávkou našel mezi kruhy DAVIDA VALU. Ten do svižně letícího puku vložil hokejku a překonal Petra Hromadu. Asistence: Kryštof Kulhánek a Richard Cachnín

45:09

Po zablokované střele Miroslava Třetiny to od modré čáry zkusil Kryštof Kulhánek. Hromada jeho pokus vyrazil.

44:57

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Štěpánek – 2 min., hákování).

44:14

Hosté nepříjemně napadají, Bruslaři mají problém s rozehrávkou.

43:35

Bruslaři vytvořili před bránou Petra Hromady nepřehlednou situaci. Kopřivnice se však ubránila.

43:05

David Vala střílel od modré vedle.

42:29

Bruslařům se nedaří přejít přes modrou čáru, kotouč si ale drží.

41:35

Pejchalova sražená přihrávka málem vyslala do úniku Richarda Cachnína. Puk byl ale o pár decimetrů dlouhý.

41:22

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Martinem Holíkem.

41:03

Ani Kopřivnice si s pukem neporadila o nic lépe.

40:30

Bruslaři vyhráli vhazování a zavezli kotouč do útočného pásma, kde se ovšem k zakončení nedostali.

40:01

Bruslaři se na konci čtvrté minuty druhé třetiny dostali do dvoubrankového vedení. Kopřivnice však o dvě minuty později snížila, což jí vlilo novou krev do žil. Hosté hráli aktivněji. Odměnou jim bylo srovnání. Do třetí třetiny tak půjdou oba týmy za nerozhodného stavu.

Střely po druhé třetině: 29:21 (16:8, 13:13)

Třetí třetina začne přibližně v 18:36.

40:00

39:59

Hosté se ještě snažili procpat puk za Holíkova záda, ten však své brankoviště uhájil.

39:53

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (M. Mach – 2 min., sekání).

39:31

Ke kotouči se dostala Kopřivnice, která však jen vyhodila na zakázané uvolnění.

39:07

V závěru třetiny jsou Bruslaři v útoku, nemohou se však dostat do šance.

38:29

Od modré čáry střílel na Hromadovu vyrážečku Radim Pejchal. Kopřivnický brankář vysoko položenou ránu vyrazil.

37:24

V Kotlině je vyrovnáno. Kopřivnici to přineslo klid na hokejky.

35:54

Hosté v přesilové hře srovnávají stav utkání! Kopřivnice měla rozestavenou přesilovkovou formaci. Do kotouče se nakonec na modré čáře opřel RADIM ŠTĚPÁNEK a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Filip Krzak a Jakub Mach

35:37

Hosté se usadili v útočném pásmu a kombinují.

35:05

Bruslaři vyhazují.

34:48

Ihned po vhazování se s kotoučem tlačil do brány Jakub Mach. Byl natěsno bráněn, a zakončení tak nebylo ideální.

34:43

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Přidal – 2 min., podrážení).

34:17

Za vysokým výhozem se rozjel Patrik Přidal, který nakonec kotouč získal. Bruslaři jsou v útočném pásmu.

33:27

Kopřivnice odehrála velice dobrý devadesát sekund, ve kterých potrápila domácí mužstvo.

33:11

Nyní od modré čáry vystřelil Tomáš Fojtík. Holík je znovu úspěšný.

33:00

Ke kotouči se dostal nebezpečná kopřivnický útočník Dominik Suchý. Jeho prudkou ránu z levého kruhu však Holík vykryl.

32:01

Tlak domácího mužstva vyústil ve střelu od modré čáry a následné dorážky Vojtěcha Holendy. Petr Hromada tuto šanci zlikvidoval.

31:31

Bruslaři nahodili kotouč na Kryštofa Kulhánka, který právě vycházel z trestné lavice. Přihrávka byla však moc dlouhá a havlíčkobrodský bek sbírá kotouč až za Hromadovou bránou.

30:49

Ani napotřetí se hosté nedokázali usadit v útočném pásmu.

30:08

Kotouč znovu ve středním pásmu.

29:32

Bruslaři dokázali po vhazování kotouč vyhodit. Kopřivnice začíná přesilovou hru za vlastní bránou.

29:20

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., držení).

29:13

Z velice ostrého úhlu střílel Roman Mikeš. Hromada si tyč pohlídal.

28:33

Nyní zkusili Bruslaři vyslat vysokým pasem do úniku Tomáše Plachého. Kopřivnická obrana ale tuto situaci zvládla na jedničku.

28:03

Od modré čáry se tak do puku opřel Michal Kliment. Jeho dělovku skryl Petr Hromada ve své výstroji.

27:46

Hned po vhazování zkusil vystřelit Jakub Kadlec. V rozhodující chvíli mu však kotouč sjel z hokejky.

27:31

Střela Kryštofa Kulhánka od modré čáry prosvištěla těsně vedle pravé tyče.

26:44

Hosty vstřelená branka nakopla, Bruslaři se musejí otáčet, aby jim stačili.

26:04

Hosté snižují na rozdíl pouhé jedné branky. Z pravého kruhu se dostal ke střele David Stříž. Jeho prudkou ránu vyrazil Martin Holík před sebe, kde byl připravený ROBIN GEBAUER. Ten z první prostřelil havlíčkobrodského brankáře. Asistence: David Stříž

25:41

O modré čáry vystřelil Filip Krzak. Holík jen vyrazil kotouč před sebe, lvím skokem ho ale dostal pod svojí výstroj.

25:35

Bruslaři pokazili rozehrávku a je jim odpískáno zakázané uvolnění.

25:23

Miroslav Třetina byl po přejetí modré čáry ihned zdvojen a obrán o kotouč.

23:59

Bruslaři vedou o dva góly! Roman Mikeš skvěle zabojoval za bránou a dostal kotouč před brankoviště, kde stál připravený PETR KUCHTA. Ten střelou k pravé tyči dává svůj druhý gól tohoto utkání. Asistence: Richard Cachnín a Roman Mikeš

23:25

Jako bych to zakřikl. Kopřivnice se usadila v útočném pásmu a vyslala několik nebezpečných střel. Tu poslední měl na svědomí Jakub Mach.

22:50

Ve druhé třetině tempo trochu opadlo. Po střele Tomáše Plachého čekáme na výraznější šanci.

22:22

Ani teď se hostům nepovedlo přejít přes polovinu hřiště. Další vhazování před Hromadou.

22:09

Píská se další zakázané uvolení hostů.

21:49

Bruslaři nahodili kotouč těsně vedle brány. Ten se vrátil až k Petru Hromadovi, jenž puk přikryl lapačkou.

21:31

Kopřivnice jen vyhazuje.

20:57

Patrik Přidal vyvezl kotouč z rohu kluziště a předal ho Tomáš Plachému, který z blízkosti netrefil bránu.

20:31

Kopřivnice vyhrála buly, v útočném pásmu však moc dlouho nevydržela. Druhý útočný pokus skončil zakázaným uvolněním.

20:01

Je za námi první třetina, ve které si domácí mužstvo vybojovalo těsný náskok. Naskytl se již tradiční obrázek hry, tedy dobývání kopřivnické brány. Hosté hrají na brejky, které ale zatím domácí obrana pokrývá.

Střely po první třetině: 16:8

Druhá třetina začne přibližně v 17:45.

20:00

19:28

V závěru první třetiny mají puk na hokejkách Bruslaři.

18:55

Další dlouhý pas Kopřivnice byl jedním z Bruslařů tečován. Puk se tak dostal až do rohu kluziště, kde ho sbírají domácí.

18:40

Vzápětí Kopřivnice vyhazuje na zakázané uvolnění.

18:36

Bruslaři nadvakrát nahazovali kotouč na bránu. Ani jednou se však netrefili.

18:14

Petr Hromada kryje kotouč pod svojí lapačkou. Bruslaři si vynutili vhazování v útočném pásmu.

17:31

Souboj o puk u mantinelu vyhráli hosté, a ženou se tak do útoku.

16:55

Bruslaři drželi kotouč v útočném pásmu. Nakonec se však sami vinou ofsajdu vyhánějí ven.

15:48

Na druhé straně zkoušel protlačit kotouč mezi betony brankáře Tomáš Plachý! Puk ale nakonec proskákal těsně vedle levé tyče.

15:04

Bruslaři špatně střídali a Dominik Mach měl před sebou kus volného prostoru! Z vnitřku levého kruhu napřáhl a vyslal dělovku nad rameno Martina Holíka. Ten nadskočil a kotouč vyrazil.

14:22

Dlouhou kopřivnickou přehrávku přes celé hřiště sbírají Bruslaři.

13:57

Další nepovedená rozehrávka hostů vyústila v zakázané uvolnění a vhazováním před Hromadou.

13:25

Ondřej Sluštík z rohu nahazoval kotouč před bránu. Pas však hokejkou srazil gólman Martin Holík.

13:03

Hosté se snaží rychle vyrovnat. Bruslaři jim sebrali kotouč, následně ho však vyhodili jen na zakázané uvolnění.

12:03

Bruslaři využívají přesilovou hru a jdou do vedení! V rohu kluziště se skvěle zorientoval Tomáš Plachý, když na pravém kruhu našel volného PETRA KUCHTU. Ten z první překonal přesouvajícího se Petra Hromadu. Asistence: Tomáš Plachý a Kryštof Kulhánek

11:31

Kopřivnice se osvobozuje.

11:06

Od modré čáry střílel Ladislav Pospíchal. Hromada ale na střelu viděl dobře a bez obtíží jí srazil do rohu kluziště.

10:30

Z ostrého úhlu střílel Miroslav Třetina. Sražený kotouč se k němu vrátil, a tak ho nyní zkusil přihrát před bránu. Ani to se však nepovedlo.

10:19

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Bail – 2 min., hákování).

10:13

Domácí hrají při signalizovaném faulu se šesti hráči v poli.

09:55

Stejně tak na druhé straně střílel z pravého kruhu Vojtěch Holenda. Jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

09:35

Do střely z pravého kruhu se dostal Jakub Mach. Jeho projektil však minul cíl.

09:21

Hosté skvěle ubránili modrou čáru a ženou se do útoku.

08:55

Do útoku se s kotoučem hnal Radim Pejchal. Píská se však postavení mimo hru.

08:14

Hosté toho však moc nevymysleli. U puku jsou znovu domácí.

07:44

Kopřivnice nyní obrala Bruslaře o kotouč a v klidu zakládá vlastní útok.

06:55

Na bránu Kopřivnice nyní v krátkém sledu letělo snad pět střel. Některé byly zablokovány obránci, se zbylými si poradil Petr Hromada.

06:26

Hosté jsou již v plném počtu, zámek domácích však pokračuje.

05:57

Z levé strany se před bránu tlačil Tomáš Plachý. Nakonec byl ale od kotouče odstaven.

05:27

Kopřivnice vyhazuje kotouč. Již má za sebou přes polovinu oslabení.

04:37

Dělovku od modré čáry vystřelil Miroslav Třetina. Hromada jeho ránu vyrazil.

04:30

Po souboji v rohu kluziště se Bruslaři dostávají ke kotouči.

04:19

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Marek – 2 min., podrážení).

04:05

Hosté znovu jen vyhazují na zakázané uvolnění.

03:39

Hosté jen odevzdali získaný puk a začíná další obléhání kopřivnické brány.

02:52

První výrazná šance domácích! Těsně před bránu se s kotoučem dostal Patrik Přidal. Petr Hromada se však na brankovišti natáhl a nepustil kotouč za svá záda.

02:34

Kotouč končí v ochranné síti, a vhazuje se tak ve středním pásmu.

02:15

Domácí tým uklidnil hru a zakládá útok z vlastního obranného pásma.

01:33

Další zákrok Martina Holíka. Tentokrát vychytal střelu od modré čáry, když mu výhled blokoval před bránou clonící Ondřej Sluštík.

00:58

První starost měl i Martin Holík, když na něj z levé strany najížděl Matěj Mach. Mladý útočník však neměl čas pořádně zakončit.

00:45

Hosté vyhráli vhazování ve vlastním pásmu, nepodařilo se jim však přesně rozehrát a píská se jim zakázané uvolnění.

00:18

Bruslaři vyhráli vhazování a ihned zaparkovali v útočném pásmu. Z pravé strany vystřelil Jiří Benák. Petr Hromada si připisuje první úspěšný zákrok.

00:01

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Pospíchal, Vala (A), Kulhánek, Pejchal, Kliment, Benák, Krejčí – Plachý, Třetina (C), Přidal – Mikeš, Cachnín, Kuchta – Kadlec, Ludvík, Holenda

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Bail, T. Fojtík, Imrich, Krzak, Stříž, Štěpánek – Hrubý, F. Fojtík, Marek, Gola, Gebauer, M. Mach, Suchý (A), Daron, Sluštík, J. Mach (C)

Rozhodčí: Nikola Marek – Robin Horký, Jiří Roupec.
Poslední vzájemné utkání

HC ISMM Kopřivnice 3:1 BK Havlíčkův Brod

Bruslaři svého soupeře přestříleli, nebylo jim to však nic platné. Petr Hromada v bráně čaroval a nakonec pustil jediný projektil. Na druhé straně Kopřivnice se do černého strefila ve druhé třetině dvakrát a gólem do prázdné zpečetila své vítězství.

Branky a nahrávky: 28. Suchý (Imrich, J. Mach), 28. Sluštík (F. Fojtík), 60. M. Mach (Marek, T. Fojtík) – 35. Michálek (Cachnín, Voříšek).
Rozhodčí: Tomáš Goňa – Adam Kurtin, Marek Pospíšil.
Vyloučení: 3:2.
Využití: 0:1.
V oslabení: 0:0.
Diváci: 853.
Střely na branku: 25:37 (6:13, 9:11, 10:13).
Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Bail, Stříž, Štěpánek, Krzák, T. Fojtík, Imrich – Suchý (A), Sluštík (A), Daron, Hrubý, Gebauer, F. Fojtík, Ďurač, M. Mach, Gola, J. Mach (C), Marek, Bochnak, Ollender

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Semrád, Dudycha, Dvořák, Kulhánek, Vala (A), Kliment, Benák – Přidal, Třetina (C), Mikeš – Voříšek (A), Cachnín, Michálek – Kadlec, Ludvík, Kuchta – Síla

Historie se opakuje

Havlíčkův Brod se utkal s Kopřivnicí loňskou sezonu v rámci čtvrtfinále play off. Tehdy to byla velice vyrovnaná série. Obě mužstva si držela domácí neporazitelnost. Naštěstí pro Bruslaře se začínalo právě na Vysočině. O rok a pět dní později se tedy tito dva soupeři setkávají znovu a znovu se začíná v havlíčkobrodské Kotlině. Čeká nás i stejný průběh série?
HC ISMM Kopřivnice

Kopřivnice se dlouho pohybovala na hraně první šestky, díky povedenému závěru základní části si však však zaslouženě vybojovala účast v předkole play off. Osmnáctého ledna načala sérii šesti vítězství, kdy porazila Šumperk, Opavu, dvakrát Havlíčkův Brod, Hodonín a Moravské Budějovice. Pak sice dvakrát klopýtla, v rozhodujících zápasech proti Novému Jičínu a Žihadlům však nezklamala. V posledním utkání nestačila na Draky. Na Bruslaře se Tatře daří. Šestnáctého listopadu dokonce udrželi proti dnešnímu soupeři čisté konto.
BK Havlíčkův Brod

Bruslaři nastupují do předkola play off ze třetího místa a jsou papírovým favoritem. Jejich poslední výsledky však mají do ideálu hodně daleko. Havlíčkobrodským hokejistům se nepovedla druhá část sezony, kdy se museli popasovat se širokou marodkou. Domácí navíc nyní mají na kontě šňůru čtyř porážek za sebou. Do karet jim nehrají ani vzájemná utkání. Z pěti zápasů vyhráli jeden jediný, jednou prohráli po prodloužení a třikrát skončili s prázdnou.
Dobrý den, vítám Vás u on-line přenosu prvního utkání předkola play off II. ligy skupiny Východ mezi týmy BK Havlíčkův Brod a HC ISMM Kopřivnice. Utkání začíná v 17:00.

5:3

Branky a nahrávky: 13. Kuchta (Plachý, Kulhánek), 24. Kuchta (Cachnín, Mikeš), 46. Vala (Kulhánek, Cachnín), 51. Kuchta (Kliment, Mikeš), 60. Přidal (Třetina, Vala) – 27. Gebauer (Stříž), 36. Štěpánek (Krzak, J. Mach), 48. Suchý (Imrich)

Rozhodčí: Nikola Marek – Robin Horký, Jiří Roupec

04:19 KOP 2 Marek, podrážení
10:19 KOP 2 Bail, hákování
12:03 HBR 1:0 Kuchta (Plachý, Kulhánek)
23:59 HBR 2:0 Kuchta (Cachnín, Mikeš)
26:04 KOP 2:1 Gebauer (Stříž)
29:20 HBR 2 Kulhánek, držení
34:43 HBR 2 Přidal, podrážení