0:2

konec (0:1, 0:0, 0:1) Stav série: 1:3

07.03.2020, 13:00 • Arena Metallurg • Osmifinále • Lukáš Ureš

Tipsport: 2.69 3.71 2.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno a Barys Nur-Sultan se ujímá vedení v sérii 3:1, které bude moci ukončit v dalším utkání na domácím ledě. Hosté se poprvé prosadili v poslední minutě úvodní dvacetiminutovky. Druhá branka padla až v samotném závěru, která pojistila vítězství Barysu.

Československá stopa v utkání

Andrej Nestrašil (MET)(0+0), 3 střely, 18:11
Tomáš Filippi (MET); (0+0), 1 střela, 4:07 (15:27:35)

59:37

Běreglazov si dojel vlastně nahozený kotouč, ale toho času už je vážně málo.

59:08

Běží poslední minuta, Antipin napálil puk od modré čáry, ale krátce na to jej hosté vyhazují obloučkem na druhou stranu kluziště.

58:28

Mozjakin prošel přes dva hráče, ale do branky puk už nedostal.

57:46

Při hře čtyři na čtyři domácí hrají opět bez brankáře.

57:30

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Andrej Loktionov – 2 min., hákování).

57:27

Domácí se rozhodli pro hru bez brankáře a pokyny jsou jasné. Vše do branky. Mozjakin z levého kruhu nahodil puk na hůl O'Della, který sklepl puk do výstroje Pasqualeho.

56:27

Oddechový čas pro Metallurg Magnitogorsk.

56:27

Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Darren Dietz – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

55:24

55:24 Dustin BOYD - 0:2

55:24

Barys právě vstřelil branku!
Situace se pro domácí Metallurg komplikuje, neboť hosté upevňují své vedení. Akolzin zpoza branky vytáhl puk do prostoru mezikruží, odkud DUSTIN BOYD zakončil zcela přesně. Asistence: Pavel Akolzin a Arkadij Šestakov.

55:13

Jakovlev zkusil napálit puk ihned po vhazování, ale teď bude chybět v obraně.

55:08

Zakázané uvolnění vrátí hru zpět před Pasqualeho.

54:24

Všech deset hráčů se sjelo kolem brankoviště, kde se snažili dostat puk pod vlastní kontrolu. Pasquale zasahovat nemusel a hra se mezitím přesunula do středního pásma.

52:40

Přečíslení tři na jednoho vyřešil bek domácích položenou hokejkou na jedničku. Žabička na Boyda nebyla příliš ukázková a Boyd skákavý puk netrefil.

49:40

Jakovlevovi utekl kotouč za modrou čáru a přesilová pětka se musí stáhnout.

49:15

Hosté se nyní dvakrát velmi rychle za sebou osvobodili, ale puk skončil pouze ve středním pásmu.