Mostečtí Lvi – HC Trutnov

3:0

konec (0:0, 2:0, 1:0) Stav série: 1:0

07.03.2020, 17:30 • A-BENET Arena, Most • Předkolo • Petr Pracný

První třetina nám přinesla bitvu na obou stranách. Hokej je oboustranně opatrný, velké šance nebyly ani na jedné straně. Hosty přijela posílit početná skupina jejich hlasitých fanoušků.
Ve druhé třetině hosté kousali, škrábali a snažili se být Lvům rovnocenným soupeřem, což se jim do puntíku podařilo. První velkou šanci měl Martin Mical, když v oslabení minul, druhou měl v sedmé minutě opět Martin Mical, kdy hostující brankař Patrik Ašenbrenner již ležel bezmocně rozcápnutý na ledě, zakončení Martina Micala skončilo sice v síti, ale nad brankou. První branku se podařilo vstřelit Lvům, jejím autorem byl Marek Havlík, ale byla to taková haluz. Kotouč se došoural za brankovou čáru bezmocného Patrika Ašenbrenera. I takové branky padají. V závěru druhé třetiny se Lvi ještě odhodlali k útoku a vyplatilo se. Branku vstřelil Jan Bečvář, který tečoval střelu Pavla Kuběny.
Třetí třetina sice začala náporem hostů, ale ten byl bezzubý, poté jsme viděli zatím nejhezčí akci utkání, kdy se ke kotouči dostal Martin Mical a parádní trefou navýšil na 3:0. Toto skóre vydrželo až do konce zápasu. Lvi tak vedou v sérii 1:0. Dycky Most (19:41:59)

59:45

Kotouč po střele Milana Böhma drží Patrik Ašenbrenner

58:39

Fanoušci hostů nám ukázali, že to nemají v hlavě v pořádku, na toaletě odpálili dělbuch

58:30

Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Višňák – 2 min., nedovolené bránění).

56:33

Kotouč po střele Davida Drašara drží Patrik Ašenbrenner

56:26

Kotouč v náručí Patrika Ašenbrennera

54:59

Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Krsek – 2 min., sekání).

54:46

Od modré to nabombil Lukáš Vácha. Střela vedle

53:45

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Urbánek – 2 min., pozdní dohrání).

52:13

Teď ukázal Lukáš Hosnedl, že chce nulu. Tak vynuloval před svoji brankou nepokrytého Jakuba Planého

50:33

Postavení mimo hru hostů

49:04

Hosté se zatím drží v útočném pásmu Lvů, kdo vlastně tu přesilovku hraje?

47:55

Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Poul – 2 min., faul kolenem).

47:16

Kotouč za brankou Patrika Ašenbrennera

45:46

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 2 min., držení).

45:25

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
No a teď opět mostecká hitparáda!!! Krásnou branku střílí MARTIN MICAL, asistence: Vladimír Kýhos a Štěpán Urbánek

45:11

Nahození Mikuláše Pohla někdo tečoval před Lukášem Hosnedlem, ten ovšem zareagoval na jedničku a protipohyb dokázal zastavit

44:38

Nyní se sice hraje v obranném pásmu Lvů, ale domácí přikrývají

3:0

Branky a nahrávky: 32. Havlík (Bečvář), 40. Bečvář (Kuběna, Böhm), 46. Mical (Kýhos, Urbánek)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Šesták, Havlůj (C), Urbánek, Havlík, Fučík, Polák – Mála, Kýhos (A), Mical – Drašar, Bakrlík, Nedrda (A) – Bečvář, Böhm, Kuběna – Dohnal. Trenér: Vladimír Machulda

HC Trutnov: Ašenbrennner (Krejčí) – Vácha (A), Junek, Suk, Jirásek, Leder, Pohl, Višňák – Planý, Kubinčák (A), Tatar – Poul, Faltys, Fedulov (C) – Krsek, Starý, Janoušek – Škvrně, Kozák. Trenér: Petr Vácha

Rozhodčí: Zavřel – Toman, Janíček