2:1

po prodl. (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0) Stav série: 1:1

09.03.2020, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • Předkolo • Bořek Vajda

Tipsport: 2.3 4.5 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po velmi ostrém zápase se nakonec radují domácí, kteří hlavně zásluhou Jakuba Macha a Patrika Goly vyhráli v prodloužení a srovnávají v sérii na 1.1 na zápasy a je jisté, že v pátek se bude opět hrát zde, na kopřivnickém stadionu, a pokud dnešní zápas vyl hodně vyostřený, tak v pátek se máme na co těšit. Ode mě vše, přeji hezký zbytek večera a nezapomeňte, že ve středu se hraje další zápas, tentokrát opět v kotlině v Havlíčkově Brodě. (20:29:13)

68:45

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Po tom, co se ze střely Daniela Hrubého stala přihrávka na Ondřeje Imricha, který následně přihrál přes osu na PATRIKA GOLU, který ukončil tento zápas a srovnal sérii na 1:1. Asistence: Imrich a Hrubý.

67:53

Hosté se dostali mimo své obranné pásmo a mohou vystřídat.

67:21

Po zákroku Petra Hromady bylo třeba si ještě něco vyjasnit, a jelikož se toho zúčastnili i brodští obránci, vhazování ve středním pásmu.

66:45

Bekhendem to zkoušel Jakub Mach, ale marně.

66:07

Patrik Gola se snažil projet mezi dvěma hráči, ale nepovedlo se mu to a puk pokryl brankář Holík.

65:16

Domácí jsou s pukem na holi ve vlastním obranném pásmu.

64:41

Po střele od modré se domácí vyhnali ven z útočného pásma.

63:49

Hosté se dostali do útočného pásma a snaží se kombinovat.

62:55

Domácí se dostali do útočného pásma.

62:03

Domácí se snaží založit útok zpoza vlastní branky.

61:25

Pohotový zákrok Petra Hromady proti střele hostů.

60:48

domácí se dostali do útočného pásma.

60:23

60:01

Po velmi ostré třetí třetině, kdy se povedlo domácím srovnat bude následovat prodloužení, do kterého si hosté přenesou ještě 23 sekund z přesilovky.

60:00

59:33

Hosté stále v útočném pásmu.

2:1

Branky a nahrávky: 55. Mach (Suchý, T.Fojtík), 69. Gola (Imrich, Hrubý) – 27. Přidal (Cachnín)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Krzak, Imrich, Bail, Fojtík T., Stříž- Daron, Sluštík, Gebauer, Mach J. (C), Mach M., Suchý (A), Hrubý, Gola, Fojtík F., Marek

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Benák, Pospíchal, Dudycha, Kulhánek, Pejchal, Vala (A), Kliment – Třetina (C), Cachnín, Mikeš, Petržilka, Holenda, Přidal, Kuchta, Plachý, Ludvík, Kadlec

Rozhodčí: Škach – Blažek, Bartoň

15:08 HBR 2 Třetina, podrážení
22:42 KOP 2 Štěpánek, podrážení
23:59 HBR 2 Přidal, podrážení
26:18 HBR 0:1 Přidal (Cachnín)
26:32 KOP 2 Gebauer, hákování
30:36 HBR 2 Kulhánek, podrážení
34:50 HBR 2 Cachnín, podrážení