OGC Nice – Olympique Lyon

1:2

konec (0:1)

30.01.2020, 20:55 • Allianz Riviera, Nice • Osmifinále • David Suchý

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Lyonu, kterému se povedlo vyhrát výsledkem 2:1. Nice bylo ve druhém dějství jednoznačně aktivnější, kýžené vyrovnání přišlo před koncem řádné hrací doby. Vypadalo to, že utkání dospěje do prodloužení, avšak v nastaveném čase v pokutovém území fauloval domácí Dante, následnou penaltu pak s přehledem proměnil Aouar, který svému celku zajistil postup. (22:56:09)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 6:10. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:19.

90+5

90+3

90+3. AOUAR - 1:2

90+3

Lyon právě vstřelil branku!
Hosté si berou jednobrankové vedení zpět! K rozehrávce pokutového kopu se totiž postavil HOUSSEM AOUAR, který zamířil k pravé tyči, kam se sice vydal také Benítez, avšak domácí brankář na míč nedosáhl.

90+1

Žlutou kartu dostává Dante (OGC Nice).

90+1

Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

Nice právě vstřelilo branku!
Domácím se přeci jenom povedlo srovnat krok! ADAM OUNAS se s míčem dostal až do pokutového území, kde to zkoušel prudkým zakončením levou nohou, jenže putovalo mimo dosah brankáře. Zcela určitě se tak dočkáme prodloužení.

89

89. Dolberg selhal v šanci.

89

Tady moc nechybělo! Míč se postupně dostal až k hranici malého vápna, kde Dolbergova patička skončila v rukavicích rumunského brankáře.

88

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Lyon je hodně blízko k postupu mezi osm nejlepších. Ještě musíme počítat s nastaveným časem.

87

Nedovoleným zákrokem a zároveň útočným faulem se prezentoval domácí Thuram, který poslal k zemi Andersena. Lyon nebude s rozehrávkou nikam spěchat.

86

Do konce tohoto zápasu zbývá už jen něco málo kolem pěti minut. Nice i nadále prohrává o jedinou branku, domácí celek se tak s pohárem dost možná rozloučí.