Přípravný zápas

Škendija Tetovo – MFK Karviná

0:0

konec (0:0)

30.01.2020, 13:00 • Gradski Stadion, Tetovo • Info o důležitých událostech (Petr Novotný (TAB))

Tipsport: 2.1 4.0 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní zápas nám gól nepřinesl. U dalšího přenosu na viděnou! (14:48:21)

90

85

A jdeme do poslední pětiminutovky! Kurzy na vstřelení gólu určitě stoupají.

Tetovo málem udeřilo.

80

Do začátku ligy zbývají dva týdny, vypadá to, že Karviná má pevnou obranu, ještě vypilovat útočnou fázi. Stav stále 0:0.

75

Tak v tomto zápase moc gólů neuvidíme, budeme rádi za jeden přesný zásah.

66

Obrana domácích i Karviné pracuje na jedničku! Zaslouží si pochvalu.

57

Budu se stále opakovat, ale gól zatím nepadl. Náznaky šancí vidíme u obou týmů, to je tak bohužel jediné.

53

Další minuty uběhly a gólovou radost jsme zatím nezažili. Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ale zatím bez gólového efektu na obou stranách.

47

Vítám Vás ve druhém poločase, snad nyní uvidíme více gólů než v prvním poločase.

46

45

Standardka Karviné

40

Vypadá to, že první poločas nám branku nepřinese.

Škendija nebyla daleko od první branky.

35

Zápas nám zatím branku nepřinesl, oba týmy zřejmě dostávají lekci z efektivity.

25

Karviná se drží častěji na míči, gólové šance z toho však nepramení.

20

Stále čekáme na první branku zápasu, snad to neskončí 0:0. Takový výsledek by nepotěšil náročné oko diváka!

16

Skóre se zatím nemění, hra je vyrovnaná. Můžeme z úvodních minut předpokládat, že v tomto zápase moc gólů nepadne