30.01.2020, 11:00 • Municipal, Marbella • Michal Raška

Tipsport: 4.22 4.1 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:50:43)
Je konec. Sparta Praha prohrála s domácí Marbellou 1:2.
Už v 9. minutě poslal české mužstvo do vedení David Hancko. Posléze ale byla hra celkem vyrovnaná a bohužel jsme se nedočkali příliš atraktivní půle. Pět minut před koncem vsítil branku Libor Kozák, ale nakonec pouze z ofsajdu a gól tak nebyl uznán.
Do druhé poloviny zápasu vystřídali domácí celou jedenáctku, ale už ve 48. minutě mohl poslat český tým do dvoubrankového vedení Kozák, ovšem toho skvěle vychytal brankář. V 71. minutě jsme byli svědky skvělé střely Paula Vitora, který srovnal na 1:1. Konec zápasu patřil domácím, jenž se v 86. minutě dočkali vítězného gólu, který vstřelil Marcos.

90

89

Mandjeck, který dnes odehrál špatný zápas nyní navíc ještě rozpoutal žduchanici na hrací ploše.

89

Tentokrát ale Libor Kozák odvrátil balón z volného kopu do bezpečí.

88

A opět se Costa dopustil faulu, když se nepoučil z minulé situace, ze které padl gól.

86

86. MARCOS - 2:1

86

Marbella právě vstřelila branku!
Domácí celek otáčí zápas a jde do vedení 2:1! Centr ze standardní situace proletěl na zadní tyč, kde si skvěle sběhl MARCOS, jehož neuhlídal Graiciar a Heča proti zakončení z bezprostřední blízkosti moc dělat nemohl.

85

Costa si opět nedokázal poradit a dopustil se tak faulu. Druhá polovina druhého poločasu tak patří spíše domácí Marbelle.

84

Libor Kozák se snažil něco vymyslet na pravé straně, ale nakonec končí míč opět jen v zámezí a domácí tak mají odkop od své svatyně.

82

Costa na chvíli přestal hrát, jelikož se domníval, že je to ze strany domácích faul, ale hra pokračovala.

81

Graiciar nebezpečný šlapákem zasáhl soupeře, což sudí viděl a také odpískal.

80

Zbývá nám posledních deset minut a Sparta hraje s Marbellou vyrovnaně 1:1.

79

Horák získal autové vhazování na polovině soupeře, ale posléze se Sparta opět dostala s míčem jen na svou polovinu.

77

Marbella se snažila procpat po pravé straně, ale nakonec je z toho opět jen ofsajd, kterých jsme se v tomto zápase dočkali požehnaně.

75

Hosté se pokoušejí něco vymyslet s míčem na své polovině, ale momentálně Pražané moc neví.

73

Opět to byl domácí hráč Vitor, který se snažil něco vymyslet směrem dopředu, ale nakonec jej obrana Sparty obrala o balón.