Fotbal

Španělský pohár

CD Badajoz – Granada CF

2:3

29.01.2020, 21:00 • Estadio Municipal Nuevo Vivero • Osmifinále • Denisa Józsová

Tipsport: 3.09 3.02 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

120+1

Nastavuje se jen jedna minuta!

117

Granada se s balónem moc dlouho vepředu neudržela, a tak se šla okamžitě zformovat do obrany. Nakonec jsme ale viděli další střelu v podání Aquina, která šla těsně vedle!

109

109. FERNÁNDEZ - 2:3

109

Granada právě vstřelila branku!
Hostům však stačila stsnadardní situace, po které jdou znovu v tomto zápase do vedení! První střelu sice ještě brankář chytil. Jenže pro míč si doběhl Gonalons, jenž ho poslal zpět do ohně. Tam si ho našel CARLOS FERNÁNDEZ, jenž ranou z první nedal brankářovi šanci!

106

Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Puertas, přichází Díaz.

105

Nastavovat se bude jedna minuta!

104

Střídání v týmu CD Badajoz: ze hřiště odchází Caballero, přichází Abad.

100

Žlutou kartu dostává Candelas (CD Badajoz).

98

Žlutou kartu dostává van Kippersluis (CD Badajoz).

95

Žlutou kartu dostává Escandell (Granada CF).

90+3

90+3. CABALLERO - 2:2

90+3

Tým Badajoz právě vstřelil branku!
Obrovská euforie na domácím stadionu, jelikož domácí znovu srovnávají, a to v poslední možní minutě! Do šestnáctky se dostali všichni domácí hráči, kdy se k hlavičce nakonec dostal ANTONIO CABALLERO, kterého nikdo nehlídal, a domácí osmička poslal míč za bezmocného gólmana.

90+1

Nastavovat se budou tři minuty!

90

Střídání v týmu CD Badajoz: ze hřiště odchází Bikoro, přichází van Kippersluis.

89

Žlutou kartu dostává Soldado (Granada CF).

88

Celou gólovou situaci ještě zkoumal VAR, ale bylo vidět, že hostující hráč si pohlídal ofsajdovou past opravdu náramně. Granada je rázem hodně blízko k postupu do další fáze soutěže!

87

Střídání v týmu CD Badajoz: ze hřiště odchází Santamaría, přichází Candelas.

86

86. SOLDADO - 1:2

86

Hosté to nyní vykombinovalo a mohou se radovat z vedoucí branky, ze které se raduje opravdu celý tým! SOLDADO si naběhl za obranu, kdy si pohlídal ofsajd naprosto skvěle a střelou k tyči nedal gólmanovi nárok na zákrok!

83

Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Azeez, přichází Soldado.

79

Žlutou kartu dostává Machís (Granada CF).

78

Hosté se dostali do hodně otevřené obrany domácích, z čehož pramenila solidní šance! Herrera vypálil slušnou ránu, ale Garrancho stihl skočit a míč vyrazit na rohový kop!

74

Střídání v týmu CD Badajoz: ze hřiště odchází Vadillo, přichází Machís.

68

Žlutou kartu dostává Gonalons (Granada CF).

62

Střídání v týmu CD Badajoz: ze hřiště odchází Guzmán, přichází Aquino.

60

Přesně po hodině hry se mohli dostat hosté znovu do vedení! Vadillo vyslal centr do velkého vápna, na který si naskočil spoluhráč, ale Garrancho vytáhl míč nad břevno!

56

Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Eteki, přichází Herrera.

55

A nyní navíc neměla špatnou šanci, tady to mohlo a asi i mělo skončit brankou! Hostující hráč totiž našel hlavičkou spoluhráče na nějakých dvanácti metrech. Ten chtěl vypálit z voleje, ale úplně minul balón! Velká škoda pro hosty.

49

Žlutou kartu dostává Fobi (CD Badajoz).

48

Jenže následně stejně mohli jít domácí do vedení, přesto nejdou! Badajoz totiž vystihl špatnou rozehrávku hostí, díky čemuž se do zakončení dostal Gorka Santamaría, jenž měl před sebou sice jen gólmana, ale ten ho vychytal!

42

Vadillo vymyslel parádní přihrávku mezi obránce, přesto z toho není branka! Jeho spoluhráč si nezpracoval míč ideálně, a tak ho domácí hráč stihl dostat z dobré střelecké pozice.

20

Žlutou kartu dostává Eteki (Granada CF).

8

8. VÁZQUEZ - 1:1

8

Neskutečné, co se děje v prvních minutách tohoto utkání! Po osmi minutách jsme totiž viděli dvě branky s stav je 1:1! Morgado vyslal dlouhý aut, kdy po několika dotecích míče se balón dostal až před branku, kde byl PABLO VÁZQUEZ, jenž neměl problém s uklizením míče do sítě.

2

2. MARTÍNEZ - 0:1

2

To je raketový start hostujícího celku do tohoto zápasu, který vede už po minutě a jedné vteřině k tomu! ÁLEX MARTÍNEZ napřáhl na nějakých dvaceti metrech a rozvlnil síť za domácím brankářem, díky čemu poslal favorita do vedení.