Fotbal

Španělský pohár

CD Badajoz – Granada CF

2:3

29.01.2020, 21:00 • Estadio Municipal Nuevo Vivero • Osmifinále • Denisa Józsová

Tipsport: 3.09 3.02 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

109

109. FERNÁNDEZ - 2:3

109

Granada právě vstřelila branku!
Hostům však stačila stsnadardní situace, po které jdou znovu v tomto zápase do vedení! První střelu sice ještě brankář chytil. Jenže pro míč si doběhl Gonalons, jenž ho poslal zpět do ohně. Tam si ho našel CARLOS FERNÁNDEZ, jenž ranou z první nedal brankářovi šanci!

90+3

90+3. CABALLERO - 2:2

90+3

Tým Badajoz právě vstřelil branku!
Obrovská euforie na domácím stadionu, jelikož domácí znovu srovnávají, a to v poslední možní minutě! Do šestnáctky se dostali všichni domácí hráči, kdy se k hlavičce nakonec dostal ANTONIO CABALLERO, kterého nikdo nehlídal, a domácí osmička poslal míč za bezmocného gólmana.

86

86. SOLDADO - 1:2

86

Hosté to nyní vykombinovalo a mohou se radovat z vedoucí branky, ze které se raduje opravdu celý tým! SOLDADO si naběhl za obranu, kdy si pohlídal ofsajd naprosto skvěle a střelou k tyči nedal gólmanovi nárok na zákrok!

8

8. VÁZQUEZ - 1:1

8

Neskutečné, co se děje v prvních minutách tohoto utkání! Po osmi minutách jsme totiž viděli dvě branky s stav je 1:1! Morgado vyslal dlouhý aut, kdy po několika dotecích míče se balón dostal až před branku, kde byl PABLO VÁZQUEZ, jenž neměl problém s uklizením míče do sítě.

2

2. MARTÍNEZ - 0:1

2

To je raketový start hostujícího celku do tohoto zápasu, který vede už po minutě a jedné vteřině k tomu! ÁLEX MARTÍNEZ napřáhl na nějakých dvaceti metrech a rozvlnil síť za domácím brankářem, díky čemu poslal favorita do vedení.