Fotbal

Španělský pohár

CD Badajoz – Granada CF

2:3

29.01.2020, 21:00 • Estadio Municipal Nuevo Vivero • Osmifinále • Denisa Józsová

Tipsport: 3.09 3.02 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji Vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou! (23:31:39)
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 6:5. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 18:19.
Je konec! Granada, která byla velkým favoritem tohoto zápasu, nakonec dokázal zvítězit a dostává se do další fáze Španělského poháru. Badajoz ale předvedl výkon, za který se rozhodně nemusí stydět. O vítězství hostů rozhodlo až druhé prodloužení a sto devátá minuta! V té se z bezprostřední blízkosti trefil Carlos Fernández, jenž tak svému týmu vystřelil postup.

120+1

120+1

Nastavuje se jen jedna minuta!

120

Hodně ostrý souboj se odehrál po jednom z vyšších centrů, kdy si jeden z domácích doslova osedlal Herreru. Je pískán faul a Granada je blízko postupu.

119

Do konce hrací dobu nám zbývá poslední minutka, lze očekávat nějaké menší nastavení! Badajoz se sám připravil o balón velmi nepřesným centrem.

118

Badajoz se nyní trochu zahnal, ale Granada se už soustředí jen na urputné bránění. Uvidíme, jestli domácí fotbalisté předvedou ještě jeden velký comeback.

117

Granada se s balónem moc dlouho vepředu neudržela, a tak se šla okamžitě zformovat do obrany. Nakonec jsme ale viděli další střelu v podání Aquina, která šla těsně vedle!

116

Každopádně domácí se nadále hodně snaží a chtěli by zase srovnat stav zápasu. Aquino vyslal moc pěknou střelu, ale ta letěla o kousek vedle!

115

Escandell nakonec vše ukončil svým zákrokem. Skočil si pro dlouhou přihrávku domácího záložníka a schoval míč pro sebe. Následně odkopl na půlku.

114

Domácí měli k dispozici standardní situaci ze strany, ale hostující obrana si s tím poradila naprosto v pohodě. Přesto má Badajoz balón stále na kopačkách.

113

Toto měla být nejspíše průniková přihrávka, ale Soldado neměl šanci se svou hlavou někam uhnout. Přesto Granada se stále drží na míči.

112

Proto přišel další centr do šestnáctky domácího celku, ale Badajoz se dokázal ubránit. Následně však poslal balónu jen za postranní lajnu.

111

Střelec zatím jediné branky v prodloužení se hnal po straně znovu dootevřené obrany, ale tentokrát úspěšný nebyl. Ale jen proto, že byl faulován.

109

109. FERNÁNDEZ - 2:3

109

Granada právě vstřelila branku!
Hostům však stačila stsnadardní situace, po které jdou znovu v tomto zápase do vedení! První střelu sice ještě brankář chytil. Jenže pro míč si doběhl Gonalons, jenž ho poslal zpět do ohně. Tam si ho našel CARLOS FERNÁNDEZ, jenž ranou z první nedal brankářovi šanci!

108

Granada sice působí znovu aktivnějším dojmem, ale nemůže se prosadit proti pevné obraně domácího celku. Ta navíc zblokovala už dost střel.